Kaynanasıyla Birlikte Oturanlar Kulübü

Konusu 'Fanatik Kulüplerimiz' forumundadır ve ASSKIM tarafından 23 Ekim 2008 başlatılmıştır.

23 Ekim 2008
    Konu Sahibi : ASSKIM
  1. ASSKIM

ASSKIM sadece KIZIM için:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaslar....
    ben 1.5 senedir birlikteyim ve tam anlamıyla delirmek üzereyim...:nazar:
    benim gibi olanlar varsa burada kafa dagıtalım ne dersiniz?a.s.
    (önce açıldıysa özür dilerim)

2. 23 Ekim 2008
  3. ASSKIM

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    kimse yok mu arkadaşlar....

4. 23 Ekim 2008
  5. ayse38

ayse38 canımın ta içisin sen:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    olmazmı şekerim...ya benim kayınvalidemle çok şükür bi problemim yok ama artık bi yere kadar diyosun..benim durumum dahada farklı biz atlı üstlü oturuyoruz ama evimi sadece gecelerii görüyorum...sabah olunca çık yukarı akşam olunca in aşağıya...dedimki bebişim olunca çıkmam dedim anam yine aynı bee bebik hasta olcak kimseinin aldırış ettiği yok çocuk oyuncağı sankim sabah olnca uyanıyoz bebeğimi emzir çık yukarı offf kışın napıcaz bilmiyorum:KK43::KK43:ya evimiz kaloriferliaşağıda yukarıda aynı ısınıyo beee!!!!kışın burda yatarsınız diyorlar offfffffff ben bıktım zaten yatak yorgan taşımaktan ozaman niye ayrı ev açtılarkiii......anam ben nekadar dertliymişim:KK43::KK43:evlilğimden bişy anlamıyorum....huzurluym ama manevi olarak mutlu değilimsenağlamasenağlama

6. 23 Ekim 2008
  7. ASSKIM

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    ohhh be arkadasım hoşgeldin...
    öyle ayrı evim olsa keşke nerde ben birlikteyim...
    benimde kaynanamın üstüne ev yapılacak ama 6senedır bişi oldugu yok...
    inşallah sende mutlu olursun...aslında senın gıbı evim olsa hiç gitmem bile öyle yavas yavas evime çekilirim...

8. 23 Ekim 2008
  9. gxuxlay_gxuxlay

gxuxlay_gxuxlay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende kayınvalidemle oturcam ilerde Allah kısmet ederde evlenirsem:)

10. 23 Ekim 2008
  11. ASSKIM

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah nasip olurda görürsün canım...şimdiden kolay gelsin sana...a.s.

12. 23 Ekim 2008
  13. KapicininBitliKizi

KapicininBitliKizi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    :Saruboceq:Bende kayınvalıdemle altlı ustlu oturuyoruz ama allahıma sukur bır problem yok kaynanm degıl sankı arkadasım gıbıyız ben 18 de evlendım aılem soledı onlara hıc bıseyden anlamaz eger kabul edresenız boyle edın dedı esımde kaynanmda kabul ettı herseyı ondan ogrendım bu gune kadar bagırdıgını duymadım tam tersıne korur ben yaptıysam yemek yapma derım o yaptıysa o ban der yapma sen bızde yıyelım canımıstedıgınd ekendı evımd ekocam ve kzım la bas basa yerım yanı karısmaz herkezın evı ayrı yok sabah klalkıp yukarı cık falan demez kahvaltımı yaparım tv ızlerım kendı evımde tabı yukarı cıktıgımdada yabancılık cekmem hersey serbesttır yorgunsam uzanırım kaynanmla karsılıklı sohbet ederız 3 senen oldu evlenelı bırkere dahı kasının ustunde gozun var yada sunu yapmayı bılmıyorsun ben ogrettım dedıgını duymadım allahım bozmasın tam tersıne dogum yaptım 6 ay kzıma evımde o baktı gecelerı kızmla yatı sen daha gencsın gece aglar duyamz deıd aldı kzımı koynuna baktı hasta olurum hemen bakar corbamı yapar herseyımı kzım dogdu dogalıda 1 sendır cok nadır evde yemek yapıyorum tabı alısverısıme camın ne ıstıyorsa cıkıp alıyorum gezıyorum tozuyorum karsıtıgınıda gormedım allah yardımcınz olsun ne dıyım:nazar:

ElmiraBugdayci bunu beğendi.
  14. 23 Ekim 2008
  15. ASSKIM

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    tesekkur ederım canım...
    ilk basta babamda öyle söyledı aynı senınkıler gıbı oldu ama bızım iş evlenınce degıstı....
    sana mutluluklar canım inşallah bozulmaz hiç kıymetini bil...

16. 23 Ekim 2008
  17. KubraBetul

KubraBetul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende geldim.biz aynı evde değiliz ama aynı apartmandayız.iki elti,kaynana hep beraber.
    çok şükür iyiler,bi problemimiz yok,ama ne zaman kimin geleceği hiç belli olmuyo.her an tetiktesin.

18. 23 Ekim 2008
  19. xoxzi16

xoxzi16 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ay bu kervana bende katılmam gerek bizde 2 alti ve bir kayınvalide olmak üzere 3 ktta oturuyoruz ama benim yemeğim bir yatmam ayrı kıızm olana kadar çalışıyorum işten eve gidince aşağıdaydım yatınca çıkıyordum ama şimdi sadece işten eve gidince yemek yiiyoz ben bulaşıkları yıkayıp evime çıkıyom bizim atışmalarımız oldu hiçsebeb yokken o yüzden can ciğer kuzu sarması değiliz olamayızda zaten
    ben bunu bilr bunu derim gelin melek olsa kayınvalidenin gözünde gelin kayınvalide melek olsa gelin gözünde kayınvalide yazık olan eşlere onlar açok üzülüyorum arada çok kalıyolar ne yardan geçiyolar ne serden