Kaynpeder bir yere gitmenize karyor mu?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve peppecura tarafından 19 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : peppecura
  1. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar şuan sinirden patlamak üzereyim az önce kayınpeder benimle konuştu geçen nornmal olarak annemlere gittim annemle aramızda 1 saat var neyse şuan 3 yıllık evliyim şimdi bana diyoki bundan sonra tek biyere gidemezsin annenlere gideceksen baban alsın getirsin diyo kocam daha bişi dememiş bana şimdi azarlar gibi böle dedi eşim gelsin akşam konuşcam bakalım onun fikri ne bende dedim ki eşim bana bişi demiyo dedim aman işte burda kural böyle ben yaşadığım süre böle olcak bak kayınvaliden bunca yıl tek bi yere gitmişmi dicektim ben o değilim diye kadın kısmısı evde oturur falan filan zor tuttum kendimi saygısız olmak istemedim ALLAHIM sen bana sabır ver yarabbim zaten psikolojim kötü bebek hasretinden bunalımdayım kendimi dışarlara atmak istiyorum şuan kendimi köle gibi hapiste hissediyorum eşiminde kendi işi olduğu için çok geç geliyo erken gidiyo bi yere gidemiyoruz sizsiz olun sakın altlı üstlü oturmayın çok zor çok zor sizce napmalıyım arkadaşlar benim için önemli olan eşimin lafı o ne derse onu yapıcam sonuçta biz bireyiz kaç yaşında insanlarız onları bağımlı olmak zorunda değliz ben böyle düşünüyorum arkadaşlar yazımı sabırla okuyup cevaplarsanız çok sevinirim çok teşekkürler

2. 19 Temmuz 2009
  3. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    eşinle konuş sakın yüz verme..
    nedemek tek başına gidemessin..kölemisin sen yoksa özürlümü töbe töbe
    sakın buna karıştırma yüz verme...
    eşin izin verdikten sonra kimse karışamaz
    ayrıca ailenin yanına gidiyosun hele buna kimse karışamaz..

4. 19 Temmuz 2009
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Haklisin....esinle bu konuda herhangi bir sorunun olmadiktan sonra Kayinpederin hicte karismamali...:nazar:

Önce bir esinle konus, aksam geldiginde olayi onada anlat....sonrada o babasi ile konussun!!
    :kahve:

6. 19 Temmuz 2009
  7. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    Sizi savunacak ve sizin yanınızda olacak kişi eşiniz.Boşyere siz asla kötü olmayın gereken cevabı eşiniz versin onlara.

8. 19 Temmuz 2009
  9. selma2

selma2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tatilin 1 günü çıktık yola gelirkende akrabalara ugrayacaz eşimin zıırrrr cep teli oraya gitmeyin niye diyosun
    onlara kırılmışmış 150 km yaptık gidelim diye dönün gelin diyo neyse 2.tel geldi 10 dakka sonra istiyosan git ama ben istemiyom gidene kadar köpürdüm yılda 15 gün izin ilk gün b.k gibi oldum sinirden aglıyodum o kadar yolu 2.5 yaşındaki bebekle git sonra kayın babamın gönlü olsun diye ugrama resmen salaklaşıyolar. biraz öncede kocam babasının yanına burda kalacam ne yapparsan yap dedi gene ben sinirden coştum allahım bu ne yaaaa kabusss artı kaynana o da ayrı bir dert

10. 19 Temmuz 2009
  11. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    :lepi:

12. 19 Temmuz 2009
  13. selma2

selma2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yüz verme diyecem ama olmuyo sinirden ölececegiz ama genede gıkımız çıkmıcak ya bu deveyi güdecez ya cekip gidecegiz sıkma canını olacana varıyo her şey

14. 19 Temmuz 2009
  15. MyLO

MyLO Hep Mokoko Hep Mokoko Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Benim kayınpederim böyle bir şey dese idi ilk diyeceğim şey böyle bir zorunluluğa beni sokarsanız bu kurala uyacak gelin de aramanız gerekecek kusura bakmayın evime de gelmişse söyleyecek başka birşeyiniz yoksa gidebilirsiniz der kibarca kovardım açıkçası herkes haddini bilsin adama bak sanki kocanmış gibi sana sınır belirlemeye çalışıyor.:eek:lmaz:

Umarım eşin babasının aklına uyan biri değildir. Sana destek olur.

16. 19 Temmuz 2009
  17. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    ne alaka kayınpeder ya eşin ne derse o bence akşam mutlaka konuşmalısın eşinle bunu
    benimde nşanlımın babası bana giyecek bişi bulamadınmı bunu giydin demişti birkeresinde sırtı açık bir bluz giymiştim aşkım ben ağzımı açmadan lafı yapıştırdı ben karışmıorum sana ne oluo baba dedi ogunden sonra bişi diyemio :eek:lmaz:

18. 19 Temmuz 2009
  19. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bana da kayın pederim bir kere neden oje sürüyosun dedi;namaz kılsan bende sevdigim için dedim;hoş geliyor gözüme;bir kerede onların memleketteyken gezmeye gitmemize karıştı ev kocaman bahçeli burda oturun dedi bende tatlı sert 'şimdi gezmicem ne zaaman gezicem yaşlanınca mı dedim'
    valla bunlar dışında bikaç şeyv daha oldu ama ben hep terbiyeli bi şekilde cevap verdim..ama arkadasım bende senin gibi altlı üstlü yaşasaydım çok sorun çıkacaktı belli;bu yüzden eşimde bende ikimizin ailesindende uzak bir yerde yasamayı tercih ettik..kafamız çok rahat..eşinin sana desteği çok önemli bu anlamda..umarım düzelir..