Kaynpederinden eken var m?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve pptya87 tarafından 1 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : pptya87
  1. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaşlar 2 yıllık evliyim bende kayınpederden çekiyorum.kayınvalidem içten pazarlıklı insanın yüzüne bişey demez allah var kötü bişey demedi ama kayınpederim çok afedersiniz ilk evlendiğim zaman 2 ay ilişkiye giremedim tedavi falan oldum yatağıma bile karıştı ben utandım ya ayrıca 2 görümcem var ona zaten bu akılları veren onlar eşimle aynı işi yapıyorlar baba oğul evlendiğimizden beri yapmadığı kötülük kalmadı eşimi işten attı evine gidince ne oldu niye geliyorsunuz dedi gitmedik bunlar çok hayırsız dedi arada kaldık kayınpederimin maddi durumu çok iyi taksitle eşyalar aldık zorlandık ödemede banane git eşinin babası ödesin dedi eşime şimdide eşimin sigortasını kapattı 2 bin tl haciz gelmiş ödemiş halen actırmadı eşim bu zor durumda bağkura geçip kendi ödemeye başladı hiç acıma duygusu yok tam bi uyuz ölmesi için dua ediyoruz.

2. 1 Temmuz 2009
  3. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Ölmesi için dua ediyoruz,lafı ağır olmuş.Bana dokunmasınlar ,diye dua etseniz daha iyi olur. :umursamaz:
    Sizin yatak odanıza nasıl karışıyor anlamadım.Kalkıp kayınpederinize kim anlattı o durumu ki ? Her şeyinizi onlarla paylaşmak durumunda değilsiniz.Bu hata bir kere ,kim söylediyse.:uhm:

4. 1 Temmuz 2009
  5. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    ilk evlendiğimizde ben görümceme demiştim abla böyle böyle bir durum var tanıdığınız bi kadın doğuma beni götürün diye ne bileyim dost gibilerdi tamam kızım götürelim dediler kadın doğum benle alakalı değil cinsel işlev bozukluğuna gidin dedi ondan sonra kendim gittim oraya işte o zaman kayınpederim iş yerinde eşime sen ne biçim erkeksin bi kızı beceremişsin yoksa ondamı bi problem var cift cinsiyetli falanmı demiş eşimde kızınca bu duruma babası düşman oldu bize şimdi çocuğumuz olmuyor eşim de sorun var yine babası başlamış işte çift cinsiyetli doğuramıyor diye ne kadar ağır bi laf onun için ölmesini istemem hiç ağır değil onun dediğinin yanında.

6. 1 Temmuz 2009
  7. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.245
    Ödül Puanları:
    238
    allah yardımcın olsun kardeş
    o öyle gelir öylede gider
    yapcak bişey yok
    konuşsan da belli ki laftan anlamaz bişey

8. 1 Temmuz 2009
  9. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    aynen öyle öyle tuhaf bi huyu varki huyuna suyuna gitsen beğenmez huyuna suyuna gitmesen düşmen olur valla şaşırdım ya inanki 1 yıldır yüzünü görmüyorum içimden gelmiyor bayramlarda bile arayıp sormuyorum adamın bana ettiği lafa bak daha 22 yaşındayım kaldırırmı bu kaldıramazmı düşünemiyor başına buyruk burnunun dikine gidiyor 70 yaşında yaşından başındanda utanmıyor.

10. 1 Temmuz 2009
  11. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    ona ne be ne karışıyor ,allahım ya sinirim bozuldu ,ne biçim laf öyle bi kızı becerememişsin ,çok terbiyesiz bir adammış doğrusu,uzak olun boşver ,en güzeli bu bence..eşinde sende kendi hayatınızı yaşayın onları takmayın ..

12. 1 Temmuz 2009
  13. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    sağol canım sıkıntımı paylaştığın için terbiyesiz tabi düşündüğü şeye bak sapık zaten karısını azmı aldattı yalandan hacı hocalığa vurdu kendini onuda beceremedi kim akıl verse onu yapıyor akılsız.tamam uzağız ondan hemde oldukça ama bize verdiği sıkıntıya bak maddiyatta yardım etmediği gibi işi birde yokuşa sürüyor.

14. 1 Temmuz 2009
  15. BenUgurBocugu

BenUgurBocugu CEYİS BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    298
    beddua etmenız kötu olmus nolursa olsun o dua döner dolaşır sızı bulur
    ALLAH en ıyı gören bılen duyandr o yüzden sabredın derım
    aynı evde mı yasıyorsunuz yada ayrıldınız mı

16. 1 Temmuz 2009
  17. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    aman allahım şok oldum :1shok:nasıl laflar bunlar böyle,canım eşinin işini değiştirme şansı yokmu,ayırın işleri,işini değiştirsin ve yüzüne bile bakmayın o ne dediğini bilmezin, bekar oldğumdan pek evlilerin konularına yorum yapmam ama bu lafları görünce dayanamadım,bir baba nasıl bunları söler oğluna gelinine :eek:lmaz: ne densizlik yaa yok yok bu adam gerçekten şanssızlıkyasakkelime

18. 1 Temmuz 2009
  19. aysecikcik

aysecikcik sağlıklıyım...yeter bana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    uzak durman en iyi seçim olacak canım benim....baksana dedikleri yenilir yutulur cinsten değil...çok ağır kounşmuş...bu lafları eden bir insandan ancak üzüntü gelir....görüşmüyorsan kendini üzme derim bitanem....olan sana olur...bu çiçek sana gelsin canım....a.s.