Kaynanazedeler gelin dertleelim, asla pes etmeyin

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve almxixra tarafından 2 Mart 2009 başlatılmıştır.

2 Mart 2009
    Konu Sahibi : almxixra
  1. almxixra

almxixra zuzum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kaynana adı bıle ürkütücü.bırbucuk yıllık evlıyım neler cektım kaynanamdan.neler yaptı neler.ben esımle evlenıp almanyadan trye dönüs yapmıstım.kaynanamla altlı üstlü aynı bınada oturuyoduk.tabı eltı orta katta cabası.amanın bı dedıkodu sormayın heryere kötülemeler.ısını yaparsın yapmadı der.neler neler neler...burda calısıyorum trdede calısaqcam dedım otur evıne dedıler.basıma zorla esarp bagladılar.bısey konusmak ıstersın tersler.yanına gıderım kötü davranır gıtmem gelın gelmıyo der.suratını cok asıyodu bana dedımkı nıye bana surat asıyosun anne.ne dedı bılıyomusunuz surat asmayıpta ben ...........kocama tutturdu bosan.huzur vermedı.cok karıstı yalan ıftıra herseyı yasadım oda yetmedı tel aıleme hakaretler ettı.oda yetmedı kayınpederı doldurdu üstümüze saldı esımı ve benı dövdürttü.helesınkı almanyada ıscılıgım devam edıyodu.buraya geldım kısa süredede kocamı getırdım.basımıda actım Artık ben gıbı yasıyorum.sükürler olsun huzurum cok ıı.sükürler olsun kocam hep benım yanımda oldu.anasının agzına ıftıralarına ınanmadı.hanımlar dıyecegım pes etmeyın kocanızı yanınızda tutun.ıyı nıyetlı olun.ıyı olun kötüler elbette cezasını görüyo.bakın benım kaynanama bırıcık oglu almanyada.kaldı tek basına.bunun bıde yaslılıgı var.ben artık telde bıle konusmuyorum.öbür gelını sımdıden yemınlı yaslanınca yanından bıle gecmeyeseye.SABREDIN

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Mart 2009
  2. 2 Mart 2009
  3. keykey

keykey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    canim sabredip mutlu olmana sevindim
    Allah mutlulugunu bozmasin

4. 2 Mart 2009
  5. almxixra

almxixra zuzum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    amın canım sagol.sendede varmı kaynana

6. 9 Mart 2009
  7. vefuaz

vefuaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    of ya bıde ben kurtulsam bende bı apartmanda oturuyorum burdan tasınmamızda ımkansız bısey bılmıyorum ne olacak halım

8. 10 Mart 2009
  9. EU2

EU2 Guest

allah tan benim kocamda seninki gibi anasının ağzına hiç bakmadı,bu yönden şanslıyız canım...

10. 10 Mart 2009
  11. EU2

EU2 Guest

keske benimkide sizinki gbi olsa annesinin kesin hatalrini gorse bile bana evet haklsiin demiyor ve buda beni olduruyor ben ne yaptim artik tasti gitti ve ne hali varsa gorsun dedim 15 gundur konusmuyorum dusunmuyorumda

12. 10 Mart 2009
  13. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kaynana konusunda is kocaya dusuyor eger esler annelerine deyilde karilarina destek veriyorsa mutlu olabiliyor kadinlar ama ana kuzusuysalar malesef kazanan taraf kaynanalar oluyor

14. 10 Mart 2009
  15. sinem25

sinem25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aynen öyle bende kayınvalidemden cok cektim. gecen ay eşimle annesi tartıştı. vallahı ohlamadım diyemicem.tamam dedim daha birbirlerini affetmezler meydan bana kaldı dedim.bir ay konuşmadılar gecen annesi bi demogoji yaptı benim agzım acıkta kaldı şuan cok iyiler ama allah büyük bana o valide cok cektrdi inşallah anne ogul birbirlerini yerlerde benle ugraşmaz:a015::a015::a015:

16. 10 Mart 2009
  17. elif_ba

elif_ba kocam &oğlum&kızım=aileyiz Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    hayırlısı canım ama bu kadar kindar olmayın lütfen

18. 10 Mart 2009
  19. Gardenia

Gardenia Bana kırmızı çok yakışıyorr :)) Üye

Beğenildi:
    444
    Ödül Puanları:
    153
    :roflol::roflol:vallahi kızlar benim kaynanamla çok sorunum olmadı eşimde sağolsun annesinin ağzına bakıpta beni hiç kırmaz gerçi kaynanmla aynı sokaktayız ama çok samimi değiliz ben ilk baştan araya mesafe koydum çokta iyi yapmışım en güzeli bu kimsenin başı ağrımıyo allah sizlere çok sabır versin şekerler:nazar:delikafadulden