Kayseri doğum evinde doğum yapanlar

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve dilek38 tarafından 15 Şubat 2010 başlatılmıştır.

15 Şubat 2010
    Konu Sahibi : dilek38
  1. dilek38

dilek38 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doğum evinde doğum yapanlar var mı? şartlar nasıl, doktorlar nasıl davranıyo ,bana ayrıntılı bilgi verecek arkadaşlar var mı? şimdiden teşşekür ederim

2. 15 Şubat 2010
  3. silver5

silver5 CANIMA CAN KATANLAR... Üye

Beğenildi:
    175
    Ödül Puanları:
    163
    canım bende kayserideyim.orda doğum yapmadım ama yapanlar pek te memnun değil.hem hijyen hem de ilgi alaka yönünden hoş bulmadıklarını söylemişlerdi.sıra sıra diziyorlar doğum yapacakları(normal doğum için) herkes birbirini göre göre yapıyor doğumu diyorlardı.ben de 36+1 günlük hamileyim ya sen?

4. 16 Şubat 2010
  5. dilek38

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doğum evinde yapmaya mecburum ücretinden dolayı. ben de 35 haftalık hamileyim. yoksa özele gidersem 1 milyarı geçiyo. Allah yardımcımız olsun

6. 17 Şubat 2010
  7. selege

selege İlayda Deniz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bende Kayserideyim dogum evini hiç havsiye etmiyorum duyduklarımız hiç hoş şeyler değil,orda insan muamelesi yapılmadıgını duydum.Saglık güvenceniz yokmu? Yoksa özel hastaneler o kadar pahalı değil.Bende 38 haftalığım Allah herkese yardım etsin.

8. 17 Şubat 2010
  9. titizce

titizce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selamlar.canım Allah hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin.benim bir oglum var ikinciyide istiyoruz ama biraz zaman var.benim hamileligim problemli geçiyor tabi dogumda sezeryan oluyor onun için doktorları hastaneleri iyice araştırıyorum bende çünkü burda yeniyiz.Ama benimde konuştugum arkadaşlarda her konuda özeli tavsiye ediyorlar.benim ilk dogumum tokatta dogum hastanesinde oldu ama dr um özeldi iyikide öyle olmuş çünkü dogum hastaneleri gerçekten çok karışık oluyor

10. 18 Şubat 2010
  11. dilek38

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağlık güvencemiz yok canım yaa o yüzden üzülüyorum İnşallah en kısa zamanda olur dua ediyorum

12. 18 Şubat 2010
  13. silver5

silver5 CANIMA CAN KATANLAR... Üye

Beğenildi:
    175
    Ödül Puanları:
    163
    canım sağlık güvencen yoksa mecburen doğumevinde olur tabi yapacak birşey yok.sonuçta orada da bebişin sağlıklı olması için ellerinden geleni yapıyorlardır ha sadece hastayı pohpohlamıyorlar o kadar.napalım o da eksik olsun bebşini sağlıkla al da kucağına

14. 18 Şubat 2010
  15. Miss.Destiny

Miss.Destiny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben orada dogum yapmadim ama annem beni orada dogurmus kaydirigubbakcemile3 $artlari özel hastanenin ki kadar iyi olamaz tabiki ama yinede ellerinden gelenin en iyisini yaparlar herhalde...

Hayirlisiyla bebi$ini kucagina alirsin insallahh :KK46:

16. 20 Şubat 2010
  17. gulguzelimm

gulguzelimm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb silver5; doğum evi hakında pek iyi şeyler duymasanda bence moralini fazla bozma bende fakülte hastanesinde doğum yaptım bir sürü şey söylediler.bebğin sarılık olur mutlaka dediler, ben mecbur olduğum için orda doğum yapmak zorundaydım,ama hiç bişey olmadı.bebğim ve ben sağlıkla atlattık herşeyi.

18. 21 Şubat 2010
  19. gunayder

gunayder Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba ,dediğin hastaneyi bilmiyorum ama ablam ocak ayında hüma hastanesinde doğum yaptı.çok ucuzdu(yanılmıyorsam 100-200 arası birşeydi). ama acaba ssk lı olduğu için mi bilmiyorum .ama bence hümayı bir araştır derim fiyatlar hoşuna giderse özelden bana yaz çünkü ablamın doktoru mükemmel bir insandı sana onu tavsiye ederim. hayırlı doğumlar canım...