Kaynım kizkardesimi surekli rahatsız ediyor

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Narinkizim tarafından 12 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2013
    Konu Sahibi : Narinkizim
  1. Narinkizim

Narinkizim Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaslar 5 yıllık evlinin ve biri 3 yasında digeri 3 aylik iki kızım var esinle öyle asiri bir sorunumuz yok kaynanamin bazı rahatsız edici sözlerini de esimin hatrina ve dahildir diye görmezden geliyorum benim sorunum kaynım ilk evlendiğimiz yıllarda kaynım kızkardeşimin numarasına( artık nasil bulduysa ) senden hoşlanıyorum tarzında mesaj yollamış o zaman kardesimin dediğine göre çıkma babında degil ama normal konuşmuşlar birkaç kere sonra kaynım çıkma teklif edince kizkardesim kabul etmemiş benim yaşadıklarımı görünce sonra birkaç defa daha boyle niye çıkmıyorsun bir sey olmaz tarzında aramaları olmus kaynimin en son gecen yıl yine aramış kardesim de hem çıktığın kiz var hem de bana teklif ediyorsun diye kızmış kaynimin liseden beri çıktığı ve onu cok seven bir kiz arkadaşı var son olarak bir ay once kaynım annemlerin apartmanında zile basar kardesimin evde tek olduğunu biliyor kardesimde diyafondan kim o deyince ismini söyler kardesime tek olduğunu kapıyı açmasını söyler kardesim de kızar birkaç kere ac diye bağırıp sonra gider bana dün söyledi simdi kara kara düşünüyorum kaynimi arayıp kızsam o dengesizdir is çözüme ulaşmaz ortalık karışır kaynana zaten yalan makinası bu ısı mutlaka biliyordur adım gibi eminim oğlunun boyle bir sey yapmayacağını söyler esim su an sehir disinda ona gelince söylesem ortalık yine karışır esim annesini arar annesi onu yine doldurur kaynım kardesimin yalan söylediğini söyler ve is bizim bosanmamiza kadar gider çünkü karşımda ailesine canından cok bagli bir esim var hele olayı annem duysa kıyametler kopar cok çaresizim ve kara kara düşünüyorum sizce ne yapayım

2. 12 Ağustos 2013
  3. NeMeSiS98235

NeMeSiS98235 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    eşine söylesen Allah bilir kardeşine toz kondurmıcak mümkün mertebe kardeşin uzak duracak numarasını falan değiştirsin,tek kelime konuşmasın

4. 12 Ağustos 2013
  5. lingen

lingen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    kardesine yazdigi mesajlar yok mu ya da aradiginda kardesin konusmayi kayda alsin kayninin kendisini nasil taciz ettigini ispatladiniz mi giki bile cikmaz kocanizin da o ahlaksiz kayninizin da
    töbe töbe:KK47:

6. 12 Ağustos 2013
  7. Narinkizim

Narinkizim Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Canim numarasını değiştirse bile dengesiz kapıya dayanmış o beni sinirlendirdi zaten esinle kızkardeşimin diyalogu cok iyi degil bunu duyunca direk kardesini savunacak dediğin gibi onların tavrını tahmin edebiliyorum ama sessiz kalırsam da benim bilmediğimi kardesimin söylemeye korktuğunu düşünüp daha ileri gitmesinden korkuyorum bir de astsubay kendini bir sey sanıp kardesi e bir sey yapar diye korkuyorum

8. 12 Ağustos 2013
  9. NeMeSiS98235

NeMeSiS98235 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    astsubaysa korkması lazım asıl, ahlaka aykırı tek hareketi bitirir onu, şikayet edin gerekirse

10. 12 Ağustos 2013
  11. Narinkizim

Narinkizim Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    ZSten kardesime de kızdım ilk basta kaynimla konuşmasaydı ben daha raha onlara karsı kardesimi savunacaktım simdi konuyu acsam kardesin de onların tabiriyle kuyruk sallayip konuştu diyecekler silmiş mesajları ararsa soyleyim kayda al diye ama ben onları biliyorum yine sütten çıkmış ak kasık gibi kardesimi suçlayacaklar

12. 12 Ağustos 2013
  13. Cekirgee

Cekirgee Kısmet... Pro Üye

Beğenileri:
    1.858
    Ödül Puanları:
    113
    Bu kişi senin kaynın değilmiş gibi düşünün ve şikayette bulunun

14. 12 Ağustos 2013
  15. lingen

lingen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman kardesiniz yaptigi kayitla mahkemeye gidecegini soylesin kayniniza
    baska da bise gelmiyor aklıma

16. 12 Ağustos 2013
  17. Narinkizim

Narinkizim Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Sikayet edilirse benim evliliğim biter canı çünkü bir kaynimla bu yüzden konuşmuyorlar bir kavga olmus galiba aralarında eltimi. Annesi de polisi aramış bu yüzden yillardir görüşmemişler ben o kaynimi daha görmedim o kaynimin sucu da eşinin yanında olup eşini seçmesi iki torunları var daha görmemişler sen tahmin et artık benim esinle cok sorunum yok huylarını bilgidim icin ama bu ailesine(annesi ve kardeslerine)bagli olan esim icin bosan,a sebebi onun huyunu da biliyorum ama bu davranışlarından rahatsız oldugumu bilmeleri lazım

18. 13 Ağustos 2013
  19. Badem2013

Badem2013 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kiz kardesin hemen telefon numerasini degistirecek. Sonrasindada sizin aileden güvenilebilecek bir adama herseyi anlatacaksiniz. Sanirim babaniz yoktu. Baba belki zaten uygun olmaz. Bir dayi olabilir, bir amca olabilir, ona durumu anlatacaksiniz. Ve oda ya telefon acacak kayniniza yada kendisi gidecek, (bakti olmuyor yaninda bir iki kisiyle) ve göz dagi verecek. Sen kendini ne saniyorsun, önüne bak aslanim kizimizida rahatsiz etme birdaha, sikayet ederiz, göz yummayiz vs gibisine. Yani kizin bir arkasi oldugunu görecek kaynin. Ozaman bir daha cesaret edemez, isinden olmaktan, rezil olmaktan korkabilir.
    Ama kardesiniz kesinlikle onla hic bir sekilde bir araya gelmiyecek bir daha. Dügün olur, dernek olur, kardesim hasta gelemedi derseniz bundan sonra gecistirirsiniz. Kayniniz evlense bile uzak tutun kizkardesinizden.