kayseride tüp bebek yaptıranlar

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve okyanusu tarafından 12 Ekim 2010 başlatılmıştır.

12 Ekim 2010
    Konu Sahibi : okyanusu
  1. okyanusu

okyanusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kayseride tüpbebek deneyen varmı?hastanalerin hiç birinde ne resim var ne bişey başarısızlarmı acaba anlamadık.kayseri tüp bebek hastanesine karar verdik nolcak bilmiyoz:KK43:(bilmiyorumkismile

2. 12 Ekim 2010
  3. berrima

berrima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    88
    ben yaptırmadım ama yaptırmayı düşünüyorum aslında kayseride oturmuyorum ama kayseriliyim 3aydır kayserideyim burda çok araştırdım en iyisi acı bagdem hastanesi banada tanıdıgım bi dr önerdi hastanelerin hepsinsinde fiyatlar hemen hemen aynı 200-300 arası degişiyo hakkında hayırlısı olsun...:Saruboceq:

4. 12 Ekim 2010
  5. berrima

berrima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    88
    bide kayseri tüp bebek hastaneside iyi ordada nurettin türktekin var o çokiyi bi dr onuda hemşire olan bi arkadsım tavsiye etti oraya gidersen ona git derim..:1hug:

6. 13 Ekim 2010
  7. okyanusu

okyanusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    acıbadem hepsinden daha uygun fiyat verdi ama doktorlaı pek tanınmış değildi kayseri tüp bebekte ise nurettin bey,oğuz ekmekçi ve turgut aydın var hepsi çok tanınmış konusunda uzman..herne kadar acıbademin işlemleri daha kolay olsada fiyatıda daha uygun olsada kayseri tüpbebek hastanesine karar verdik..sonuçları burdan bildiririm arkadaşlar ..

8. 14 Ekim 2010
  9. berrima

berrima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    88
    rabbim kucagına bebişini almayı nasip eder canım inşallah hepime hayırlısı olsun...

10. 19 Ekim 2010
  11. gulumgulum

gulumgulum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    101
    Canım gelişmeleri mutlaka bildir. Bende kayseride devam etmeyi düşünüyorum tedavime..