Kaynpederim ve davranlar..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve bride_ tarafından 12 Mart 2009 başlatılmıştır.

12 Mart 2009
    Konu Sahibi : bride_
  1. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba,
    Şu ana kadar burada hiç bu kadar özelimi paylaşmamıştım, ama şimdi ciddi çıkmazdayım..Bana dışarıdan birilerinin vereceğe akıla ihtiyacım var...

Benim sorunum kayınpederim..kendisi 60 yaşında emekli öğretmen, mütevazi bir hayatları var, kayınvaldemle birlikte gül gibi geçinip gidiyorlar...Fakat kayınpederimin bazı yapmış olduğu hareketler bana çok ters geliyor..Yani utanıyorum ama sanki sapıkca gibi...Sizlere sıkılmamanız için özetleyerek konu başlıklarını yazıcam...

Benim kayınpederim hemen hemen her geldiğinde yatak odama girer ve etrafa bakar...Sizce gelinin odasına girmesi doğal birşey mi?Ben mi büyütüyorum?

Habersiz tek başına gelir. Kayınvaldem olmadan, ben evde tek olurum, eşim işte oluyor o ise gündüz işi olmadığı için bana uğruyor..

ılk taşındığımızda evi temizlemeye oda geldi ve akşama kadar gitmedi, temizlikci kadın zavallı eğildi yerleri sildi, falan ama o hep evdeydi...Normalmi bir erkeğin kadınlar temizlik yaparken başında durması?Kadının orası burası görünüyordu.

Benim en yakın arkadaşımın kolyesini düzeltmek bahanesiyle boynunu, göğüs bölgesini falan eller...Ama kayınvaldemin gözünün önünde olur bunlar, beni ve arkadaşımı şapur şupur öper, eller, konuşurken özel alanımıza kadar girer. (çevremizdeki 1 metrekare bizim özel alanımızdır)Dibimize kadar girer konuşurken.Bazen küfürlü konuşur, utanırım, benim yanımda afersiniz ama "t" işe başlayan "k" ile biten bir kelime varya onu bile söyledi.

Eltimin çocuğunun doğum gününde evde bir sürü genç kadın varken oda gelir..ne o oda dedeymiş, torununun doğum gününde olması normalmiş.10 tane kadın 1 tane erkek o...üstelik evde o kadar kadın varken tuvaletin kapısı açık çişini yapar...Tuvalerin kapısını benim evimde de kapatmaz...

Daha bir sürü şey arkadaşlar...anlatmakla bitmez...Ben napıcam bana akıl verin, benmi büyütüyorum, cımbızla bunları seçiyorum yoksa bunlar gerçekten büyütülecek şeylermi? Sizce tavrımı koymalımıyım, "yatak odama girme rahatsız oluyorum" yada "tek başına gelme mi" diyeyim..Sizlerde iyi biliyorsunuz ki bunları demek kolay değil..Yüzyüze bakıcam sonuçta.Genelde sapıkça davranışları yok ama bu hareketler benim çok sinirime dokunuyor.Daha bunları eşimle bile paylaşlmadım utanır diye..Kimse bilmiyor arkadaşım ve sizerin dışında. Ben arkadaşımlaçay yapmış oturuyorum diyelim pat diye oda damlar kayınvaldemle, muhabbetimize turp sıkar, o anda içeri buyuruyorum hizmet ediyorum ama içten içe gıcık oluyorum habersiz gelmelerine.Bir iki kere habersiz gelmeyin evde olmayabilirim diyorum ama olsun bizde geri döneriz diyorlar.Simdi bebeğim var hiçevden çıkmadığım için şimdi onlar için kolay bir avım hep evdeyim o yüzden habersiz gelebiliyorlar.Benim misafirim mi var, evde bebeğimle uyuyormuyum diye düşünmezler...Bana br akıl verin allahaşkına....Şiştim bu adamı düşünmekten...Vallahi utanıyorum billahi utanıyorum...

