kaza yapan varmı aranızda..beni biraz rahatlatın yaa:((((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve deliii tarafından 27 Haziran 2010 başlatılmıştır.

27 Haziran 2010
    Konu Sahibi : deliii
  1. deliii

deliii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ehliyetimi alalı 5 ay oluyor aldığımdan beri yollardayım acemiliği başka türlü atamam öğrendiğimi unuturum diye sürekli kullanıyorum..şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım..sabah eşim başka şehre iş için gidecekti 2 günlüğüne arabayı bana bıraktı lazım olur diye bende onu otogara bıraktım yolcu ettim,sonra park yerinden tam çıkacakken benim çıkacağım tarafa yani arkama bir araba geldi,bende arkasını tam sağa verip çıkayım dedim,yavaş yavaş çıkarken solumdaki aracın yan tarafına sürttüm.hem bende hem ondan sürtünme izi var..hemen aracın sahibini buldum neyse hasar karşılayayım dedim bir sürü insan toplandı adamlar bakıyr falan..zaten olayın üstüne bide onların çok büyük kaza yapmışım gibi gelip izlemesi beni acaip gerdi.önemli bişey değil basit bişey dediler..sonra beni eleştirip gülmeye başladılar..acemi işte kadın sürücü değilmi hahaha falan..
    zaten sürttüğüm için üzgünüm ne alemi var uzatmanın beni rencide etmemin..bana akıl veriyor hepsi birden şurdan şöyle yapsaydın da çıksaydın da vs vs diye....
    o kadar üzgünüm ve o kadar moralim bozukki anlatamam size.
    eve geldim yattım uyuyamıyorum içime öküz oturdu sanki..
    herşeyin bir ilki vardır hatta bu basit bile bişey ama üzüldüm işte..
    offf başına gelen varmı..bide sanki erkekler çok süpermiş gibi eleştirmezlermi ya..kendilerine çok güvendikleri için kurallara hiç dikkat etmeyip en çok kaza yapan onlar ama sorsanız en usta şoför de kendileri.

Son düzenleme: 27 Haziran 2010
  2. 27 Haziran 2010
  3. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende yeni araba kullanmaya başladığım zaman sag tarafinı kaldırıma çarpmıştım :) hesaplayamadim,kapalı dondüm ve sagdan sağlam bir darbe aldım ama kaldırıma çarptığım için yoluma devam ettim..eve geldim hungur hungur ağladım..kendime kızdım..
    inanırmısin, o günden sonra bana bir rahatlık geldi :) amaan benden kıymetli mı diyorum :)
    Allah büyük kazalardan korusun..
    bosver sende düşünme..cana gelecegine mala gelsin..kasko var nasılsa :) bosver canım üzülme hiç..

4. 27 Haziran 2010
  5. deliii

deliii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hemen eşimi aradım yola yeni çıkmıştı zaten dedim aşkım böyle böyle oldu
    olsun bitanem üzülme olur öyle şeyler,kimse anasının karnından usta şoför doğmadı,herkes belli bir aşamaya gelene kadara hatta gelse bile ufak tefek kazlar olur..cana geleceğine mala gelsin dedi..
    ama ben çok üzüldüm işte..
    kapının önüne gelince tek sıra halinde 2 arabanın arasına parketmem gerekiyordu.bende onu tam beceremiyorum yani kaldırıma yakın cuk diye oturtamıyorum..hiç araba olmasa süperde 2 arabanın arası olunca illa bi boşluk bırakıyorum.yan yan oluncada hiç sorun yok ondanda hemen parkederim ama en korkulu rüyam bu.neyse geldim eve,yapacağım dedim onlar gibi park edeceğim..ileri geri kıvır derken biraz zamanımı alsada yaptım.ama sevincini yaşayamadım hala.
    en çokta erkeklerin hemen bayan sürücü deyip gülmesi sinirimi bozdu.
    çok aşağılıyorlar yaa
    resmen klişeleşmiş bir espri konusu onlar için..

