Kaynvalidem ve Olum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve yexsxxsxim tarafından 19 Haziran 2009 başlatılmıştır.

19 Haziran 2009
    Konu Sahibi : yexsxxsxim
  1. yexsxxsxim

yexsxxsxim *dışı buz içi b@l’ım* Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hala sinirim geçmedi elim kolum titriyor oğlumamı üzüleyim kayınvalidemi mi gırtlaklayayım bilemedim neyse sizlerle paylaşayım yoksa gerçekten patlayacağım
    sabah kayınvalidemi doktora götürdüm kbb ye oğlumunda bademcik problemi var hazır gelmişken onuda kontrol ettireyim dedim doktor baktı bu çocuk çok kötü dedi kan tahlili istedi yaptırdık sonuçlarına baktı iltihap değerleri yüksek ilerde romatizma olur bu çocuk dedi en kısa zamanda ameliyat yapalım dondum kaldım kayınvalidemi kontrol etti boğazında beze var rahat nefes alamazsın sen kalbine zarar veriri dedi neyse bu kadın haman ameliyat için gün almaya falan çalıştı bir de döndü bana dedi ki çocuğun ki basit önemli değil yatmaz bile
    yani kendini yedi yaşındaki bir çocuğun yerine koyuyor hastalık yarıştırıyor ben şimdi ne diyeyim ki bu kadına yani herşeyine katlanıyorum bu benim çocuğumsa senin torunun ya Allahıma her zaman dua ediyorum ne olur şu kadının kalbine merhamet ver diye ...
    sinirden elim ayağım titriyor hala üstümden atamadım ya..
    şimdi bu kadına ben ne diyeyim Allah aşkına bana bir akıl verin

2. 19 Haziran 2009
  3. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim..ayıp etmiş kaynanan.............
    hastalıgın yarışı olmaz.....kendin için ne kadar endişeleniyorsan torunun içinde endişelenmelisin........
    heleki senin yanında bu tarz davranması.....haklı olarak seni üzmüş..........
    sen çocugun için endişelenirken oda kendi için ..........
    anne sıcaklıgında yaklaşsaydı ya...........
    sen dedim mi kaynana neden böyle yapıyorsun.kendini düşünüyorsun diye...............
    evet kendini düşünmüş........
    ne yapcaksın sinirlerine hakim olcaksın...........
    amaliyat deyince endişelenmiş olabilirsin..........
    o yüzden dahada canın sıkılmış olabilir...........sakınleşmelisin canım............

4. 19 Haziran 2009
  5. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bazı insanlar hastalık hastası olmayı severler.. özellikle ilgi yoksunu olanlar.. çevresindekilerin dikkatini, özenini , ,ilgisini hastalıklarıyla kazanmayı hedeflerler..

sanırım kayınvalidenizde bu insanlardan bir tanesi..

canınızı sıkmanıza değmez..

geçmiş olsun çocuğunuza ..

siz oğlunuza iyi bakın.. gerisini boşverin..

bugün olmazsa yarın kayınvalidenizde bir hastalık çıkardı emin olun..

6. 19 Haziran 2009
  7. sopakuzuli

sopakuzuli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    206
    Ödül Puanları:
    113
    oğlunu ameliyat ettir ona üzülme yani ama kayın valideyi gırtlakla

8. 19 Haziran 2009
  9. Dilo77

Dilo77 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yahu niye hemen KAYNANA`nin gunahini alalim..
    Bir dusunelim belkide sizi telaslandirmak istememis, uzulmeyin istemis olamaz mi ???
    Benimde cok tanidigim insanlar var.. Cocuklarinin bogazinda bademcik var, almazsa ilerde Romatizma olur denilmisti.
    Ne oldu aldirdilar ameliyatla hemde ufak bir operasyon oluyormus, oyle korkulacak bisey yokmus yani..2 gun bile yatmiyorlar hastanede.. Ben oyle duydum..

Alinmazsa ileride tehlike olurmus..
    Belki kaynanan bu anlamda sana dedi, o da biliyordur belki konuyu onun icin..

Kesinlikle uzulme arkadasim
    iyi niyetle dusun, biliyosun Yaslilar biraz pinpirik olur, kendini dusunurler.. Bebek gibi olurlar yaslandikca.
    Hos gor ve yaslilik sendromuna bagla.. Gitsin ..

Cocuguna da cok buyuk gecmis olsun..
    Allah Acil sifalar versin..

Son düzenleme: 19 Haziran 2009
  10. 19 Haziran 2009
  11. Azeri kizi

Azeri kizi Türkiye'mmm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Benimde aklima kötü niyet gelmedi.Sizi telaslandirmamak icin demistir
    diye düsündüm.

12. 19 Haziran 2009
  13. beyaz06

beyaz06 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelikle çok geçmiş olsun.
    kayınvalidenin sözlerine hiç aldırış etme canını sıkma boşver.
    senin çocugun daha önemli
    o kocaman kadın kendi işini kendi halledebilir ama çocugunun sana ihtiyacı var.
    sen kendi çocugunun tedavisini yaptır ve kayınvalidenede hiç çekinmeden söyle bu konuda kızdıgını.
    allah acil şifalar versin.

14. 19 Haziran 2009
  15. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    Bademcik ameliyati öyle sanildigi gibi kolay bir ameliyat deyil:eek:lmaz:
    Kanama riski var ameliyatdan sonra, cok dikkat etmek lazim Allah korusun kanama durdurulamassa ciddi tehlike:gitme:KK43:bir olayi anlatmak isterdim ama, arkadasimizi endiselendirmek istemem)

Oglum bademcik ameliyatindan sonra 1 hafta kaldi hastahanede öyle 2 günde cikarmadilar, ama tr yi bilemem tabiki, hem ameliyat sonrasi cok agri oluyormusmafoldumben

Cogu insanlarin bunlari bilmedikleri icin, bademcik ameliyatini basit olarak görüyorlar, kaynananda bu yüzden böyle demistir :umursamaz: kaynanan biraz egoist bir tip heralde, hastaligin, ameliyatin basiti olmaz:kızgın:
    Gecmis olsun buaradaa.s. ameliyati yaptiricaksanda tecrübeli iyi bir doktora yaptir canim

16. 19 Haziran 2009
  17. benim_adim_yar

benim_adim_yar Sensizlik cok zor... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ben bu konuda "el ayak titreyecek kadar" sinirlenecek ne var anlamadim?!
    Kayinvalide öyle mi dedi??? Eeee n`olmus yani?! Simdi o öyle dedi diye öyle mi olacak yani?! Yoooo...
    Hi mi hiii dersin; hatta yasli diye. ya da hatta belki de iyi niyetle söylemistir diye biraz nazlandirir pohpohlarsin ve sen kendi bildigini okursun, bu kadar basit!!!
    Sinirlenip kendini yipratacak hic birsey yok bu olayda...
    Bi kulagindan girsin, bi kulagindan ciksin...sen git neyi dogru buluyorsan onu yap arkadasim...
    Eger gerekliyse hemen cocuguna ameliyat tarihi al...tabii Allah rizasi icin de kayinvalidene ne gerekliyse o konuda da yardimci olmaya calis...

18. 19 Haziran 2009
  19. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    Öncelikle geçmiş olsun siz kayınvalidenizin laflarını takmayın. en güzel cevap umursamamaktır.:umursamaz:siz çocuğunuza bakın tedavisini yaptırın tamam gerisini boşverin kaale almayın bi süre sonra vazgeçer belki ayrıca mümkün olduğunca birlikte olmayın.