kaynananizla arkadas gibi olanlarrrr, evlenincede degisti diyenlerrrr burayaaa :)

Konusu 'Kız İsteme' forumundadır ve cansubeauty tarafından 3 Ekim 2010 başlatılmıştır.

3 Ekim 2010
    Konu Sahibi : cansubeauty
  1. cansubeauty

cansubeauty Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kizlar müstakbel annem ( kaynanam) cok iyi anlasiyoruz carsiya gidiyoruz, beraber yemekler yapiyoruz hep güler yüzlü hep arar beni bende onu ararim, yakinda insallah istemeyede gelecekler..., yani süper anlasiyoruz cok cana yakin simdiden bile cok seviyorum onu , oda beni cok seviyoru=):kedi: , kizlar sizdedemi böyleydi isteme olmadan? yada aranizda böyle olupta evlenince anneniz( kaynana) degisti diyen gören varmi??, müstakbel annecigim gerci hic öyle birisine benzemiyor, sürekli güler icten sevgi dolu, yemek yaparken parmagimi kesmistim ayyy canimm parmaginimi kestin dedi üzüldü sen otur dedi yaptirmadi bana bisey :S =) opuyorumnanaktan

sizin fikirlerinizi tecrüberlinizi bekliyorum kizlarrrrrrr :eek:

2. 3 Ekim 2010
  3. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    valla benimde fikrim yok canım senin gibi...kimisi iyi ol diyor kimisi mesafeli dur diyor...valla bende bilemiyorum..birde fazla muhabbet tez ayrılık getirimiş dikkat et

4. 3 Ekim 2010
  5. SadeceAsk

SadeceAsk Kocasının Bitanesi.. Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    113
    bence iyi insan iyidir rol yapacagini sanmiyorum.. oglunu ve gelinini kiskanmayan bir kayinvalideyle herzaman mutlu olursunuz.. ALLAH oyle hasta tiplerden insanlari korusun.. bence sizin mutlulugunuz bir omur surer..:KK66:)))

6. 3 Ekim 2010
  7. burhaninaysesi

burhaninaysesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    bizde öyleyiz ayni arkadas gibi olduk kimseye anlatmadiklarini bana anlatiyor her istedigimi yapiyorrr beni cok seviyor bende onu su anlik hersey yolundaa insallah hep böyle kalir =))

8. 3 Ekim 2010
  9. cansubeauty

cansubeauty Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne demek fazla muhabbet tez ayrilik getirir?? böyle bir sacmaligi birde yaziyorsun buraya !
    kim soktuysa aklina cok yanlis..., sacmaligin önünde gideni resmen, böyle seylerde sinirlerim tavan yapiyor , kusura bakma seninle ilgisi yokta böyle seyler lütfen kendine kalsin olurmu..

10. 3 Ekim 2010
  11. cansubeauty

cansubeauty Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet canim bizde cok iyi anlasiyoruz :)) hersey yolunda dedigin gibi.., allah hep mutlu etsin bizi , hic bozmasin =) hersey böyle kalsin:) aminnnnnnnnnnnnnnnnnn =) hehe :nazar: :nazar:

12. 3 Ekim 2010
  13. tilsimben

tilsimben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    slm cansu,ben 7 yila yakin evliyim canim,kayinvalidemle cok iyi anlasiyoruz,kendisi beni evladi gibi görür diger cocuklarindan ayirt etmez,basta nasilsak halende öyleyiz ben suna inananlardanim temel iyi olursa sonuda iyi olur canim,karsilikli saginin oldugu yerde sevgi hep vardir,önemli olan her zaman saygida kusur etmemek,dilerim senin adina her daim böyle olurrrrr...

14. 3 Ekim 2010
  15. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    bilmiyorum valla öle derler

16. 3 Ekim 2010
  17. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bu konuyu bende merak ediyordum cansucum
    senle aynı durumdayım gelen yorumları merak ediyorum doğrusu

18. 3 Ekim 2010
  19. cansubeauty

cansubeauty Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    insallah bizde öyle kaliriz canim:), eltim yabanci oda cok cana yakin cok iyi birisi, kayinvalidemde ona cok iyi davraniyor, bazi hareketleri pek hoslanmasada kizdan ama yinede iyi davranir cok sever...., ama beni daha cok sever bunu belli ediyor herzaman :) :kedi:dilerimki insallah hep böyle olur.. allah bozmaz :nazar: :nazar: