Kayseri´de Gelinlikci bilen ???

Konusu 'Gelinlik Modelleri' forumundadır ve DiptsDipts tarafından 19 Şubat 2010 başlatılmıştır.

19 Şubat 2010
    Konu Sahibi : DiptsDipts
  1. DiptsDipts

DiptsDipts Guest

Selam Kizlar,

benim ALLAH nasip ederse Mayis´ta Dügünüm olacak ve 2 hafta sonra Kayseri´ye Gelinlik almaya gidecegiz.
    Ben Almanyada yasadigim icin hicbir Boutique tanimiyorum aranizda bana muhtesem bir Gelinlikci
    önerebilecek olan varsa cok memnun olurum! bildiginiz web siteleri´de varsa
    eklemenizi rica ediyorum! Tskkür ederim kocaman öpüldünüz:1hug:

2. 19 Şubat 2010
  3. funda38

funda38 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yeşim gelinlik ipek sarayda aysira var:1hug:

4. 19 Şubat 2010
  5. DiptsDipts

DiptsDipts Guest

Tesekkür ederim Canim

6. 21 Şubat 2010
  7. karaca01

karaca01 18.11.14 Üye

Beğenildi:
    591
    Ödül Puanları:
    198
    evet aysira yeşimden çooook iyi :)

8. 21 Şubat 2010
  9. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben gelinliğimi neşe gelinlikten aldım. gören herkes bayıldı.bu firma direk izmirle bağlantı kuruyorlar. izmirde zaten türkiyenin gelinlikte bir numaraları yeri. bankalar caddesinde bu gelinlikçi. kime sorsan söylerler. şengül abla var orada ona "ankaradan tuba ve fatih tavsiye etti"dersen sana her konuda yardımcı olurlar.emin ol oradan memnun kalacaksın. benim abimin eşi 4 yıl önce almanyadan geldi ve neşeden aldık gelinliğini. 4 metre kuyruklu ve fransız güpürlü yaptırdı.

10. 21 Şubat 2010
  11. DiptsDipts

DiptsDipts Guest

Sebnem Gelinlik diye bir Boutique´i arastirdim Sivas Caddesindeymis web sietelerinde cok mükemmel Gelinlikler gördüm ama dikim yapiyor ögrendigim kadariyla! Ben bir kere Istanbul Fatih´te bir Abiye diktirmistim cok pisman oldum ve iki bucuk milyarim bosuna gitti o yüzden artik kesinlikle diktirmek istemiyorum! Istanbuldaki Bayan bana bir diller döktü bir diller dökmüstüki bir an´da kendimi Dünyanin Kralicesi sanmistim :dance: tabi Abiyeyi görünce sok sok sok oldum ve asla birdaha öyle dil dökenlere inanmamaya karar verdim! Aysira´ya baktim web sitelerini göremedim ama hem Aysira´ya hemde Nese Gelinlige kesinlikle bakmam gerek! Fiyatlari nekadar acaba söylerseniz cok memnun olurum!!! Birde benim cok önem verdigim bir husus var bu Gelinlik meselesinde... Hani Gelinlikler vardir baktiginda taslarinin vs. afedersiniz dandik oldugunu anlarsiniz iste öyle Gelinliklere hic tahammülüm yok aldigim Gelinlige gercektende Gelinlik denmeli! insallah Gelinlik diyebilecegim kadar kaliteli Gelinlik bulurum tek korkum öyle birtane bulamamam cünkü Hayatimda ilk kez Kayseriye gelecegim :eek: Cok tesekkür ederim size Canlarim Şeniz

12. 21 Şubat 2010
  13. melix01

melix01 'Ben' kattım sana biraz.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
  14. 21 Şubat 2010
  15. karaca01

karaca01 18.11.14 Üye

Beğenildi:
    591
    Ödül Puanları:
    198
    o zaman neşe canım çünkü aysira tuzlu haliyle ama neşede pazarlık olur biraz :KK66:

16. 22 Şubat 2010
  17. DiptsDipts

DiptsDipts Guest

Marsmellow ve Karaca COK COK TESEKKÜR EDERIM Canlarim'!!! Allah razi olsun sizden öpüyorumŞeniz

18. 22 Şubat 2010
  19. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim gelinliğimin örneği vardı ben giydim denedim ve okey dedim bana dikilip izmirden geldi. boyuma göre ayarlandı. tamamen kesme kristal ve swarovski taşlarla işlenmişti.düğün salonunda ve dışarı çekildiğimiz bütün fotolarda gelinliğim ışıl ışıl ediyordu. gören herkes taşların kalitesinin belli olduğunu söyledi. ben kına kıyafetimle beraber aldım gelinliğimi 2.500 dü ve sıkı pazarlıktan sonra 1700 e aldık. neşe de kesinlikle pazarlık yap.