Kaynpeder Einizin i yerine, Einizi grmeye gitmenize kzar m?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve peppecura tarafından 19 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : peppecura
  1. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    diceksiniz bu nasıl soru malesef ben bu soruyla karşılaştım bugün bunuda kayın validem dedi bugün dedim ki eşimin yanına gidicem geç geliyo göremiyorum zaten hem oda istersen gel dedi bana dedim anammm bana demezmi kaynana sen böyle gidiyosun ama kayınpederin sana kızıyı tek başına gidemez ne işi varmış oralarda bu arada benim eşim büfeci gidiyomuşumda adamların içinde oturuyomuşum falan filan anam afalladım iyice dedim ki gidiyorum çünkü eşim bişi demiyo hem gidiyorum bi kenarda oturuyorum nolcak ki dedim eşim izin veriyo dedim bana demezmi yani babanı takmıyon ya ne alakası var anne dedim bende bi bireyim dedim bu kötü bişimi dedim ama anlamıyolar akşam eşim gelsin konuşcam düşündümde çok ağrıma gitti ne demek adamların iiçinde oturuyo ben neyim yaniçok ağır bi laf bunu eşime söylicem bana bunu nasıl derler off cnm arkadaşlarım zaten bu bugün ikinci konum nolur fikirlerinize ihtiyacım var siz olsanız ne dersiniz arkadaşlarım

Son düzenleme: 22 Temmuz 2009
  2. 19 Temmuz 2009
  3. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım zaten konu açmışsın.oradan devam etse idin daha iyi olurdu..
    açıkcası her zaman böyle sorunları insanlar yaşıyor.benim kayınpederde nereye gidiyon diye sorar her gördüğünde.bana tek gitma demedi hiç ama diğer eltilerime diyorlar..ya her zamanda peşine takacak kişiyi insan nasıl bulsun değilmi?ben bir yere gideceksem,milletin keyfinimi belkeyeceğim benimle gelsin diye..töbe töbeee

4. 19 Temmuz 2009
  5. femalexx

femalexx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    123
    sizin kayınvalideniz ve kayınpederiniz kaçıncı yüzyılda yaşıyor. bunun tek karşılığı geri kafalılık kusura bakmayın. ataerkil aile gibi davranmaya çalışıyorlar ama saygı çerçevesinin dışına çıkmışlar. benim kayınvalidem bana böyle bişeyi ima bile edemez ama insanların yaşadıkları sosyo kültürel çevreler cevapların şekillenmesini sağlıyor sanırım. yani siz onlara seni ilgilendirmez bu benim özel hayatım diyebiecek durumda değilsiniz sanırım bu yüzden en güzeli eşinizle konuşun. o çözsün bu konuyu. biryere giderken kaç kişiden izin almam gerekiyor diye sor eşine. allah kolaylıklar versin. bide imkanınız varsa vede sanmam ama izin vereceklerse bi işe girin. sürekli bunlarla dipdibe insan sinir hastası olur.

6. 19 Temmuz 2009
  7. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    senin şu kayınpederinde herşeye burnunu sokuyor yüz kocaya bedel valla...
    senin bu pederle sorunların hiç bitmez kardeş...

8. 19 Temmuz 2009
  9. lepi

lepi ♥˙·٠•●♥ &# Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    bu ne ya içinizi öldürmeye mi çalışıyotlar sizin...
    Eşiniz izin veriyorsa kimseye laf düşmez.
    Eşinize diyin ki biz artık bir aileyiz ve senin sözün benim için herşeyden aha değerlidir sen şimdiye kadar bunda kötülük olmadığından izin verdin çünkü sen de ben de birbirimizi görmek istiyoruz ben bunun gene bu şekilde olmasını istiyorum.
    Kimseye laf düşmez artık siz eşinizle yaşıyorsunuz onun öncelikli ailesi sizsiniz

10. 19 Temmuz 2009
  11. akidem

akidem KUZEYİM... Pro Üye

Beğenildi:
    2.994
    Ödül Puanları:
    238
    Gideceğiniz yeri neden söylüyorsunuz ki?
    Eşim bir şey demedikten sonra başkasını ilgilendirmez.

12. 19 Temmuz 2009
  13. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    Esin dura dura kayinpederine ne oluyormus ki:nazar:
    cocuk var sanki karsilarinda:bbo:

14. 19 Temmuz 2009
  15. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    desteğiniz için çok sağolun arkadaşlarım bide bi tavırla söylüyolar ki sanki köle var karşılarında akşam eşim gelsin birbir anlatcam güzel güzel kırmadan kocam dururken ona ne ya offffff valla darldım kızlar zaten pskilojim kötü bebek hasretiyle yanıyorumzayıfladım iyice 48 kiloyum böyle bana baskı yapmaları çok zoruma gitti ne demek ya adamların içinde ne işi var ne zannediyo beni çok fenayım bütün günümü rezil ettti gözlerim şişti ağlamaktan akşamı dört gözle bekliyorum bakalım neler olcak

16. 19 Temmuz 2009
  17. akidem

akidem KUZEYİM... Pro Üye

Beğenildi:
    2.994
    Ödül Puanları:
    238
    Canım ağlayacak sebep yok.Bırak istediklerini söylesinler her denileni dinleyip yapsadık ooo..
    He he dersin istediğin gibi davranırsın kötü olmadan.
    Kimseyi karşına alma büfe demişsin kızmazsan nasıl büfe olduğunu sorabilir miyim?

18. 19 Temmuz 2009
  19. EU1

EU1 Guest

allah allaaah, ne enteresan insanlar var yahu.. kocanın babası kocanı görmene karışıyo..!