Kaynanann direk deil de dolayl laf sokmas

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve CennetKokulum tarafından 6 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : CennetKokulum
  1. CennetKokulum

CennetKokulum kuzusu'nun kuması Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    dolaylı laf vurur kaynanam kızım sana soyluyorum gelınım sen anla tıpınden bu durum benı germeye basladı sızce bu tur durumlarda lafın baba geldıgın anladıgımı acıkca bellı etmelımıyım yoksa hıc usutme alınmamalımıyım
    kayınvalıdemın evıne kızımdan dolayı sık gıdıyorum kızım sıkılıyor orayı sevıyor oyun cok orda 1 gun tutamıyorum evde aglıyor buun ordaydım komsularının kızıyla tartısmıslar komsuları bır konuda kızları hakkında dert yanmıs kaynanamda yorum yapmıs kız kaynanama tepkı vermıs sen annemı babamı fıtnıyosun dıye kaynanamda vermıs verıstırmıs banane annenler akıl soruyor bende verıyorum ne haltın varsa ye demıs kızda demıskı nıye senın gelının cokmu ıs yapıyor sana gelınce demıs bunu bana anlattı kaynanam bu kızda 17 yasında sınırm hopladı bende kaynanamla berabermı yasıyomusumda buraya her gelısımde ıs yapacakmısım dedım gerektıgınde herseyıde yaparım gerekmezse yapmam ben gundelıgemı gelıyorum buraya dedım kı 4 defa amelıyat oldu banyosundan tut yemegıne kadar herseyını ben yaptım 15 20 un boyunca anneme gıtmedıgım kadar ona gıdıyorum bende nıye boyle bısey demıs bu kız ben sorarım ona dedım bosver bosver dedı haddınemı dusmus 17 yasındakı kızın benım hakkımda yorum yapmak ben 28 yasındayım nerde ne yaspacamı bılırm basımımı beklıyomus dedım yanı kendıne de gıttı bu laflar dusuncemıde ogrenmıs oldu
    ben oradayken hep bulasıkmıs yemekmıs beraber yaparız ee temızlııdemı ben yapcam sızce kayınvalıdemın bana bunları solyemedekı amacı masumanemı ben huylandım kızın dedııklerını bana aktarmasının vardır bır sebebı dıye dusunuyorum sızce yarın gıdınce sorımmı anne kızmı boyle dusunuyor sadece yoksa sende boyle dusunuyomusun acıkca soyle bana dıyımmı sallamayımmı dedıgımı dedım zaten dıyıp ıcım ıcımı yıyor kızmı dedı kendımı attı bana dusuncesını soylemek ıcın bırde soyle dıyor bende dedımkı gelınımı agzına alma ben hastaykrn bana bebek gıbı baktı ıkı yuzlulukmu bu gercekmı bılemedım ılk basta bu tartısmada gecmıs bu konu gıbı anlattı sonra onceden demıstı dedı nıye boyle yapar anlamam kendı kotu oldu kavga ettı ya benıde huzursuz etmek ıcınmı yoksa bu arada kendı dusuncesını soylemek ıcınmı sız kaynananızın evını amellyıatlı dıye sureklı temızler ısını yaparmısınız

2. 6 Temmuz 2009
  3. forga

forga Guest

alla alla, bence hiç üstüne alınma tkamisli, o zamanda derler ki bak yarası var ki gocunuyo

4. 6 Temmuz 2009
  5. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    tatlım o sana dolaylı laf sokuyosa sende aynısını yap birini örnek vererek sende cevabını vermiş olursun :jeyyar:en güzel yol bu bence:lepi:insanları kendi silahıyla vurmak lazım.şakkıdı

6. 6 Temmuz 2009
  7. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Belliki kadıncağız kavga ettikten sonra içini dökmek istemiş ve size olayı anlatmış. Neden laf soktuğunu sandınız ki anlamadım.
    Takmayın böyle şeyleri kafanıza.

8. 6 Temmuz 2009
  9. batuhanim

batuhanim 1 prens 1 prenses annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    bencede takma kafana
    söylesin dursun zaten hic biri direk söylemiyorki
    derdi bosverrrrr

10. 7 Temmuz 2009
  11. asyacenk

asyacenk hep oğlum için varmışım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    o sana nasıl kavga yaratacak gibi değil manalı laf diyosa sende aynın yap bakarsa laf değil anlarsa çok laf cinsinden
    aslında saygı duymnak gerekir oda anne büyüğümüz ama kaynan olunca boyut farkı oluyo galiba onlarda bizi evlat gibigörmüyolar bazen

12. 7 Temmuz 2009
  13. EU3

EU3 Guest

bence bir çok kaynana gibi kendi söyleyemediklerini
    başkası söylemiş gibi söylemiş
    yarın gidip o kıza sorsanız eminim ki dicek hayır ben demedim ..
    kaynannanız azcık ekleme yapmış kızım sana söylüyorum gelinim sen anla misali..
    sizde fazla takılmayın çoğu zamanda imalarına kulak asmayıp anlamamazlıktan gelin başka türlü huzursuzluk çıkar idare etmek bizlere düşüyor ..

14. 7 Temmuz 2009
  15. CennetKokulum

CennetKokulum kuzusu'nun kuması Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    evet evladı gıbı gorseler sorun olmayacak zaten benım annem 5 aydır fıtıkla cebellesıyoru kaynanama 30 yardım ettıysem anneme 2 etmedım bır gun bıle lafını etmedı ama boyle soylemesı kaynanamın canımı sıktı

16. 7 Temmuz 2009
  17. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    bak canım sorun orda zaten sen annenle ilgilenmeyince oda tepene çıkıyo şımarıyo kendini bişey sanıyo.neden gitmiyosun annene anne gibisi varmı

18. 7 Temmuz 2009
  19. EU3

EU3 Guest

cnm ne kadarlık evlisin bilmiyorum ama
    yapmayın böyle öncelği herzaman annelerinize verin
    malasef çok acı ama gerçek kaynanalara ağzınla kuş tutsan yaranamazsın ben çok geç anladım :1no2: