Kayseride doğum yapan anneler yardım edermisiniz

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ccigdem tarafından 29 Eylül 2009 başlatılmıştır.

29 Eylül 2009
    Konu Sahibi : ccigdem
  1. ccigdem

ccigdem ABDULLAH Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    kayseri erciyes hastanesinde çalışan doğum uzmanı çetin arık'ı nasıl bilirsiniz,hastanenin şartları,doğumhanesi nasıldır,hemşireler ilgilimi, genel olarak bilgi verebilirmisiniz arkadaşlar. cevaplar için şimdiden tşklr..

2. 29 Eylül 2009
  3. ccigdem

ccigdem ABDULLAH Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    ????????

4. 29 Eylül 2009
  5. aysu3866

aysu3866 SISKA =) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba canım benim doktorumda çetin arıktı çok çok iyi bir doktor kendisi hem bilgisi hem insanlara karşı güleryüzlülüğü..hemen hemen 9 aya kadar çetin arık a muayene oldum hep ona gittim kontrollerime.normal doğumdan korktuğum için ben epidural anestezi ile sezeryanı istiyordum ve cetin arık a söyledim normal istemiyorum diye ama o bana ben seni normal doğurtturcam dedi bende korktum ve son ayımda çetin arığa gitmedim normal doğum yaptırcak beni kandırcak diye..hüma hastanesinde erşad beye oldum.ama çevremden kim olursa olsun eğerki bi kadın doğum uzmanı arıyorsa çetin arık ı söylüyorum..normal doğum falan olduğu zaman her ne saat olursa olsun onun hastasıysan eğerki doğumuna geliyor..bizzat kendisi doğum yaptırıyor..çetin arık çok iyi ama o hastanede doğum yapmadığım için canım hemşireleri ve doğumhane hakkında pek bilgim yok..ama herşeyiyle donanımlı güzel bir hastane..

6. 29 Eylül 2009
  7. ccigdem

ccigdem ABDULLAH Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    tesekkurler aysu3866 bende karar aşamasındayım..zaten normal doğum istiyorum sanırım aradığım doktor çetin arık kaydirigubbakcemile5 hadi hayırlısı inşallah :Saruboceq:

8. 2 Ekim 2009
  9. ccigdem

ccigdem ABDULLAH Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    başka yorumlarda bekliyorum kızlar . doktoru çetin arık olan varmı kayserili hamişlerden..

10. 11 Kasım 2009
  11. BLS08

BLS08 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kayserili anneler birde iyi bir çocuk dr ismi verseniz lütfen acil msj bekliyorum

12. 6 Aralık 2009
  13. neslihanmermer

neslihanmermer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Prof dr mustafa öztürk. Fakültenin çocuk ana bilim dalı başkanıydı en son. özeldende muayene ediyor sanırım. çocuğunu emanet et ve arkana bile bakma. Kardeşimi ölümden dönderdi. Bende bırakamadığım için 18 yaşına kadar ona gittim. Utanmasam devam edecektim ama büyüdük işte....

14. 6 Aralık 2009
  15. adiyef

adiyef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benim arkadaşımın doktoruydu.o memnun kaldı.normal doğumu destekleyen bir doktormuş

16. 7 Aralık 2009
  17. camdankalp38

camdankalp38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba
    31+3 haftalık hamileyim ve en başından beri doktorum Çetin Arık...
    çok memnunum henüz doğum yapmadım ama şu ana kadar herşey yolunda gitti çok güleryüzlü ilgili sıcak bi doktor...
    çok güvende hissettiriyo bana kendimi

18. 2 Eylül 2010
  19. gokhari

gokhari Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    acıbadem mesut kayman hariç hangi hastane ve hangi doktoru istersen git o kadar diyeyim..benden size tavsiye..