Kaynvalide.... Artk duymak bile istemiyorum bu szc

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve buket_asude tarafından 22 Ekim 2009 başlatılmıştır.

22 Ekim 2009
    Konu Sahibi : buket_asude
  1. buket_asude

buket_asude zeynep ecrinin annesiii:) Üye

Beğenildi:
    574
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşlar ben yaşadıklarıma inanamıyorum ve artık eşimin annesinden nefret ediyorum nefret bile az yanii... salı günü okuldan çıktım dersanede etütüm var ilçeden merkeze gitcem yarım saatlik yol ve dersim 3.30da başlıyo eşimin anneside hasta oda gelsin yazık dedim neyse bekle eşim gelmez sinir oldum geç kalıyorum ve müdürden laf işitmek istemiyorum saat üç oldu yok çıktım yola yürüyorum baktım geliyo anneside yanında bindim arabaya nerde kaldın diye sordum sinirliyim tabi. kaymakamlıktan benim annemide alıp gitcez indik arabadan annemde biraz gecikince iyice sinirlenip eşime patladım geç kalıyorum gidelim artık diye tartıştık biraz eşimde benim kızmama sinirlenmiş arabaya binince başladık tartışmaya aman tartışmaz olaydık kaynanam başladı sen benim oğluma nasıl bağırırsın sen kimsin ama görmelisiniz kadın patlıyo resmen annem susturamıyo sen ben arbaya bindim ön koltuğa oturdum diye böyle yaptın diyoda başka bişey demiyo anne yapma senlik ne var biz kendi aramızda tartışıyoruz diyorum dinleyen yok eşime dönmüş sen nasıl erkeksin bu sana nasıl böyle yapıyo senin yerinde kim olsa bunu öldürür boışa defet bunu susturamıyoruz eşim kudurdu artık nerdeyse 180 le gidiyoruz kaza yaptık yapcaz yapma diyorum saçmalama ama yok oda anasının gazına gelmiş bana kızıyo annemle ben şaşırdık ağlayamıyorum bile sen karışma yeter dedim sanane ama dinleyen kim sen çalışıyon para kazanıyon diye böle yapıyon diye bağırıyo hala annem sus allah aşkına diye yalvarıyo yok çalıştırmayacan bunu diye bağırıyo kimse karışamaz bana diye eşime bağırmışım bu sefer hareket eden arabada resmen sinir krizi geçirdi resmen arada eşime öl sende erkek olcan diye bağırıyo düşünün ya anneme dönüp kızına verdiğin terbiyteye bak diyo annem hala sakin bişey olmasın diye yalvarıyo eşime düşünün beni bırakın oğlunun direksiyon başında olmasını kaza yapmasını düşünmüyo benim dört aylık hamile olmamı düşünmüyo kriz geçiriyo nasıl tartışırmışım eşimle annem ona uysaydı orda abartısız parçalardı bizi ya bi anne nasıl oğlunu küçücük bi tartışma için kışkırtır bu kadar hamile kadını boşa döv öldür der bu ne hırs ne edepsizliğim kaldı ne başka şeyim indim arabadan dersaneye gittim ders anlattım o halle annem sakinleştirmiş yine çıkışta beni almaya gelmişler hala dili durmuyo bide geldi bende kaldı hiç bişey demedim allahından bul diyorum bu hamile halimle annem sabaha kadar ağlamış nereye düştü kızım diye.. ama hata benim gözünün içine baktım resmen peşinde dolaştım anne diye hasta oldu oğullarından önce yetiştim eksiği oldu kimseye demeden hallettim niye gelmiyon kalmıyon diye yalvardım yazık bana iyi niyetime neler düşünülmüş ne niyetle bakılmış bana ama ne oldu eşim onumu dinledi tartışma olur her evde demi tamam başkasının yanında tartşmamalıydım ama çok sinirliydim oldu bi hata peki büyüğe düşen sakinleştirmek değilmidir gaz mı verilir böle durumda sonrada anneme kusura bakmayın ben çok sinirliyim birden kopuyo kayışım iyiki sen bana uymadın diyo insan nasıl böle olur nasıl bakacak defol git diyen bu insan yüzüme ama anladım kimseye hakettiğinden fazla değer vermeyecen hele kaynanaya asla yedirdiği iki lokmayıda başına kalkıyo valla kusura bakmayın çok uzattım çok üzülmüşüm ne yazdım onu bile bilmiyom allah herkese hakettiğini vermiyo işte ha bundan sonra eşimle daha iyi olacam çatlasın çünkü asıl çekemediği oymuş anladım buketin gözünün içine bakıyon oda öle yapıyo sen bu kadar seviyon şımarıyo diyoya görsün bakalım