Son düzenleme: 14 Mart 2009
  2. 12 Mart 2009
  3. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    bride cim bu adam kesinlikle sapık
    uzak dur sakın yanlız kalma
    eşine uygun bi dille anlat
    ynlız gelmesin rahatsız olyorum de
    oda babasına söylesin
    alınırsa da alının
    kapı acık çiş yapmak ta ne oluyo :kızgın:

4. 12 Mart 2009
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Yok hicte abartmiyorsun...düpedüz kafasinda var bunun canim...ya normal degil yada sapik...:1shok:

Herseyi bir kenara birak gelinin yatak odasina ne isi var onun ya?:kızgın:

Esine anlatmadimi bunlari? Esin ne diyor?

6. 12 Mart 2009
  7. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    valla arkadaşım ben hepsini geçtim ama kapıyı kapatmadan hacet gidermesinde hiçbir iyi niyet göremem.
    bu terbiyesizliktir bence.
    eşiniz biliyor mu babasının kapı açık çişini yaptığını, ya da kayınvalideniz..
    onlar ne diyor buna?
    ya da 10 tane misafi kadından biri de çıkıp demiyor mu efendi efendi sen napıyorsun diye?
    valla hayretler içersindeyim..

ben olsam mesela dibimi kadar giip mi konuşuyor, baba açıl biraz sıkıntı bastı valla derim..
    ya da kadınların içine gelmek mi istiyor baba biz kadın kadına oturacağız, akşam sana torununu getirir doğum gününü kutlarsın derim.
    temizlikçi varken başında mı duruyor, baba bari boş durma al toz bezini bi el atıver ya da kalabalık etme derim şakayla karışık..

bir de yanınızda küfür etmeye falan kimse birşey demiyor mu? ne biçin konuşuyorsun falan diye..

valla ben kayınpederin iyi niyetli olduğunu düşünemiyorum. hele kapı açık işeme mevzusunda..

8. 12 Mart 2009
  9. Boswer

Boswer Annemi çok özledimm Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Bana burda ters gelen nokta arkadaşınızın kolyesini düzeltmesi ve tuvaletin kapısını açık bırakması..
    Çok ilginç doğrusu.Bence bunu eşinizle konuşun.

10. 12 Mart 2009
  11. bride_

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Genelde sapıkca davranışları yok ama arada bir böyle yapınca şüpheye düşüyorum, ben evlenrken çeyiz alışverişine çıktığımızda oda geldi, iç çamaşırcıya oda girdi utanmadan, tam üst kata çıkacaktıki mağaza çalışanları engel oldu siz çıkamazsınız beyefendi diye.Acaba çok mu düşüncesiz anlamıyormu çamaşırcıya girilmeyeceğini yukarda kadınlar çamaşır vs deniyorlar bu yaşa gelmiş bunu idrak edemiyormu???????

12. 12 Mart 2009
  13. EKXIXNOKS

EKXIXNOKS »-(¯`v´¯)-»»-(¯`v´¯)-» Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    (üstelik evde o kadar kadın varken tuvaletin kapısı açık çişini yapar)

şu kelimeden sonra gerçekten bana normal gelmedi şüphelerinde haklısın ama senin için çok zor bir durum canım sonuçta eşinin babası çok dikkatli düşünüp karar ver canım

14. 12 Mart 2009
  15. bride_

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Sağolun arkadaşlar, hepiniz doğru söylüyorsunuz ama gelgelelim onun bu yaptıklarının yalnış olduğunu ne oğlu ne kayınvaldem söylemiyor, onlara bunlar normal geliyor ama bana tak etti artık, eşime söylemedim o genelde evde yok bu olanları ben gündüz yaşıyorum ona anlatsam saçmalama derse diye de çekiniyorum.Ama bu akşam oturup anlatıcam herkes hemfikir benimle.

16. 12 Mart 2009
  17. ranunu

ranunu kocacıkının papatyası Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    herşey bi yana kapı kapatmadan tuvalete girmekte ne oluyor =/
    bencede eşinle konuş uygun bi dille

18. 12 Mart 2009