Kaynanasına gıcık olanlar veya nefret edenler..

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve irmako77 tarafından 8 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : irmako77
  1. irmako77

irmako77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    61
    Ben yaşlanmadan doğur çocuğuna bakarım diyen iki yüzlü, dönek kayınvalidem tam işe başlayacakken "ben çocuk mocuk bakamam" dedi. Allahından bulsun:KK43: nediyimsenağlama

2. 8 Temmuz 2010
  3. BULUTOLSAM

BULUTOLSAM ben ona resmen aşığım.... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ben asla hiçbir lafına güvanmem.
    ve asla o öyle dedi diye en küçük bir adım bile atmam.
    sadece o dedi diye doğurmadınız herhalde çocuğu. tüm ihtimalleri de düşünmüşsünüzdür.
    banada kayınvalidem diyor ama açıkçası ben çocuğumu ona bırakma taraftarı hiç değilim.

aysetekdal44 bunu beğendi.
  4. 8 Temmuz 2010
  5. gokay072664

gokay072664 Annesinin Bitanesi DEFNE Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benimde 11 aylık kızım var. kendi annem bakıyor. ondan baskasına asla güvenemem.. zaten 11 ayda bir kere bile bırak bugunde ben bakayım annen dinlensin demedi... bunu demeyi bırak doğumda 1 küçük altın taktı onu da takmasaydı... kızıma bir mendil bile almadı şimdiye kadar.. sevgileri sadece lafta ve gösterişte.. milletin yanında ilgilenip gösteriş yapmayı bilirler torunum torunum diye...

6. 8 Temmuz 2010
  7. irmako77

irmako77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    61
    tabii ki ona güvenip çocuk sahibi olmadım ama böyle söylemesi çok kırıcı:1no2:
    Hayat bu.. inşallah bir gün onunda bana bir işi düşer, bir ihtiyacı olur ve kendi lafının altında kendi ezilir

8. 8 Temmuz 2010
  9. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    bence % 80 i aynı bu kayın validelerin.benım kızım da yaşına girdi 12 ayda 2 kere bakmıştır.o da 1 saat falan.kuaföre gıttığimde.ama 2 yıldır eltimin oğluna bakıyo.ben lohusayken bıle gelıp 1 gun başımda kalmadı ki kendısı karşı blokta oturuyo.en son 15 gun önce işe başladım 15 gunluğune o zaman bıle kızım barı şu zamnda da ben bakayım demedi.bakacağı da 3 saatlık bı zamandı.ama Allah buyuk inşallah olmaz ama muhtaç olduğunda ben de ona gitmıycem.o kımın çocuğuna bakıyosa o gıdıp kalsın başında.velhasıl ben de sinir oluyorum.alsanaalsanasmile

10. 8 Temmuz 2010
  11. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    213
    valla annem kayınvalide abimi 2 kızına baktı bakıyor da
    yengem bana hep der aklım hiç kalmıyor bazen yengem anne ev işimi yapsam kızlar sen de dursa olur mu der annem kalsınlar der ya da arkaaşlarıyla yemeğe gideceklerse ben de kalsınlar gece çocuklar uyuyorlarsa annem almayın uyuyor çocuklar der
    yengem çok şanslı bu konuda
    kayınvalidem malesef uzakta olsa bakardı eminim

12. 12 Temmuz 2010
  13. matarzu

matarzu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    2.5 ay önce doğum yaptım.2 ay kayınvaliden ile görümcem bende kaldı.allah bin defa razı olsun,allah eksikliklerini vermesin.çorabımı bile giydiriyordular.ilk zamanlar bebeği onlardan kıskanıyordum.sonraları biraz empatik düşündüm.bence olumlu düşününce herşey güzel oluyor.

14. 15 Temmuz 2010
  15. trueblue

trueblue fıstık anne:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Görümcemle karşılıklı apartmanlarda oturuyoruz.Doğum yapmadan önce ben bakarım merak etmeyin diyordu.Doğum iznim bittikten sonra yaklaşık 2 ay kayınvalidemle birlikte baktılar kızıma.Daha doğrusu bizde kaldıkları için ben onlara baktım diyeyim.Kızım iştahsız olduğu için yemek yediremediler.Yavrum 2 ay boyunca akşamdan akşama doğru düzgün yedi.Daha sonra kayınvalidem memlekete dönünce görümceme yalnız bakmak zor geldi.Ben yapamıycam dedi.Rahat edemiyormuş bizde.O günden beri de annem bakıyor kızıma ve o kadar rahatladım ki.Gözüm arkada kalmıyor.Zeynebim de alıştı annemlere bazen geceleride orda kalıyor.Biz de eşimle yollarda bi bize bi annemlere koşunup duruyoruz...

16. 15 Temmuz 2010
  17. LuNaRiA

LuNaRiA ay ışığında saklıdır.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım çoğu öyle valla ben zaten hiç baksın istemem ki zaten bakmıyoda..onların çoğu lafda öle..ben yaparım,ben bakarım derler ama icraata gelince yan çizilir..takma boşverrr :eek:lmaz:

18. 15 Temmuz 2010
  19. ruweyda00

ruweyda00 NEDEN... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ewet bazen sadece laf olsun diye konuşuyorlar. kendilerinden soğutuyorlar kendileri kaybediyorlar işte..