Kaynanız size iftira atsa ne yapardınız? Yardım lütfen..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve melek83 tarafından 26 Nisan 2010 başlatılmıştır.

26 Nisan 2010
    Konu Sahibi : melek83
  1. melek83

melek83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    MERHABA! ÇOCUĞUM 2 HAFTA ÖNCE EVDE BİR MUSKA BULDU.BEN DE PEK ÜSTÜNE DÜŞMEDİM. EŞİM ERTESİ GÜN GÖRÜMCEMİ ARAYIP MUSKANIZ KAYIP MI DİYE SORMUŞ.ARKASINDAN KAYNANAM ARADI.BEN NİYE BU KADAR TEMİZ KALPLİ VE SAFIM ANLAMIYORUM YAAA..NEYSE MUSKAYI ONUN YAPTIRDIĞINI GÖYA İYİ NİYETLİ YAPTIRMIŞ YAPTIRMASININ NEDENİ YUVAMIZ DAĞILMAMASI İÇİNMİŞ. BEN 3 AYDIR BAŞKA BİRİNLE BİRLİKTEYMİŞİM.EŞİME BÜYÜ YAPTIRMIŞIM ONLARA KÖTÜ DAVRANSIN DİYE. BUNLARIDA ONA FALCI SÖYLEMİŞ.VE KAYNANAMDA HÜKMÜMÜ VERMİŞ.NE YAPMALIYIM LÜTFEN YARDIM EDİİİİN.....senağlamasenağlama

2. 26 Nisan 2010
  3. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    herşeye susarım belki ama namusuma dil uzatanın dilini koparırım.o muskayı mutlaka anlayan birine gösterin ne muskasıymıs çıkar ortaya.kayınvalideniz otursun kendine akıllanmak için muska yaptırsın.rabbim yardımcınız olsun iftiracı kayınvalidelerle uğraşmak zordur.ama asla susmayın haddini aşmış bir konu var namusunuza laf söylemiş

4. 26 Nisan 2010
  5. melek83

melek83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kesinlikle öyle..8.5 senelik evliyim 27 yaşındayım. Kayın peder yok. Bizimle birlikte kalıyordu. Yapmadığını bırakmadı. Hep yuttum. 3 seneden beri görümcemin yanında görümcem tek çalşıyor oda çocuğuna bakıyor..eninde sonunda yanıma gelecek. 2 haftadan beri ne uyku var nede doğru düzgün birşey yiyebiliyorum.bu benim için çok ağırdı.kocam üzülmesin diye sesimi çıkarmadım gene. Deliricem kafayı yiceemmm.

6. 26 Nisan 2010
  7. niltt

niltt N & G... 24.05.09 Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    iş namusa gelince,kusura bakmayın ama ağzının payını vermelisiniz bu ne küstahlık bee,nerden buluyolar bu cesareti anlamıyorum...

8. 26 Nisan 2010
  9. Gardenia

Gardenia Bana kırmızı çok yakışıyorr :)) Üye

Beğenildi:
    444
    Ödül Puanları:
    153
    şaka heralde bu nasıl yaa kaynananız nasıl böyle bir şey diyebilir valla kusura bakmayın ama çok sakin davranmışsınız ben olucam namusuma laf söylicek hiç büyük falan dinlemem bu konuda ayrıca eşiniz ne diyor bu duruma çok merak ettim annesinin ağzının payını verememişmi birde hangi çağda yaşıypruz ne nuskası yahu görümcenin nuskasımı var ne diye anlamadım ben :1no2::1no2:

10. 26 Nisan 2010
  11. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    33.128
    Ödül Puanları:
    563
    Kusura bakmayın ama konu namus olunca değil ağzının payını vermek mahkemeye bile veririm ben adamı .
    Eşinzin haberi var mı bu durumdan kesin ilişkinizi bunu yapıyorsa ileride daha neler yapar acaba hemen eşinizle konuşun bu konuyu çok ciddi bir suçlama var ortada .
    Biraz sesinizi çıkarın artık hanımlar siz sustukçadaha çok üstünüze gelirler artık

12. 26 Nisan 2010
  13. melek83

melek83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    birşey demediğim için içim içimi yiyor.buna nasıl sessiz kalabildim.benim birde şu kötü yanım var sinirlenince üzülünce kitleniyoruum.birşey diyemiyorum. o gün kaynanam arayınca o şekilde sinir krizi geçirdim. eşimi çağırdım.durumu anlattım. annesine gittik. ben karıma güveniyorum o böyle birşey yapmaz dedi. fazlada birşey demedi. hemen kalktık.kaynanam arsızdır yarın bigün kalkar gelir.bi de oğluma çok düşkündü. nasıl davranmalıyım sizce?

14. 26 Nisan 2010
  15. gulsum50

gulsum50 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    herşeyi kabul ederim ama
    evli barklı çocuklu anne olan bi kadına
    namusu konusunda dil uzatırlasa ve ben senin yerinde olsaydım
    susmazdım
    kıyameti kıpoparırdım ne demek 3 aydır başka bir adamla olmak
    allah korkmuyormu bunlar terbiyessizlikden başka bişi değil bu ya ayıp ayıp
    eşiniz ne dedi peki tepkisi ne oldu çok merak ediyorummm inanın

sizde susmayın yada artık mesafenizi koyun

16. 26 Nisan 2010
  17. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Bu devirde hala böylesi zihniyet falcı daha neler dedi acaba akannehir

18. 26 Nisan 2010
  19. Gardenia

Gardenia Bana kırmızı çok yakışıyorr :)) Üye

Beğenildi:
    444
    Ödül Puanları:
    153
    canım tamam ama ya bilmiyorum ben ve eşim böyle bir olayı bukadar sakin karşılayamazdık kesinlikle sen önce eşinle bir konuş söyle annen nasıl böyle bir şey diyebilir dee sonrada kayınvaldene git hesap sor neye dayanarak böyle bir laf atabiliyorsun ortaya de sor bakalım ne diyecek sen sezsiz kalırsan araya mesafeni koymazsan ooo daha çok şeyler yapar sen dişini biraz göster ayrıca babanne sonuçta seviyodur torununu benim kaynanmda sever oğlumu ama aşırı ileri gidemez ben tavrımı koyarım hemen :nazar: