Kayseri de özel kreş arıyorum...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve zhr38 tarafından 26 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Mart 2009
    Konu Sahibi : zhr38
  1. zhr38

zhr38 anne Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar
    kayseride tavsiye edebileceğiniz kaliteli kreş var mı??

2. 16 Nisan 2009
  3. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba canım. Benim görümcem Kayseri'de oturuyor. ıki çocuğunu da verdiği bir kreş var. Kreşin sahibi aynı zamanda alt komşusu. Çok memnun. Ben de tanıyorum çok iyi bir kadın gözün kapalı emanet edebilirsin. Ama ismini bilmiyorum ismini öğrenip sana yazarım.

4. 10 Mayıs 2009
  5. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım Kreşim miş adı.

6. 15 Mayıs 2009
  7. ugurbocegimm

ugurbocegimm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar.ben cocugum ıcın ıkı aydır kres arıyorum hemen hemen kayserideki tum kreslerı gezdım ve en beggendıgım kres cok özel melekler yuvasıydı.cok temız ve cok guzel bır kres hem dıger kreslere gorede ucretı daha uygundu.gormeden karar vermenı ıstemem canım.bılıyosun okul once egıtım cok hassas bır konu....gormenızı tavsıye ederım.hoscakal

Son düzenleme: 7 Ağustos 2009
  8. 15 Mayıs 2009
  9. ugurbocegimm

ugurbocegimm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tuna caddessınde polbay marketın yanında.alkisalkisalkisalkisalkisalkis

10. 4 Haziran 2009
  11. saidytd

saidytd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben kayserıde yasıyorum sıze kres onerecegım kendı oglumun gıttıgı bır kres ve heryonden cok memnunuz maddıde manevıde kres sahıplerı her zaman anlayıslı ve ılgılıler farabı caddesinde cıvıltı kres mutlaka bır gıdıp gorun konusun derım cokta ogrencısı ver her kesımden 0-6 yas cocuklar ıcın ve cumartesılerıde kres acık dıledıgınızde bırakabılıyorsunuz cumartesı oglen oglumu almaya gıttıgımde bı gun cocuklara corba yapmıslar 1 tane bebıs vardı baktım ona ayrıca corba yapıyorlar tuzsuz fılan cok memnun oldum sevındım bence mutlaka bır gıdıp gorusun derım soracaklarınız olursa ozelden yazarsınız

12. 13 Haziran 2009
  13. selnn

selnn Guest

merhabalar ben kayseride canım kreşe oğlumu göndermiştim tavsiye etmem açıkçası

14. 13 Haziran 2009
  15. selnn

selnn Guest

merhabalar ben kayseride canım kreşe oğlumu göndermiştim tavsiye etmem açıkçası

16. 25 Haziran 2009
  17. saidytd

saidytd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kreş arayan arkadasımız buldunmu hangısıne gıdecegıne karar verdınmı... canım krese bende cocugumu gondermıstım 3 gun sonra aldım tavsıye etmem ayrıca bebeğim kreşede gonderdım 1-1,5 yıl kadar ama orayıda tavsıye etmem lutfen bıze yaz hangı krese gonderdıgını ve memnun kalıp kalmadıgını sevgiler

18. 22 Temmuz 2009
  19. ozil

ozil Guest

bende çocuğuma kreş arıyorum tanıdığım bir kaç kişi canım kreşi tavsiye etti .. 3-4 tanesinide ben ziyaret ettim yuvam kreş vardı sevdiğim birde playhouse diye bir kreş duydum orasınında çok iyi olduğunu duydum ama 2 yaş üzeri alıyormuş... cıvıltı kreşi söylemişiniz orasına nasıl iyi diyebildiniz onu anlayamadım gitmedim ama telefonla ön bilgi alayım dedim aradığıma pişman oldum .. bir bey telefonu açtı bey demek istemiyorum ama ... cıvıltı kreşmi dedim kabaca bir heee denildi 1.5 yaşında oğlum var ve kreşe vermeyi düşünüyoruz dedim yetkili biri ile görüşebilirmiyim dedim müdür var ama görüştüremem eşini çocuğunu alıp gelmen lazın diye azarlar bir şekilde cevap aldım ... siz telefonda ilgi göztermiyorsunuzki dediğimde siz buraya gelin burda gösteririz ilgimizi diyor hadin buna çocuğunuzu emanet edin ???? hala aklıma geldikce sinirleniyorum yaa bu çocuğuma seslenildiğinde ''haaaa'' demesini mi öğretecek???

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.