Kaynbabamn saatlerce kzn vmesi artk barda taryor!!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve lizzie tarafından 16 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : lizzie
  1. lizzie

lizzie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar slm..Geçen haftasonu eşimin ailesinin yanına gittik ve bir gece kaldık.babası devamlı kızını övdü ama devamlı.:umursamaz: eşimi de övmüo sadece kızı.kız da benden 2 yaş büyük,bekar,terfi de etmiş felan. yok işte su üni mezunu ,o üni. üzerine yok.yok fen lisesinden mezunmuş,onun üstüne yokmuş.önüne kahve koydum;'benim kızımın kayınbabasının önüne kahve koyacak zamanı bile yok ,cok çalısıo' demesin mi!!!kafamçokkarıştıcok üzüldüm çünkü ben de 1 seneden beri istediğim işe giremedim.ingilizce öğretmeniyim ama kpss olmadı ve master a basvurmaya gün sayıyorum.neyse işte bunu bile bile böle konusması beni cok üzdü.yine devamlı övdü kızını saatlerce utanmadan övebilio yani..ben de sinir oldum eşimin basarısından bahsettim.cünkü eşime de üvey evlat muamelesi var.

sonra babanneme bunamış dedi laf arasında.babannem annemle babamın arasını actı die heralde bnm de bunu hoşgörecegimi sandı ama aksine cok rahatsız oldum.ne olursa olsun bnm ailem.ve laf söyleme hakkı yok kimsenin.babanı ara dedi bi de,babam beni aramadığı için ben de aramıyodum sonuçta.ben de 'siz hiç karısmayın o beni ilgilendirir 'dedim artık en sonunda.

inanın belki baska zaman olsa buna bu kadar önem vermeyeblrdim ama yetti artık iş stresimin yanında.senağlama napim kızlar sizce -babamı arayıp olanları anlatmayı düşünüyorum.bunak meselesi felan....o kadar üzgünüm ki.......adam kendine bakmadan övünüyor ya.bi kez de gelinim de şöyle demedi.üstelik tüm saygıma ragmen.....fikirlrinizi bekliyorum.siz olsanız naparsınız????CADIARZU

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Aralık 2010
  2. 16 Temmuz 2009
  3. xbaharr

xbaharr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    86
    bence arama babanı falan karıştırma güzelim olmadık laflar üzerine araları açılmasın senin kayınpederin kafa gelişmemiş biraz sen yut bazı şeyleri bende öyle yapardım ama neolursa olsun eşine veya kayınvaldene kayınpederine ailenle ilgili laf söyletme arkalarında dur ailenle olanı bitenide anlatma içinde kalsın güngelr yüzüne tokat gibi laf vurur....sen her iki tarafı eşitlemeye bak....

okadar gitip gelmesende övgüleri falan dinlemesin mesafeli ol en iyis....

4. 16 Temmuz 2009
  5. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzelim böyle ınsanlarla hayatım boyunca o kadar cok karsılasıyorum ki sana anlatamam hayatı boyunca hıc bırsey sahıbı olamamıs ınsanlar..cevresınde bellı yer edınmıs ınsanları ön plana cıkararak kendı egolarını tatmın edıyorlar..bosver bırak ovsun dursun..belkı bu ovgulerı bırgun bırı duyarda basımıza basbakan yapar...zemuszemus

6. 16 Temmuz 2009
  7. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bence arada laf falan taşıma.ne iyi ne kötü.orada konuşulan orada kalsın.bende olmadık tuaflıklar yaşıyorum ama dönüpte bir gün olsa bile anlatmadım..
    kafanı takmayı değmez..bişi deme.zamanla susar bişi demezsen

8. 16 Temmuz 2009
  9. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    buradaki tek yapılan yanlış babanenize bunak demesi.
    çok ayıp birşey gerçekten..

ama kızını övmesinde bir problem yok.
    bazı insanlar abartmayı sever, demek ki kızına çok düşkün; bunda sizin rahatsız olmanız gereken bir durum göremedim.
    belki başkasına da oğlunu övüyordur bilemezsiniz..
    hem övmese bile bence alınacak bir durum yok.
    babanızı aramamanız konusunda da bir büyük olarak fikrini söylemiş gibi geldi bana..

10. 16 Temmuz 2009
  11. lizzie

lizzie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    .bu arada mizahi üslubun cok hosuma gittiizemuszemus

Son düzenleme: 13 Mart 2010
  12. 16 Temmuz 2009
  13. MeDuSa

MeDuSa Guest

Kendini veya yakınını öven kişilerden nefret ederim
    Övülen kişi kendi yada yakını olsun demek onun bir hatası varda onu kapatmaya çalışıyordur diye anlarım
    Hayatta en nefret ettiğim şeylerden birisi ya övünce eline ne geçiyorki çok merak ediyorum
    Gazoz kapağı falan mı takıyorlar acaba :nazar:

14. 16 Temmuz 2009
  15. lizzie

lizzie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

aynen yaaaa...hayatta kendimi övmedim ya da baskasını.sonucta hersey ortadadır zaten insanların gözüne sokmak da nesi..ananem cok düşkündür bana övmek ister birinin yanında,ona bile izin vermem beni rahtsız eder.yapamam yani....ama anladığım su ki insanlar gayet rahat doya doya övüolar aldırış etmeksizin....

16. 16 Temmuz 2009
  17. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canım benım bu tarz ınsanları gercekten onemsemezsen işte ozaman kızdırırsıın..bırak gercekten önemseme . duymamazlıktan gel.bırak o kendınce sevınsın..mutlu olsun..

kırmızıyla belırttıgım yerı kesınlıkle tasvıp etmıyorum..bence hıc bır zaman saygını bozma..sayet bozarsan bu seferde kıskanc bırı olarak nıtelendırılebılrsın..

sevgiler...

18. 16 Temmuz 2009
  19. ilarzu

ilarzu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    yok babanı arama sakın canını sıkma adamın da

övsün kayınbaban da kızını boşver sen kendine bak senin veya eşinin kimse tarafından övülmesine ihitiyacınız yok.
    siz kendinizi biliyorsunuz zaten diğerleri hiç ilgilendirmez.

gün olur devran döner bebeğim ne olacağı iç belli olmaz dünya bu:)

ileride kimin işsiz kimin işi çok güzel olur belli olmaz da hani.....

sen duyma söylediklerini o öyle konuşunca dön evet ben de çok takdir ediyorum helal olsun nasıl gzel bi kız yetiştirmişsiniz öncelikle sizi tebrik ediyrum de kıskandırmaya çalışma çabaları ters tepsin:)))))))))

görümcenden de bu yüzden uzak durma lütfen bebeğim. onun bi suçu yok anlattıklarına göre çünkü canım.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.