kayseride kres arıyorum

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve demir2005 tarafından 28 Ekim 2009 başlatılmıştır.

28 Ekim 2009
    Konu Sahibi : demir2005
  1. demir2005

demir2005 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ksyeride kreş arıyorum.....

2. 28 Ekim 2009
  3. demir2005

demir2005 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eskı sayfa kapanmıs bır ıkı dengesız yuzunden sayfa kapanmıs.oysa cok bılgı edındıgım bır yerdı.kendı ugrasınla buna benzer bı syafa acmaya calsıtım.umarım eskısı gıbı olur...gorusmek uzere hoscakalın

4. 12 Kasım 2009
  5. saidytd

saidytd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar eskı sayfayı takıpteydım kapanmıs en dogrusu tamamen bır catısmaya donusmustu cok ayıp burada cocuklarımızı emanet ettıgımız yerlerı soruyoruz. ben kendı oglumu cıvıltı krese gonderdım ordan cok memnun kaldım bu sene 4,5 yasında kocasınan kız meslegın uygulamalı ana sınıfına gönderıyorum bu yılda daha önce bebegım krese gonderdım canım kreşe gönderdım memnun kalmadım bebeğim kresten özellıkle hıc memnun degıldım nedenlerını ıstersenız özelden anlatırım canım kreşte rutubetlı fakat cocuklar varken bu rutubet kokusu fark edılmıyo kımse yokken gıttıgımde farkettım ve kres hıc güneş almıyor.bebeğim kreş eskı sahıplerı f...t... şimdiki adı minik kalpler eskı adı nazlım kreşi satın aldı orda şu anda durumlar nasıl bilmiyorum ama asla tavsiye etmem

6. 19 Kasım 2009
  7. ozgem38

ozgem38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    cok ıyı olmus burdan devam etmemız yaaa.eskı sayfaya bakıyorum kac gundur yazamıyorum.dedıgınız ıcın catısma olustu.neyse benım cocum melekler yuvasına gıdıyo cokta memnunum.nazım kresı bende cok sevmıstım ılk basta oraya verıcektım ama pahalı oldugu ıcın vazgecmıstım.sunu merak ettım nazım kresle ılgılı bende bısey duymustum acaba aynı seyden bahsedıyoruz.bana ozelden yazarmısın cok merak ettım dogrusu.

8. 19 Kasım 2009
  9. ozgem38

ozgem38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    artık bu kres reklamlarındanda cok sıkıldı.oturmalarımızda,işyerınde hep bu konusluyo senın cocuk nerde hangı kreste.kreslerde sanırım kendı aralarında marka olmuslar.cok anlamsız ve sacma bı rekabet yaaa.amac egıtımmı?yoksa lüx cok lux bırkres ama egıtımde sıfır.nedır amac?hangı nedenlere gore kres tercıhı yapıyoruz ben hala anlamıs degılım.orta hallı normal krelerden hakkında konuslaım.ben sahsen hıc bızamn cocugm 600 ytl olan bı krese veremem ımkanım olsada vermem.lutfen kreslerdekı eksıklıklerı ve tecrubelerı paylasalımkı herkesın herseyden haberı olsun.

10. 24 Kasım 2009
  11. demir2005

demir2005 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu arada hayal evindeki cocukların hastalanması uzerıne velıler cocuklarını almıslar ve kres yonetımıde 3 haftalık bır tatıle gırmıs.bu arada aklıma gelmısken solıyeyımm.kesınlıkle ve kesınlkle domuz grıbı aşısını yaptrın.fakuldekı hekım arkadaslarımda şiddetle öneriyo.korkulucak bısey yok ben coguma yaptırdım hıc bos sorunda olmadı.siyasetle saglıgı neden karsıtırırlar onuda anlamıs degılım.

12. 28 Kasım 2009
  13. ugurbocegimm

ugurbocegimm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar melekler yuvasından gelen ası ıstıyormusunz kagıdına evet dedım sanırım benımle bırlkte yaptran 3 kısıymış.tadıgım bı cok dr kendı cocuguna yaptırdı.demır2005de dedıgı gıbı siyasetle sağlığı karıstırmalrı banada analmısız geldı.helekı basbakanın ısrarla ben yaptırmadım ve aılemden kımsede yaptırmadı demesı ayrı bı sacmalık.sanırım payına dusen hisseyi alamadıgı ıcın.

