kayseri tüp bebek

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve BenSevdaguL tarafından 3 Şubat 2010 başlatılmıştır.

3 Şubat 2010
    Konu Sahibi : BenSevdaguL
  1. BenSevdaguL

BenSevdaguL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kayseride kayseri tüp bebek diye yeni bir merkez açılmış. Merkez hakkında bilgisi olan varmı?

2. 7 Şubat 2010
  3. eylan

eylan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben oraya gitmeye başladım..çok iyi teknolojiler kullanan temiz bi merkez..ilgilide davranıyolar..doktorlarıda turgut bey ve nurettin bey..ben ilk tüp denememi sevgi hastanesinde yaptırdım ama dış gebelik oldu..şimdi bu yeni merkezde tedaviye başladım ama tereddütlerimde var doğrusu..hayırlısı bakalım..Allah herkese anneliği babalığı tattırsın..

4. 8 Şubat 2010
  5. BenSevdaguL

BenSevdaguL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    amin eylancım.Bende ilk denememi sevgi hastanesinde yaptırdım malesef negatif sonuçlanmıştı.Kayseri tüp bebek merkezinden olumlu sonuç alanlar varmı bilgin varmı?Bide senin sorunun ne?

6. 9 Şubat 2010
  7. eylan

eylan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim eşimin sperm sayısı ve hareketi normalin altında..bu dış gebelikten sonrada bir tüpüm yok artık benimde..bu arada tedavinin başında ben o merkezden vazgeçtim..çok yeni bi merkez teknolojileride iiyi ama deneyimleri konusunda şüpheye düştüm..hiç tahlil tetkik yapmadan direk tedaviye aldılar beni..ben memnun kalmayınca tavsiye üzerine acıbademe prof.ercan beye gittim..iyikide gitmişim..çok güzel bi ortamı var..gidince niye daha önce buraya gelmedimki dedim..ercan bey çok ilgilendi iyice muayene edip bi sürü test yapıp ondan sonra tedaviye alacağını söyledi..bu testlerin sonunda ilaç dozuna ve bebeğin rahmin hangi bölgesine yerleştireceğine karar verecekmiş..ben sevgide ve diğer kayseri tüp bebek merkezinde böyle inceden inceye inceleme görmedim..biraz özensiz davranıyolar..ama bu merkez ve doktor süper..bence kimse acıbademe gidip görüşmeden karar vermesin..

8. 6 Ekim 2010
  9. senseiye

senseiye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Hiç güven vermediler başından beri,gittik bi kere,eşim sürekli düştük bi kere dedi durdu, aynen öyle oldu...ilki negatif oldu ,dondurulmuşları uyandıramadılar,sil baştan ikinci ise tam bi fiyasko,,,vermiş olmak için verdiler embriyoları,kendileri de dediler zaten,,,çünkü biz anlamıştık bi kere itiraf etmek zorunda kaldılar bence..bu arada bende hiç bir sorun yok eşimin de sadece spermi 15 milyon,...daha ciddi problemi olanların o merkeze gittiklerini düşünemiyorum...Bi de dikkat edin sürekli yoğunlar ve meşguller...Tlf falan hiç etmezler ZATEN DE,bişey sormak için aradığınızda ise hemen kapatmaya çalışırlar hep bi kaçış halindeler,ÖZELLİKLE DR LAR...LÜTFEN ÇOK İYİ DÜŞÜNÜN ,ARAŞTIRIN..BİZİM GİBİ SİZE DE YAZIK OLMASIN...MADDİ OLARAK DA NE DEDİLERSE VERDİK ...ALMAM DEMEDİLER YANİ,,UTANMADILAR HİÇ YA NEYSE...BELKİ BİZE BÖYLE DENK GELMİŞTİR ..

10. 26 Nisan 2011
  11. birumutt

birumutt boncuk gözlüm Üye

Beğenildi:
    304
    Ödül Puanları:
    188
    mrb bende kayserı tup bebek merkezınde tedavı gordum dusuk yasadım hıccccc ama hıcccccc memnun kalmadım negatıf oldugu ıcın deıl ama ılgı bılgı kesınlıkle yok.kesınlıkle kımseye onermıyorum sorularınıza cvp bulamıyorsunuz ılgı alaka yok .
    deneme yanılma yoluyla öğreniyorlar.insanların maddi manevi duygularıyla oynuyorlar.kimseye tavsiye etmiyorum kayseri tüp bebeği

12. 27 Nisan 2011
  13. biricik38

biricik38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Mrb... Ben siteye yeni üye oldum ve yazdıklarınızı gorunce benım de dusuncelerımde yalnız olmadıgımı anladım. Ben de kayseri tup bebekte ılk denememı 5 ay once yaptım ve cok pısman oldum. Asla tavsiye etmiyorum, ekıp kesınlıkle bılgısız resmen kendimi deneme tahtası gıbı hıssettım. Şimdi yenı bır deneme ıcın ıyı bır yer arastırıyoruz. onerılerınızı beklıyorum.

14. 14 Haziran 2011
  15. ikra38

ikra38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41

üzülldüm benim gb olan ne kadar varmış şimdi nereye gitmeyi düşünüyorsun paylaşabilirmisin

16. 14 Haziran 2011
  17. ikra38

ikra38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41

smaayy sendemi kayseride yaptırdın nereye gideceksin yada