Kaynananızın yakınında oturmak istermisiniz ?? Eğer oturuyorsanız tecrübeleriniz ??

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve Papatyaaaaaa tarafından 31 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

?

Kaynanıza yakın oturmak istiyormusunuz, istemiyormusunuz yada kararsızmısınız ??

Anketin kapanma tarihi 9 Eylül 2013.
  1. Yakın oturmak istiyorum

8,7%
  2. Yakın oturmak istemiyorum

80,9%
  3. Kararsızım

10,4%
    31 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Papatyaaaaaa
  1. Papatyaaaaaa

Papatyaaaaaa ♥♥♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Kızlar çok merak ettiğim ve korktuğum bir konudur. Evlilik hazırlığı içinde olan ve kaynanasına yakın oturmakta fayda gören veya kesinlikle oturmak istemeyen:eek:lmaz: varmı düşüncelerinizi paylaşırmısınızeyvahedigeldismile
    Yada evli olup kaynanasına yakın oturanlar tecrübelerini paylaşabilirmi lütfennn...

Tabi kendi annesine yakın oturup faydasını zararını görenlerde vardır sizde yazın kızlar

İllaki bir aileye yakın oturmak şartmı :eek:klava: ailelerden uzak ömür boyu balayı imkansız mı opuyorumnanaktan

Ben mi çok büyütüyorum acaba bu konuyu tartışalımm kızlarrrbilmiyorumkismile

2. 31 Ağustos 2010
  3. Brownim

Brownim şükürler olsun rabbim bizi korusun :) Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    153
    Şahsen ben ne kendi aileme nede eşimin ailesine yakın oturmak istemedim istememde.
    şuanda kendi aileme 1 otobüs,eşimin ailesine 2 otobüs uzaklıktayım... ve gayet memnunum
    bu durumdan.
    ben karşıyım yakın oturmaya,kendi ailende olsa sorun çıkar eşinin aileside olsa sorun çıkar.
    Nekadar içli dışlı olursan okadar göze batmaya başlıyor çünkü hersey.

Benim evim işime yakın olsun yeter :)

4. 31 Ağustos 2010
  5. Madamiks

Madamiks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    Ne annene ne de kayınvaldene yakın otur..ikisindende uzak ol bence.

6. 31 Ağustos 2010
  7. nunna

nunna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bir tarafa yakın olmak isterim çünkü bir ihtiyacımız olduğunda acil bişey olduğunda yardıma gelecek biri olmalı . eşimin işinden dolayı kayın valideme yakın olmak zorunda kaldım. baştan tavrını koyarsan sık görüşmezsen istemediğin şeyleri daha yeni gelinim deyip susup alttan alırsan alışırlar bir daha geri çeviremezsin. o yüzden baştan tavrını tarzını belli edersen hiç bir sorun çıkmaz ki bende de çıkmadı ilk başlarda alındılar ama şimdi bizim gelinin tarzı bu sevmiyo çok misafirliği diyolar :))

gerçi bizim kaynana az artisttir kaynanamdan pek bi yardım görmeyeceğim kesinleşti (hamilelik dönemi ve doğum sonrasında) hanımefendi gezmelerinden pek fırsat bulmayacak görümcemde diyo bakmaz bebeğine benimkine de bakmadı zaten diyor... ama allahtan görümcem çok iyi o ok,onularda çok iyi biliyorum hep yanımda olacaktır bana destek olacaktır.

2 tarafada o yüzden uzak olmak istemem heleki çalışan bir bayansan çok zor oluyor.

8. 31 Ağustos 2010
  9. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    Ben beraber oturuyorum ve kimseye tavsiye etmem çok uzunca yazmayacağım ama evli olduğunu anlamak,hayatını yaşamak istiyosan ayrı ol.a.s

10. 31 Ağustos 2010
  11. nunna

nunna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ev ev üstüne kurulmaz derler ya o çok doğru bir laf zaten

12. 1 Eylül 2010
  13. temmuzz

temmuzz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.305
    Ödül Puanları:
    238
    1000 km uzaklıktayım şükürler olsun eşimin tayin olyı var 1 saat uzaklıkta orasıda aman yok diyorum bitliste yaşamaya devam ederimde oraya gitmemm benden evimden ırak olsun içli dışlı olunca göze batıyorsun yazın tatilde bile 1 hafata kaldığımızda burnumuzdan getirdiler sürekli beraber olmak allahım sen koru beni :eek:lmaz:

14. 1 Eylül 2010
  15. BenZumra

BenZumra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kendi aileme uzagim kaynanama bi 10 km uzakliktayim...kendi aileme ve kaynanama canim istedigi zaman giderim :icecream:
    Kaynanam da habersiz gelmez sagolsun

16. 1 Eylül 2010
  17. almor

almor Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    139
    Ödül Puanları:
    163
    Evli değilim ama evlenince kendi aileme yakın oturmak isterim. Zaten tek çocuğum başka çocukları yok hem de ailem gerçekten çok saygılıdır bizi rahatsız etceklerini sanmam tam tersi şimdiden çok hevesliler ilerde çocuğum filan olunca bakmak istiyorlar annem de babam da ben çalışacağım için yardım etmek istiyorlar

18. 1 Eylül 2010
  19. ruzenin

ruzenin minikmisafir.blogspot.com Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben kaynanamla aynı binadayım altlı üstlü oturuyoruz....
    bilrek kabul ederek bu şekilde evlendim,bastan banada derlerdi olmaz yapma pişmn olursun ama aşkın gözü körmüş ben yaparım derdim ne olck derdim....
    ama gercekten olmuyor,bana misafir gelse kaynanam bende,ona biri gelse muhakkak ben orda olmalıyım,çat kapı istediği gibi herseye müdahale içinde sonuçta kendi evi ...
    ama anneme uzağım ,keşke yakın olsaydım bana faydası olurdu ama ozaman da eşim istemezdi eminim....mümkünde iki tarafa da uzak olunmalı bence,yoksa çok muhabbet daima tez ayrılık getirir....