Kaza sonucu kirilan burun ve sonrasi ...

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve lagrima tarafından 23 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Ekim 2010
    Konu Sahibi : lagrima
  1. lagrima

lagrima Rabbime emanetsin Oğlum! Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    153
    Bir kaza sonucu burnum kırıldı 3kere ameliyat oldum ve platin konuldu kıkırdagım falan problemli fakat suan hangi doktora gitsem zor bir ameliyat diye beni geri ceviriyor.bir bakışla anlıyorlar hatta bi doktor heyete cıkartalım falan dedi gitmedim. kulağım küçük oldugu için kaburgamdan kıkırdak alınacak ve burun tekrar yapılacak bir doktor ben yaparım dedi ankara hastanesinde acıkcası ne ona nede kendime güveniyorum ne yapmam lazım.. eğer yardımcı olabilirseniz cok sevinirim.

2. 25 Ekim 2010
  3. Op. Dr. Naci Celik

Op. Dr. Naci Celik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    Su anda probleminiz estetik problem mi yoksa nefes alma zorluğu mu yaşıyorsunuz?

4. 26 Ekim 2010
  5. lagrima

lagrima Rabbime emanetsin Oğlum! Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    153
    her ikiside problem.

6. 29 Ekim 2010
  7. Op. Dr. Naci Celik

Op. Dr. Naci Celik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    hem estetik hem soluk alma problemi varsa bu durumda zaten ameliyat olmaniz kacinilmaz veya durumu kabullenip bu sekilde yasayacaksiniz cunku hic bir seyin garantisi yok. Ozellikle kaza vb problemler ardindan da 3 kez ameliyat olmus olmaniz burnunuzun butun anatomik yapsisini bozmustur. Yapmaniz gereken bir plastik cerrahla gorusmek olacak ve olayin artilari ve eksilerini iyi öğrenmek . Ben yaparim demekle olmaz...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.