2. 22 Ekim 2009
  3. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    herşeyi bi kenara bıraktım
    siz bi can taşıyorsunuz yaa
    nasıl bir vicdanı var acaba.

4. 22 Ekim 2009
  5. cokmasum

cokmasum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    of okurken bile şiştim allah sabır versin sana
    bide hamilesin kafana takma üzülmeye değmez
    bebeğinde etkilenir mesafeli davran ona hakketiğnden fazla değer verme

6. 22 Ekim 2009
  7. sahrud72

sahrud72 Baskılar bizi yıldıramaz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Bebeğini düşünüp sakin olmaya çalış
    Biliyorsun o seninle üzülüp seninle seviniyor :KK46:
    Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
    Ayrıca Annene bravo eli öpülesi kadınmış

8. 22 Ekim 2009
  9. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.659
    Ödül Puanları:
    463
    canım şimdi anlamadım, kavganın sonrasında kaynanan annenden özür mü diledi?

10. 22 Ekim 2009
  11. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Karı koca arasındaki tartışmaya dahil oluyor..
    Senin annende tartışmaya girse ,demek ki aile faciası yaşanacakmış..
    Hak etmeyene, değerinden fazla önem ve özen gösterilirse böyle olur..
    Tepene çıkartmışsın,indir onu oradan..

12. 22 Ekim 2009
  13. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    büyüklerin arayı bulması gerekir sahiden..
    yeni evliyken(2 aylık falan)annemin bana verdigi öğüt geldi aklıma,sen sen ol kimsenin yanında;bende dahil kavga etmeyin;siz unutursunuz;yanında tartıştıgınız kişiler unutmaz;üzerine yapışır söyledigin sözler;büyür kavga..
    çünkü bende eşimin memleketindeyken tartıştık;herkes duydu;ama benim kayınvalidem oturdu agladı benle;oglumla aranı bozma kızım diye..senin kayınvalidene düşende oydu..
    hem sen hamilesin;gergin,alıngan olabilirsin..

14. 22 Ekim 2009
  15. garfieldim

garfieldim aşığım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    okurken çok ta şaşırmadm hepsi böyle bunların..sen sen ol asla yanında eline koz verme.Ama eşin susturmayı bilecek yoksa çok üstüne geliyolar.Benimki de az değil ama ben çok arayıp sormuyorum çok içten davranmıyorum bilerek yapıyorum çünkü ben de zamanında aldım ağzımın payını kaynanamdan..biraz içten davran aman allahım hemen kullanıyorlar iyi niyetine hemen yönetmeye çalışıyorlar ...

16. 22 Ekim 2009
  17. buket_asude

Beğenildi:
    574
    Ödül Puanları:
    113
    saolun canlarım ya aslında annemde bana hep der kimsenin yanında tartışmayın diye tartışmamda ilk oldu annemde harbiden sakinliğine hayran kaldığım bi insandır allahtan bulaşmadı bulaşsa çok kötü olurdu aslında öle özür falanda dilemedi kusura bakmayın falan yani sabah kalktım hala fitliyodu eşimi düşünün artık nefret bile edemiyorum artık ne çok değer vermişim halbuki aman sakın çok yüz vermeyin kimseye

18. 22 Ekim 2009
  19. buket_asude

Beğenildi:
    574
    Ödül Puanları:
    113
    garfieldim aynen öle canım bundan sonra yüzüne bakmam nasıl olsa kötü daha değerli oluyo bakarsın bigün bizde değerli oluruz kötü olursak bizde o şans yokta neyse