kazıklandım sanırım bi bakar mısınız?

Konusu 'Pudra, Fondöten, Kapatıcılar' forumundadır ve olu_gelin tarafından 26 Nisan 2009 başlatılmıştır.

26 Nisan 2009
    Konu Sahibi : olu_gelin
  1. olu_gelin

olu_gelin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar..
    15nisanda eskişehir kanatlı alışveriş merkezindeki boynere gittim. dior'un uzmanıyla konuştum iyi bir fondoten istediğimi belirttim. 1-2saat sonra cildimde parlama yapmasın,maske gibi durmasın ve kendi ten rengim gibi açık olmasını istediğimi söyledim. tamam dedi.. bana 6aylık kullanım için 800 numara olanı önerdi.. ayrıca bunun ''pudralı'' oldugunu sivilce izlerini çok güzel kapatacağını ve asla kusmayacanı söyledi.. yüzümde test etmek istediğimi söyledim.. tamam dedi.. fakat sonra o numaranın testerının kalmadıgını fakat 1 toncuk koyusu oldugunu.. onu deneyebileceğini eger bu koyu gelirse açık olanını alırsın dedi.. tamam dedim.. beyaz tenli oldugum için bende cok koyu durdu.. ve acık renk olanı aldım.. yanında da 1 rimel aldım yaklasık 130lira tuttu.. öğrenci oldugumu belirttim.. kartla 6aya böldürdüm..

dün tesadüfen antalyaya gidicektim. ilk kez kullanıcaktım.. bana kıvamı acaip koyu geldi.. fondoten gibi sivi diildi yani.. antalyada tekin acara gittiğimde bunun kıvamının bana mı koyu geldğini yoksa bu ürünün böyle mi oldugunu sordum.. kadın baktı yüzüme.. ''BU FONDOTEN DEİL,GÖZ ALTI KAPATICISI'' dedi... arkasındaki yazıyı gösterdi bana. ''anticerne perfecteur soin hydratant longue tenue long wearing moisturizing concealer'' yazıyor.. çıldırdım tabi haliyle.. verdiğim paraya mı acısam.. enayi yerine koyulduguma mı.. bi de daha ödemedim bile.. 6aya böldürdüm az önce de dediim gibi..

bu ürün hakkında bilgisi olan var mı?? ve ben şimdi napıcam?

2. 26 Nisan 2009
  3. estel

estel Guest

bence hemen gidin ve o kişiyi bulup sorun..

ayy bende sinir oldum şimdi..

satayımda ne olursa nasıl olursa olsun taerzı insanlar beni deli eder..

4. 26 Nisan 2009
  5. olu_gelin

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ya bir de öğrenciyim dedim.. iki saat düşündüm alsam mı almasam mı acaba diye..ayıp denen bişiy var. eskişehirde bi çok mağaza yapıyormuş bu tarz şeyleri maalesef..salak zannediyorlar öğrencileri sanırım.. nasıl oldu da anlayamıyacağımı zannetti acaba o kadın.. çok yazık.. kendi paramı kazansam neyse.. ama ailem gönderiyor parayı.. ve bu tarz şeyler beni gerçekten üzüyor.. haa.. 100lirayla falan batmayız elbette.. ama aptal yerine konmak bambaska..zaten 1 sefer kullandım.

6. 26 Nisan 2009
  7. estel

estel Guest

canım geri götürsene..gerekirse müdürle konuş..

ay sinir oldum resmen..

8. 26 Nisan 2009
  9. olu_gelin

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    yarın eskisehire döndüğümde gidip görüşücem.. bakalım ne olacak.. sen benim ne kdar sinirlendiğimi bir düşün:KK43:

10. 26 Nisan 2009
  11. estel

estel Guest

fişin yanındaysa götürmeyi unutma onuda..

fiş yoksada sana satan tezgahtarla müdürü karşılaştırırsın..

inşallah sorun çıkmadan deriğştirirsin..

12. 26 Nisan 2009
  13. olu_gelin

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kartla aldıgım için faturaya falan gerek olmuyomus zaten bilgisayarda alınan malların dökümleri tarihleri falan yazıyomuş.. dün sordum tekin acardaki çocuga.. sen içini rahat tut falan dedi.. üzerlerine git ama mutlaka dedi işte.. bakalım nolucak.. gider gitmez halledicem.
    kimse bişi bilmiyo sanırım bu ürünle ilgili:S

14. 26 Nisan 2009
  15. DreamLover

DreamLover Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    113
    ''anticerne perfecteur soin hydratant longue tenue long wearing moisturizing concealer''

cnm burda gözle ilgili bişey yazmıyo göz deseydi eye yazardı, farkındaysan yok
    tenue concealer yani ten için kapatıcıymış, uzun süre dayananlardan birde

16. 26 Nisan 2009
  17. pxixlot andaç

pxixlot andaç Hamaratım hamaratttttttt Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    memnun kalmadığını belırt, geri götür:1no2:

18. 26 Nisan 2009
  19. karakedii

karakedii Tanem Sara'yı Bekleyiş.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım..kandırılıp kandırılmaman değil önemli olan..üründen menun kalmadığını ve iade etmek istediğini belirt 15 günü de geçirmeden git mağazaya..sorun çıkartırlarsa bu ürünü başka bi yerde gösterdim fondoten değil dediler bana dersin.ayrıca yasal hakkın bu senin.