Kaynımdan küfür yedim

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ogretmen_083 tarafından 18 Ocak 2010 başlatılmıştır.

18 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ogretmen_083
  1. ogretmen_083

ogretmen_083 umutlar bitmesin dostum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızllar merhaba. 3 yıllık evliyim ama sağolsunlar --ayrı şehirlerde yaşamamıza rağmen-- kaynım ve eltim üç yıldır köpek gibi saldıra saldıra beni yıldırdılar.7 aylık bir bebeğim var. kaynımın bize düşmanca tavırları daha evlenmeden başlamıştı. bende eşimde devlet memuruyuz ve maddi durumumuz iyi sayılır. onlar bir fabrikada çalışıyorlar.ve standartların altında bir yaşamları var. asıl sebep bu aslında. ben evlendim evleneli ailelerinde,köyde,şehirde bir numaralı gelin ben oldum. herkes beni çok sevdi. eltimden ise kaçacak yer ararlar.buda başka bir sebep.
    ben hamile kalınca başladı asıl saldırganlıklar.bana aptal aptal msjlar atardıı eltim. yok sen beni nie aramıyon yok sen hamile kalınca değiştin felan filan. bende bu msjları çekmesini istemediğimi söylemiştim.biraz çekiştik ve küstük. ben 3 aylık hamileydim.
    daha sonra kaynım girdi devreye eşimden para istiyor.kontör istiyor eşim yok deyince telf suratına kapatıyor. en son arabamızı bir aylığına istedi. bende o zaman 6 aylık hamileyim ve okula arabayla gidiyorum. servis yok dolmuş saatte bir geçiyor. eve 4km okul ve yokuş yukarı tepede.
    kaynım ne var okula 1 ay dolmuşla gitse ne olurki, aman ne kıymetli karın varmış.felan filan eşimi yıldırma politikalarına devam ettiler. o gün yemin ettim bu karnımdaki çocuğu sana göstermicem diye....neyse olaya geliim.. çocuk doğdu ne aradı ne sordu ne hayırladı...memlekete gittik çocuğu görmek istiyor. soruyorum arkadaşlar karnımdayken bana eşime eziyet eden beni üzen adam ne yapcak çocuğu...???
    bayramda yine gittik yine istedi görmek göstermedim. en son geçen haftasonu gittik eşime demiş görim sevim diye.. eşimde ne olur arada ben kalıyorum diye istedi.bende yine vermeyince dışarı çıktığımda bu bi bağırdı..
    "" bana bak bana sen kimsin lan sen kimsin bana çcuğu göstermiyon"".ağza alınmayacak küfürler küfürler küfürler..
    YIKTI KIRDI DÖKTÜ. BIRAKSALAR SALDIRACAK
    eşim onun ağzını kapatmaya çalışırken bir yandanda arabaya bin diye bağırıyordu . çocuk kucağımda şoka girmiştim..
    neyse eve nasıl geldik saatler nasıl geçti yolda bilmiyorum..
    şimdi boşanmayı bile düşünüyorum 7 aylık bebekle..
    NE YAPMALIYIM?

2. 18 Ocak 2010
  3. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    ne olursa olsun,o çocuğun amcası. göstermemeniz yanlış.
    tamam onlar kötü davranmışlar size.
    ama bu son hareketinizle suçsuzken suçlu duruma düşmüşsünüz.benim fikrim bu tabii.

4. 18 Ocak 2010
  5. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Boşanmayı neden düşünüyorsun allahaşkına? Eşin ne yapmış ki? Üstelik sana karşı çıkıp çocuğu da göstermeye kalkmamış. Üstelik ufacık çocuğu söz konusu etmeyin bence. Yeğeni görmek istiyorsa görsün. Küfür etmesi tavırları yanlış elbette.

6. 18 Ocak 2010
  7. sea sea

sea sea RABBİM SANA EMANET... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    keşke gösterseymişsiniz.tamam haklısınız siz konuşmak yada görmek istemiyor olabilirsiniz ama o yavrunuzun amcası.böyle yaparak eşinizide zor durumda bırakmışsınız.okypete arkadaşımnda dediği gibi haklıyken haksız duruma düşürmüşsünüz kendinizi.şimdi arkanızdan nasıl fena bir kadın baka macasına göstermiyor diycekler bilmiyceklerki amcası hayırsız,düşüncesiz ve terbiyesiz adamın biri....

8. 18 Ocak 2010
  9. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bir kere haklı bile olsanız.....

kaynım ve eltim köpek gibi saldırıyorlar lafı hiç olmamış....

yıne haklı bile olsanız .......

çocugu niye kendi öfkenize yada sinirinize malzeme ediyorsunuz ki....

çocugu göstermemekle ne olcakki.....göstermeliydiniz...

tabiki onun size küfretmesi.....yada hkaret etmeside olmamış.....

eşinizle sorun yok aslında öyle büyütüleekte bir durum yok niye boşanmayı düşünüyorsunuz ki..

sizinde yazım şeklinizden sinirli bir yapıya sahıpsiniz gibi....

onlar öfkeliyse siz sabırlı olsaydınız.....yada sabremedınız ......gitmeler gelmeler yapmayıp araya mesafe koysaydınız.

Son düzenleme: 18 Ocak 2010
  10. 18 Ocak 2010
  11. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    pardon da eşinizden niye boşanmayı düşünüyorsunuz anlamadım :S tamam kaynınız bazı hatalar yapmış ,görüşmeyebilirdiniz ,ama çocuğu göstermemek de ne oluyor ,bende eltimle görüşmüyorum ama kızımı gönderiyorum ,kuzenlerini çok seviyor onlarda kızımı ,oynuyorlar beraber sonra geri getiriyorlar ,eltimi asla görmek istemiyorum ama amcası var arada kuzenleri var görüşmek en doğal hakları..
    yalnış yapmayın ,eşinizin bir kabahati yok o da arada kalmış belli ,bir yanda kardeşi bir yanda karısı çocuğu ..

12. 18 Ocak 2010
  13. adiyef

adiyef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Çocuğu göstermemeniz çok saçma olmuş.Siz görüşmek istemeseniz anlarım.çünkü gerçekten görüşmemeye hakkınız var.Kaynınız davranışlarında tamamen haksız.heleki size küfretmeye hiç hakkı yok.Ama dediğim gibi çocuğu göstermemek biraz mantıksız olmuş.Eşinizin ne yapmış ki kaynınız için niye eşinizden boşanacaksınız.bir daha kaynınızla hiç görüşmeyin olsun bitsin.

14. 18 Ocak 2010
  15. minikkedicik

minikkedicik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    eşinizden neden boşanmayı düşünüyorsunuz.adam sizin yanınızda.size karşı bişe yapmamışki
    üstelik çocuğu göstermek istememenize rağmen size karşı çıkmamış
    nekadar kötü olsalar çocuğu görselerdi nolurdu ki

16. 18 Ocak 2010
  17. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    çocuğu göstermeyerek ,olayı dahada farklı boyuta taşımızsınız.
    eşinede yazık oda arada kalmış.boşanmak isteme sebebini anlayamadım.aklı başında,kültürlü biri olmalısın.böyle düşünmen beni şaşırttı.

18. 18 Ocak 2010
  19. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.677
    Ödül Puanları:
    463
    gerçekten yiyeğinini çok merak eden amca, yiyeğinin annesine tonla küfür eder miydi acaba, diplomasi tek taraflı olmamalı, amcanında yaklaşımı daha farklı olabilirdi