Kaynımdan nefret ediyorum...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve eflatun81 tarafından 12 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : eflatun81
  1. eflatun81

eflatun81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba..gece gece yine aklıma o şeytan adam geldi,içimi sizlere dökmek istedim biliyorum birçaresi de yok,yine de yazmak rahatlamak istedim.bir türlü dinmedi ona nefretim..Bu nefret beni çok rahatsız ediyor,çünkü nefretin sonu yok sadece çoğalıyor dahada çok..Eşimin hatrına katlanıyorum ona ve karısına..adını bile duymak tüylerimi diken diken ediyor işte okadar nefret ediyorum..
    Neden toplumumuz bu hale geldi nerede akrab:çok üzgünüm:alık ,nerede değerlerimiz,neler oluyoır bize ...artık akrabana da güvenemiyorsun,samimi olamıyorsun,o bile sırtından vuruyor..off of çok canım sıkılıyor kızlar:çok üzgünüm:

2. 12 Mayıs 2010
  3. Carna81

Carna81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Bende bende kaynından nefret edengillerdenim :lepi:

4. 13 Mayıs 2010
  5. AYSEECE

AYSEECE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim kayınlarım çok küçük. biri 8 diğeri 15 yasında. umarım ilerde iyi olurlar. ama sanmam. aile beni pek sevmez. onlarında sevceğini sanmam.boşver canım aklına getirmemeye çalış. uzak durman yeterli. seni mutsuz eden herkesten uzak dur. unutmaki en kötü hastalıklar stresten. bence sallama

6. 13 Mayıs 2010
  7. eflatun81

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    yazsam uzun hikaye ama onunla aram iyice açıldı..mailleşerek kavga ettim onunla bana hakaret etti,ben yinede hakaret etmedim.adam 50 yaşında ben 28.eşim maillerimi okudu zorla özür diletti ondan maille özür diledim,o özür dilemedi..nefret ettiğim adamdan özür diledim ya,sanıyorki ondan korktum bilmiyorki eşim zorla özür diletti..nefret ediytorum sendennnnnnnnnnn

8. 13 Mayıs 2010
  9. eflatun81

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    karısı ortalığı karıştırıyor arkadan konuşarak fişekliyor o adamı kendisi geri çekiliyor.o pis adamda eşimin ve benim üzerimize geliyor.büyük olduğu için hep biz altta kalıyoruz..karısı ise olaylarda hiç suçu yokmuş,sadece kaynım ve benim problemimmiş gibi davcranıyor.gelince yüzüme gülüyor benimle konuşmaya çalışıyor eşimin ve kaynımın yanında ama yalnızken merhaba bile demiyor,birde benim yapmadığım şeyleri yapmışım gibi konuşuyor..çok ilginç yaa..2 yıllık evliliğimde tek kavga sebebimiz kaynım ve eltim oldu 1 kere bile kavgamız yoktur eşimle allahınızdan bulun ne diyeyim..

10. 13 Mayıs 2010
  11. Ayse Asena 42

Ayse Asena 42 Yeter be Yeter..... Üye

Beğenildi:
    2.415
    Ödül Puanları:
    238
    ohaoldumsmileohaoldumsmile

12. 13 Mayıs 2010
  13. iregiz

iregiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iki kaynim var biriyle aram iyi digeriyle yaklasik 7 yildir konusmuyorum,, sebebi ise eltim dogum yapmis ve biz yurtdisinda yasadigimiz icin ve aile baglari pek iyi olmadigi icin günler sonra duyduk.. gözun aydin diye aradigimda telefonu suratima kapatti gec kaldim tabiiki aramakta beyefendiyi... bende senmisin bunu bana yapan dedim ve o gunden beri konusmuyorum... esime dedimki senin abin ne yaparsan yap ama benim öyle bir abim yok dedim.... simdi cok rahatim.. dünyanin sonu degil sonucta..

14. 13 Mayıs 2010
  15. mirayhale

mirayhale Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    insan iliskileri artik eskisi gibi degil cok zorlasti.
    ne yazikki yeri geliyor insanin oz anasi babasi sahiplenmiyor bu forumdada cok gordum bunu.
    o yuzden kimse icin kendinizi uzmeyin .sadece kendi yuvaniza bakin.

16. 13 Mayıs 2010
  17. melike_ecesuu

melike_ecesuu Evli, Mutlu,Çocuklu <3 Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    198
    benimde 2 kayınım var birim eşim gibi polis bize yakın digeri bekar kayınlarımın zararlarını görmedim ama eltimmmm çok fenaaa ortalıgı karıstırmayı çok seviyo benide sinir ediyo sonrada işin içinden cıkıveriyo arada sırada bende ondan dertliyim ama görüyomki eltiler hep böleymiş....akannehir akannehir
    su söz varya kuma kumayı cekmiş elti eltiyi çekememiş....hakkatten dogruymuş heee....:gitme: :gitme:
    ben ne yapsam ne alsam ne etsem aynısını yapıyo ediyo kıl oluyommm artıkkk........:eek:klava: :eek:klava: :eek:klava:

18. 13 Mayıs 2010
  19. iregiz

iregiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence mesafeni koy merhaba merhaba... kimse kimseyi zorla sevmek zorunda degil... takma kafana degmez...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.