6. 27 Haziran 2010
  7. sophronie

sophronie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    172
    Ödül Puanları:
    123
    tatlım elalem arabaya çarpıp dağıttıktan sonra kaçıyor. sen basit bi sürtmeden dolayı suçluluk duyup arabanın sahibini aramışsın. takdir ediyorum çok erdemli bi davranış.

acemilik evresinde ufak tefek kazalar normaldir. biraz daha dikkatli olmaya çalışırsın olur biter :)

8. 27 Haziran 2010
  9. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben 3 senedir araba kullanıyorum,paralel parkı hala beceremiyorum :) bazen cuk diye oluyor bazende terler boşalıyor yine yapamıyorum..
    arabanın sagını,solunu,burnunu,arkasını yeni yeni hesaplamaya başladım..
    sen daha çok yenisin..çok normal..mesafeyi hesaplamak zor oluyor..
    hiç üzülme..
    bırak onlar ne derse desin bosver takma hiç..
    arkamdan korna,selektor yapıyor umrum değil..çok istiyorsa geçsin beni..bana ne..
    sakın öyle durumlarda telaş yapma..beni bı kere sıkıştırdılar annemleydim..bı önüme geçiyor bir arkama,bı sagıma bı soluma..olay da korna bastım diye hırs yaptı salak!hiç telaş olma bu gibi durumlarda..Şeridi'nden gitmeye devam et..
    bayan olduğumuz için,biz beceremeyiz sanıyorlar,aptal aptal korkutmaya çalışıyorlar..kirolar!
    sen hiç orali olma canım..bırak yirtinsin arkanda,yiyosa gecer yemiyosa essek gibi arkanda kalmak zorunda :)))

10. 27 Haziran 2010
  11. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    üzülme canım.erkekler yaptım mı kazayı bilanço ağır oluyor biz bayanlar daha küçük hatalar yapıyoruz.
    altı üstü sürtülmüş ne olacak ki? para çıkıcakmış nazar olmuş de geç:)
    Allah korusun beterinden saklasın. bunlar herkesin başına gelen olağan şeyler. ilk defa siz yapmadınız ya:)
    benim ilk sürttüğüm araç yanımdan geçen devriye polisin arabasıydı:)) siz yine şnslısınız... kaydirigubbakcemile3

12. 27 Haziran 2010
  13. KUBSEN

KUBSEN prensimmm geliyorrr =)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Ah kardesssssss bende babamın arabasını 2 arabaya carptım ve bızım araba ıle bırlıkte 3 araba mahvoldu..............cok utandım acemı olmanın yan etkılerı........tabı benım cesaretım kırıldı sımdı arabayı sÜrmekten cok korkuyorummmmmmmmmm

14. 27 Haziran 2010
  15. deliii

deliii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    er-ca çok güldüm yaa...neşelendirdin beni birazda olsa..sabahtır neşem yerine gelmedi.çok kötü moralim bozuk hala.
    kuzenimde ilk zamanlarında sürtmüştü iyi sürtmüş ama söylediğine göre.bir daha kullanmadı.zaten çok pratikte yapmamıştı daha şehir içinde falan kullanmıyordu...benim öyle değil Allahtan..inşallah bir daha böyle bir hata yapmam.başıma gelmez..

Son düzenleme: 27 Haziran 2010
  16. 27 Haziran 2010
  17. SutluKahve

SutluKahve Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.184
    Ödül Puanları:
    188
    Ben de 2 aylık şöförüm.:)
    Geçen hafta sabahtan akşama kadar araba kullandım, il dışına çıktım, şehrin içinde fink attım.
    Sonra bir alışveriş merkezinde parkediyorum derken kolona arabanın sağ tarafını sürttüm, iyi mi..
    Hani kalabalık olsa, ya da şöyle heybetli bir arabam olsa mazeretim olacak. Bomboş bir otoparkta , küçücük arabamla becerdim..

Bakışlar çok rahatsız edici, haklısın..
    Umrumda bile değil valla..
    Durmak yok, yola devam...

18. 27 Haziran 2010
  19. deliii

deliii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok yok tabi ki yola devam..asla bu işin peşini bırakmıcam.5 aydır fıldır fıldır sürüyorum şehir içinde,şehir dışında..eşim bile hep bana kullandırıyorki alışayım..ama oldu bi hata,hesaplayamadım..inşallah polise gidipte bana sürttü kaçtı demez..eşimin arakadşının başına geldide...ufak bi kazaymış bizimki gibi hafif bir sürtünmeden mevcut..öenmli değil demiş adam herkes kendi yoluna gitmiş.sonra polis karşısına çıkmış sürtüp kaçmışsın plakanı almışlar diye
    ne adi insanlar var ya.inşallah öyle yapmaz..