KAYSERİ SAFFET ÖRS burun ameliyatı olan varmı

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve zobu tarafından 14 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Mart 2010
    Konu Sahibi : zobu
  1. zobu

zobu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben de nisan ayında saffet beye ameliyat olmayı düşünüorum fakat iyi bir doktor mu istediğim gibi bir buruna sahip olabilirmiyim?bana yardımcı olun lütfen

2. 14 Mart 2010
  3. perna

perna Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    forumu bi incele istersen, saffet örsle ilgili bi yazı daha vardı diye hatırlıyorum..

4. 17 Mart 2010
  5. heyy

heyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende saffet beye ameliyat olmayi dusunuyorum ins iyidir:a015:

6. 17 Mart 2010
  7. gizem_2009

gizem_2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm ben saffet beye burun ve gogus ameliyati oldum kendisinden memunum cok iyi biri

8. 17 Mart 2010
  9. koning79

koning79 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar ben 31 martta Saffet Orse burun amaliyat olacagim.Bende cok merak ediyorum sonucu.Ameliyattan sonra herseyide kesinlikle sizlerle paylasacagim.

Eger Saffet Bey`e ameliyat olanlarda varsa lutfen yorum yapip bizi biraz amaliyat oncesi sonrasi , amleliyattan memnun olup olmadiklarini yazarak bizi bilgilendirirlerse sevinirim.

10. 18 Mart 2010
  11. zobu

zobu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet arkadaşlar ameliyat olanlar varsa yardımcı olsun lütfen.
    koning79 iyi şanslar sana umarım istediğin gibi olur.paylaşımlarını bekliyoruz.
    birde ameliyat olan arkadaşlarım fotoğraf koyarsanız çok süper olur.lütfeeeeen

12. 18 Mart 2010
  13. zobu

zobu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    koning79 saffet beyin yapmış olduğu burunları gördünmü peki cnm randevunda nasıl bir burna sahip olmak istediğine karar verme aşamasında albümüne baktınmı?
    ben maille atmasını istemiştim fakat hastalarından izin almadan böle bişey yapamayacağını söledi doğru olarak ama yüzyüze iken gösteririm karar verirsin demişti.acaba gördünmü ameliyat ettiği kişilerin fotolarını merak ettim izlenimini?

14. 18 Mart 2010
  15. koning79

koning79 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yurtdisinda yasiyorum.Ablam benim icin Kayseride herkese sorup sorusturdu.Iyice arastirdi ve en iyi doktorun Saffet Bey oldugunu ogrendi.Kendine guvenen,isini iyi yapan,bir suru hastasi olan, kendine ait is yeri olan ve ayrica Gunes Hastenesinde de calisan birisi.

Ben bir kac gun sonra Turkyeye gidiyorum.Gittigim zaman gidip gorusecegim.O benim yuzumun sagdan, soldan, onden fotograflarini cekecekmis ve bilgisayara aktaracakmis.Bu bilgisayar bana benim yuzume yakisacak bir kac fotograf cikartacakmis ve ben de istedigim fotografi sececekmisim.Ama tabiki Saffet Bey de yardimci olacakmis.Su burun daha iyi olur falan diye.

Ben de cok merak ediyorum sonucu insallah iyi olur.Ama icimde bir his var Saffet Bey dogru kisi diye.Insallah oyle olur.

Sanada bol sanslar.

16. 18 Mart 2010
  17. su.ay

su.ay bana Allah yeter Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bende araştırdım. saffet bey beğenilen bir doktor. bende düşünüyorum. ama ssk ile karşılamıyor.dedi. özel yapacak maille görüştük. yüzyüze görüşeceğiz.1000 euro olur dedi. bende maddi olark toparlanırsAM GÖRÜŞMEYE GıDECEĞıM.

18. 19 Mart 2010
  19. zobu

zobu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    koning79 bende kayseride en iyi doktorun saffet bey olduğunu duydum ve bende çok güveniyorum kendisine.birde istanbuldaki fiyatların 3 te 1i neredeyse.birde bence ameliyat yaptığı fotolara da bak canım çünkü bilgisayarda sadece yandan görüntü sunabilir sana ama bence önemli olan önden görüntüdür bunu da ancak yaptığı ameliyatlara bakarak anlayabilir ve karar verebilirsin canım.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.