14. 3 Aralık 2009
  15. cannnn

cannnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar önceki sayfaya sayesinde çok kresler hakkında bilgi sahibi oldum ve gidip yerşnde gördüm haklılıgınız var tsk ediyorum sizlere bilgilendirdiginiz için.Ben çalıştıgım için çok büyük bir kaygı ve sorun olmustu bana nereye verecegim ne yapacagım diye çok aradım bütün kresler hakkında bilgim oldu ama bende sizlere smiling children home yi görmenizi tavsiye ederim kendilerine ait binası var sıcacıkitertemiz ve çok tecrübeli ögretmenleri var.sadece çocugum degil banada rehberlik ediyorlar en önemlisi bana aslaa ''içerde ders var giremezsiniz '' demediler ne zaman gitsem mutlaka çocugumu derste izleyebiliyorum gelişimini gözümle görüyorum mutlulugunu görmek ayrı bir keyf okul yeni diye kaygılarım vardı ama çok planlı sistemli çalışıyorlar ayrıca okulda ingilizce ögretmenleri tarafından ingilizce egitimi vereiyorlar laf olsun diye degil yani ben gördüm günde 2 saat ders alıyor çocugum ve bundanda ek ücret almıyorlar ögretmen evinin yanında bu kres tavsiye ederim sizlerede sevgilerimleee...

16. 4 Aralık 2009
  17. bernamer

bernamer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar sevgili can .açtığım başka bi kreş konusuna da cvp yazmışınız tşk.ben de çalışıyorum ve 3 buçuk yaşında bi kızım var.bu sene kreşle tanıştık ve çok kısa sürdü...çok kötü tecrübe oldu bize.aman allahım o kreşi bi görseniz sanki pazar yeri herkes bağırıyor,öğretmenler de(gerçi öğretmen de değillermiş usta öğretici)smiling die bi kreşten bahsetmişsiniz çok da memnunsunuz anladığım kadarıyla.benim içinde en önemli şey hijyen hele de şu salgında bi de okulun mevcudu.en kısa zaman da kreş bulmam lazım gönlümüze göre...

18. 6 Aralık 2009
  19. cannnn

cannnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba berna hanım evet kaygılarınız anlayabiliyorum aynı asamadan bende geçtim.şuan gönderdigim okul Smiling children home ve gerçekten çok memnunum hijyeni olsun kurumun sıcaklıgı ve egitim veren kişiler çok kaliteli.Bu okulda usta ögretici yok alanında uzman ve deneyimli ögretmenleri var.ıçeriye girdiginiz anda kaliteyi farkedebiliyorsunuz kapıda güvenlik karsılıyor sizi müdire hanıma kadar eşlik ediyor sonrası insanda olmayan kaybedilmiş güveni buluyorsunuz ben ilk gittigimde para konusunu açmadılar bile ''önce gelsin bakalım bizi sevecekmi''dediler sonrası karar verip yazdırdıgımda o geldigi 1 haftayı saymadılar yani para onlarda ikinci hatta üçüncü planda kaldı tamamen çocuguma nasıl daha iyi bir egitim verebiliriz konusu var bu benim çocugum için degil orda bulunan her çocuk tek çocukmus gibi davranıyorlar.egitici annesinden ahçısına ögretmenleri müdürü çocuga hitabı bilen insanlar ingilizce ögretmenleri alanlarından üniversite mezunu ve çocuklarla bir dialogu var mutlaka görmelisiniz asla türkçe konusmuyor ve çocuklar ona türkçe ögreteyim derken farkında olmadan ingilizce ögreniyorlar :)) bu okulun ögrenci sayısı sınırlı çok ögrenci almıyorlar hijyeni harika ve sıcacık mutlaka görmelisiniz benim daha önce yaptıgım hataları siz yapmayın alışır düşüncesiyle çocugumuda kendimide çok yıprattım düşünsenize bizler zaten çocuklarımız için çalışmıyormuyuz ama önceki gittigim kreste alısır size naz yapıyor sizi kullanmasına izin vermeyin gibi sözler duydum aklıma geldikçe deli oluyorum o benim çocugumdu nasıl güven duymadıgı bir ortama sırf alışması lazım diye bıraktım ama çok şükürki şimdi dogru yaklasabiliyorum rehberlik alıyorum evde kaldıgımızda neler yapmam gereklii onu çok iyi biliyorum sizede tavsiye ediyorum mutlaka görün öyle degerlendirin kres gerçekten önemliymis farkı görünce anladım ögretmen evinin tam karsısında giydirmeli bi bina smiling children home bulursunuz yeri kolay sevgilerimle ...