kaynanasını sevenler kulübü

Konusu 'Fanatik Kulüplerimiz' forumundadır ve MeleklerKorusun tarafından 4 Ekim 2008 başlatılmıştır.

4 Ekim 2008
    Konu Sahibi : MeleklerKorusun
  1. MeleklerKorusun

MeleklerKorusun Yorgun Savaşçı Pro Üye

Beğenildi:
    73
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar gerçektende kayınvalidemi annem gibi çok seviyorum..:1hug: o olmasaydı eşimle asla tanışamazdım..yine o olmasaydı hiçbir desteğimiz hiçbir yardımcımız olmayacaktı şu hayatta..iyiki varsın annecim..allah uzun ömürler versin sana ve babama...:Saruboceq:

sizlerdende benim gibi kaynanasını sevenler var mı arkadaşlar a.s.

2. 4 Ekim 2008
  3. melankoli

melankoli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ALLAH muhabbetinizi artırsın canım :1hug:
    kimse cevap vermemiş dikkatimi çekti
    mutlaka vardır senin gibi kayınvalidesini annesi gibi seven kaydirigubbakcemile5
    ama ne varki sadece eşinin hatırı için sever görünenlerde vardır kesin kaydirigubbakcemile

4. 4 Ekim 2008
  5. MeleklerKorusun

MeleklerKorusun Yorgun Savaşçı Pro Üye

Beğenildi:
    73
    Ödül Puanları:
    153
    canım aslında gerçekten kimizi çok huysuz oluyo sağolsunlar..çok çektiriyolar gelinlerine..halbuki oda senin kızın sayılır değilmi..torunlarının annesi..böyle kayınvalideleri olan arkadaşların gerçektende allah yardımcıları olsun..allah bol bol sabrını versin ..

öte yandan birde benimki gibi kızımdan daha çok seviyorum seni diyeitirafta bulunan,tatlımı tatlı kayınvalidesi olanlarda vardır eminim..allah tüm bekarlara böyle kayınvalideler nasip etsin inş..

melankoli senin kayınvaliden nasıl canım.hakkında bişeyler yazmamışsın..

6. 4 Ekim 2008
  7. EU3

EU3 Guest

bende severımkayınvalıdemı ama acıkcası kendı annem gibi eğil her innsanı hatasıyla kabul etmk lazım oglunu sveıyosan anasınıda sevceksın hersey karsılıklı bıde.belkı oda bzıe karsı hışgörulu oldgu içindirkanımkarnar kayınvalşdeme ama eger itirazım varsa da cekınemm soylerımsen surda yanlış yaptın nıye ole deidm fakln diye geri cekmelafımı bikerede demz nıyeolediyon diye.ramzanda yoklardı burda konydaalrdı yarın gelckeler ve gercekten çok özledim onalrı kayınpedrımıde.1ayı geckın suredır yoklar ve bzı hergun telde konuştuk onunla.onemlı olna iyi olana iyi davranmak değil kotu olana iyi davranmak bence bende bunu düşünerk onun hatasını görsem bıle iyi yonlerini düşünüp kırmıyorumonu.bende kayınvalıdesın sevnlerdenım arkadşalr cunku iyiisyle kotusuyle o benımkayınvalidem eşimin annesı eşimi doğuran buyasa getiren eline meslegini almsını iyi karakterde brısı olmasını sapalyan buna vesile olan biris tesekkurler annecım iyikı varsın

8. 4 Ekim 2008
  9. mumudihaba

mumudihaba 6 MELEK ANNESİ Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    9 yıllık evliyim toplam kayım valideyle 30 günden fazla aynı evde kalmamışımdır
    telefonda da 30 defadan çok konuşmamışımdır
    hiç bir problem yoktur aramızda amaaaaaaaaaaaaaa
    elektirik alamadım safçana öyle çok konuşkan da değil ama işte

sevenlere ALLAH muhabbetinizi artırsın diyorum

rahmetli biricik canım annemin kesip attığı tırnağıyla bile kıyaslamam
    çünkü benim için annem çok değerli paha biçilmez

10. 4 Ekim 2008
  11. ayxsxel

ayxsxel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende kayınvalidesini sevenlerdenim.Çünkü bilirim ki herzaman yanımızda ve destekçimizdir.Üç gelinini bu kadar iyi idare edebilmek bence büyük bir maharettir.Ve o bunu çokta iyi başarıyor.Hee bazen bana ters gelen şeyleri olmuyor mu?Tabi oluyor.Ama ben çok mu mükemmelim ki?

12. 4 Ekim 2008
  13. antika

antika ilk meleğim benim. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    ben de kaynanamı çok çok severdima.s.sevdiğim için yaptığı hataları bile iyi niyetine verirdim:nazar:.ancak araya bizim haklı olduğumuz maddiyat konusu girdi ve ben hakkımızı savundum:jeyyar:.kadının benimle ilgili yalanlar söylediğini gördüm,hiç haketmediğim halde:1no2:.oysa,onu kendi çocukları,kocası,kaynanası,kayınpederi vs.insan yerine koymazken ben değer vermiştima.s..o olaydan sonra kesin ve net tavrımı ortaya koydum:mymeka:.ama,hiç beklemezdim ondan böyle bir şey.meğer içinde bir canavar varmış:1shok:.

14. 4 Ekim 2008
  15. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Bende kayınvalidemi severim bana yararından başka hiçbir zararı dokunmamıştır....

Hep hayır duasını eder.. Hep destekler...

Sessiz sakin iyi bir insandır..

16. 4 Ekim 2008
  17. Hayat87

Hayat87 ♥αşĸıм,oğlυм ve & Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ben daha evLi değiLim sözLüyüm ama bende kayınvaLidemi çok seviyorum :) o kadar tatLı o kadar iyi niyetli bi insan ki :) Allah herkese böyle kayınvalide nasip etsin :)

18. 4 Ekim 2008
  19. zerzevat

zerzevat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    <.....................................................>

Son düzenleme: 25 Nisan 2010