kaynanayla tanışma

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve agustos72 tarafından 17 Ekim 2010 başlatılmıştır.

17 Ekim 2010
    Konu Sahibi : agustos72
  1. agustos72

agustos72 RABBİ HEBLİ MİNES SALİHİN Üye

Beğenildi:
    5.440
    Ödül Puanları:
    238
    4 aylık bir ilişkim var sevgilimin annesi çok merak ediyomuş beni hep beni soruyo getir bi görelim tanışalım diye sevgilimde onu bi şekilde onu oyalıyo daha erken acele etmeyelim diye o an susuyo sonra yine başlıyo getir şu kızı tanışalım:)bugün yine tutturmuş perşembe bize gitcez diye olmaz daha erken diyorum 15 dk oturu kalkarız diyo bıktım 2 aydır eve her gelişimde seni konuşuyoruz hep seni istiyo diyo (ilçede çalışıyo haftada 2 gün evde oluyo) zaten kurbanda bi tanışma olsun diye düşünüyoduk bunu bildiği halde tutturmuş getir diye. annemede dedim bu kadın çok meraklı durmadan beni görmek istiyo diye kayanalar gelinlerini merak eder diyo gidersende ellerini öp nasılsınız diye sor diyo şaşırdım kaldım gitme demesini beklerdim.
    sevgilimde şimdi bana tavır yapıyo gitmicem dedim diye ben hep onun söylediklerinin tersinimi yapcakmışım

2. 17 Ekim 2010
  3. Smyl

Smyl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    4 aylık bi ilişki için erken geldi bana..
    özellikle kaynana-gelin muhabbeti
    ama sen istiyorsan annen onayladıysa gitmende de bişey yok açıkcası..

4. 17 Ekim 2010
  5. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    acikcasi bana da 4 ay erken geldi..ama siz anlasiyorsaniz kesin de kararliysaniz aileler tanissin bayramdan sonra..cok merak ediyorsa gelsin:))

6. 17 Ekim 2010
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    4 ay bencede cok erken acaba erkek arkadasın senden cok mu bahsediyor görmek istedi annende ne guzel git demiş benimki ayaklarını kırarım otur oturdugun yerde derdi:roflol:

8. 17 Ekim 2010
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    resmiyete dökmeye niyetiniz yoksa gitmeye gerek yok

bir kere başladın mı gitmeye sürekli beklerler:kahve:

10. 17 Ekim 2010
  11. combine

combine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    272
    Ödül Puanları:
    153
    Bence de git,neden mi ?eğer ciddi düşünüyosan evliliklerde aile çok önemli...En az erkek arkadaşın kadar onlarla da uyum içinde olman gerekir...Nasıl bir aile olduklarını,senin ailenle aralarındaki farkı,arkadaşının annesinin tavırlarını iyi analiz edebilmek için git derim...Sana ve ailene uyumlu olabileceğini düşünürsen devam edersin yok tersi bir durum söz konusu olursa bu arkadaşlığı çok uzamadan bitirirsin....hayırlı olsun....

12. 17 Ekim 2010
  13. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238
    Ben aile ile tanısılmasına karsı degilim en azından az da olsa bazı seyleri görmüs olursun. Ama ciddi birseyler olacaksa gitmeni tavsiye ederim. Hakikaten sonra b..ku cıkıyormus cok duydum bu lafı yada sadece tanısmak amaclı git daha sonra tekrarlama tabii bu benim düsüncem.a.s

14. 17 Ekim 2010
  15. agustos72

agustos72 RABBİ HEBLİ MİNES SALİHİN Üye

Beğenildi:
    5.440
    Ödül Puanları:
    238
    niyetimiz ciddi yılbaşından sonra aileler tanışsın diye düşünüyoruz bayramdada sadece biz tanışırız diyoduk ama kadın şimdi görmekte çok ısrarlı :) annemde ilk başlardı sertti tanımadığı için erkek arkadaşım abimle tanıştı buda annemin hoşuna gitti demekki gerçekten ciddi diye o yüzden böyle yumuşak konuşuyo

16. 17 Ekim 2010
  17. Miensera

Miensera Dile Gelmez Ahdım Var.... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    annesi oğlum sanıl bi kızla beraber diye merak etmiştir çok normal ama biraz erken sankiboshayallersmile

18. 18 Ekim 2010
  19. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Tanışmak demek hemen evleneceksiniz demek değildir.
    Gönlü rahat etsin istiyordur... yerimseniben
    Git tanış ama samimi olup kaynana-gelin muhabbetine girme sakın derim ben... a.s