Kayseri de kreş

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve bernamer tarafından 3 Aralık 2009 başlatılmıştır.

3 Aralık 2009
    Konu Sahibi : bernamer
  1. bernamer

bernamer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar ben berna kayseri de özel bi kreş arıyorum.bilgisi olanlardan yardım bekliyorum.sevgiler

2. 3 Aralık 2009
  3. cannnn

cannnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar kayseride kreş arıyorum demişsiniz bende çok aradım ama genelde kreşler hep bina altı oldugunu gördüm sonunda müstakil binası olan buldum. Birkaç tane var en öenmlisi bana okulun sayısıydı çalısıyorum ve çocuguma yeteri kadar zaman ayıramıyorum bunu en güzel şekilde telafi edebilecek neresi vardır, saglık yönünden helede şu günlerde grip salgını varken hijyeni nasıldır derken egitimi dogru olarak alabilecekmi,benim yanımda onu mutlu etmeleri degil ben yokkende çocugum mutlu olabilecekmi diye düşünürken arkadasımın tavsiyesiyle Smiling children home gittim ve gerçekten aradıgım bütün herseyi buldum fazlasıyla hemde.bina kendilerine ait ögrenci sayısı sınırlı fazla almıyorlar hijyen harika ve içerisi sıcacık egitim kadrosuyla konustum ne kadar hatalar yapmısım bunu gördüm çok tecrübeli ve bilgililer.ne zaman istersem çocugumu görebiliyorum ''hayır içerde ders var alamayız'' sözü yok aksine ''sizin gelmeniz çocugumuza güven verir'' diyerek kendileri davet ediyor. yeni açılmıs burası basta acabalarım vardı yeni bir kurum ne olacak sonu?, yeni oldugu içinmi böyle ? gibi ama 2 aydır gönderiyorum ve acabalarım hiç kalmadı kurum yeni ama içindeki egitim kadrosu yılların ögretmenleri çok rahat bir sekilde gidiyorum çocugumu gözlemliyorum ve rehberlik alıyorum sizde çocugunuzun sadece bakım degil aynı zamanda egitim almasını istiyorsanız gidip görmenizi tavsiye ederim ögretmen evinin yanında sevgilerimle....

4. 3 Aralık 2009
  5. cannnn

cannnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    buarada şunuda söylemek istiyorum berna hanım bu kres ingilizce egitimde veriyor ek ders degil gerçekten veriyorlar okulda bütüngün duran ingilizce ögretmeni var ve çocugum hergün 2 saat ingilizce alıyor suanda konusmaya basladı belli sözcükleri degil soruma cvp veriyor çok sistemli bir çalışma programı var vee ben şok olmustum ingilizce egitimi için ek ücret almıyorlar :)))

6. 8 Aralık 2009
  7. ozgem38

ozgem38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benımde tavsıye edebılecegım tek kres cok ozel melekler yuvası.bu krese vermeden once 3 kres degıstırıdım cok sukur gecen senden berı devam edıyo.cocugum hasta oldugu donemlerde bıle kres dıye sayıklıyı.allah onlardan razı olsun yemın ederımkı gozum hıc ama hıc arkada kalmıyo.verdıgım parada helal olsun.ogretmenler harıka,kres tertemız sıcacık.hafta sonları ılaclama yapıyor.gıdıp gormenızı tavsıye ederım.melekler yuvası ve nazım kresten baska kayserıde kres yok.bunda cok ıdaalıyım.

8. 13 Aralık 2009
  9. bernamer

bernamer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    melekler yuvası nerde peki?tuna caddesi mi neydi orda mı?ama bence eğitim de çok önemli.bu yaşlarda çocuklar iyi kötü herşeyi alıyor.smiling ve m yuvasının eğitimlerinden de bahsedermisiniz

10. 13 Aralık 2009
  11. ozgem38

ozgem38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    melekler yuuvasının egitimi cıdden cok ıyı.kısa surede cocugunuzda degısıklıgı farkedersınız bundan emın olun.ingilizce eğitimi veriliyor,dileyene almanca dıye hatırlıyorum.fen ve doga derslerı cok iyi.gercek mıkroskoplarla ıncelemelr yapıyorlar.ıcerısıde muthıs temız ve guzel.wc lerıde oldukca fazla ve temız.yemekhanlerıde cok ıyı.kurucularıda egıtımlı ınsanlar.her hafta sonu domuz gribi salgınıdan sonra ılaclama yaptıklarını bılıyorum.yemeklerı ve ıcekelrıde cok ıyı.mutlaka gıdıp gormenızı tavsıye ederım.ben cok memnunum acıkcası.aklınızda olsun cok katlı kreslerı tercıh etmeyın.sahbıyedekı kreslerıde tavsıye etmem.begendıgım ıkı kres var bırı melekler yuvası dıgerıde nazım kres.ama nazım fıyatlı bıraz

12. 5 Aralık 2015
  13. annesininminikprensesi

annesininminikprensesi genc anne Üye

Beğenildi:
    832
    Ödül Puanları:
    43
    Bu melekler yuvasinin fiyati nedir acaba