Kazttraym m priorin mi kullanaym

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve Ashkim tarafından 12 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Ashkim
  1. Ashkim

Ashkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar yardım edin saçlarım çok kötü oldu kazıttırsam faydası olurmu yoksa priorin mi kullansam ne yapsam çok dökülüyor her şeyi denedim ne yapsam bilmiyorum tabi kazıtrınca peruk takmak zorunda kalcam yardımmmmmmmmsenağlamasenağlamasenağlama

2. 12 Mayıs 2008
  3. EU1

EU1 Guest

öyle bi hata yapma canım pişman olursun sonra peruk sacta çok yapmacık durur sende bundan rahatsız olursun priorin bende kullanmıştım faydasını gördüm sende dene bi istersen yada bi doktora git

4. 12 Mayıs 2008
  5. Sabun

Sabun Yazdım OLACAK ! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kazıttırmanın belli bir yaştan sonra faydası olmuyor *aşşkım* . . .
    Ben denemiştim ...
    Saçlarımın sadece gürleşmesi için hatta birkaç defa . . .
    Fakat malesef bir faydası olmadı . . .
    Belirli bir yaştan sonra kazıttırmak faydalı olmayabilir . . .​

6. 13 Mayıs 2008
  7. mn54

mn54 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben prioirin kullanmıştım ve saçlarım çok güçlendi ve kendine geldi.3 sene önce kullandım ve şuan hala bi değişiklik olmadı çok güsel oldu saçlarım.eskide güçsüz ve az gibiydi. şimdi çok güsel maşallah...:KK70: bence bi dene ben 2 ay kullandım

8. 13 Mayıs 2008
  9. sibi

sibi aŞkBöCeğimm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gecen sene kazidim sacimi ilk defa. ilk aylar iyiydi gürlesti gibiydi ama bakim yapmayinca bi faydasi olmuyor. kazittirirsanda peruk takmana gerek yok buyuk takilar takdinmi cok hos duruyor :) ama mutlaka sac bakimi yaninda beslenmenede dikkat et. beslenmeninde cok buyuk faktoru var.

10. 13 Mayıs 2008
  11. yayen

yayen Guest

ben biyerde okudum saç kazıttırmanın saçı gürleştiriceği gibi faydası olmadığı haber sitesiydi bide saçlarında kırık olanların saçlarının daha yavaş uzadığı oda meğersem yanlışmış saç uzaması için saç dipleriyle alakalı kimleri bunu ticariye dökmek için ortaya atılan yanlış bir bilgiymiş kuaförler açısından saçın uzaması kırıkla alakalı değil saç dipleri beslenmemiz kulllanılan ürün dahil birçok şey aslında

Son düzenleyen: Moderatör: 13 Mayıs 2008
  12. 13 Mayıs 2008
  13. PrensesPeri

PrensesPeri yepyeni bir yaşam :) Pro Üye

Beğenildi:
    568
    Ödül Puanları:
    188
    6 yaşındayken babam benim saçlarımı kazıtmış.hayal meyal hatırlıyorum.sonuç hüsran tabi.gürleşme falan yok.saçlarım hala az ve ince telli :bbo:

14. 13 Mayıs 2008
  15. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    saçı kazıtmanın kestirmenin gürleştirmeye bir katkısı olmaz saç kökten uzar
    kırık saç uzamaz değil uzar ama uzadığını belli etmez çünkü uçlar kırıktır ve kopma varsa da uçlardan koptuğu için saç uzamıor gibi görünür
    priorin saçın uzamasına da yardımcı içinde temel vitaminler falan var saç dökülmesi için bana doktor vermişti ama şu an bende etkisinin olduğunu söyleyemeyeceğim ki 1 yıl oldu kullanalı

16. 13 Mayıs 2008
  17. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    doktora gittin mi doktora gitmeden kendi başına bir şeyler denememeni öneririm

18. 13 Mayıs 2008
  19. sibi

sibi aŞkBöCeğimm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben su acidan demistim, eger saclar uzunsa yapilan bakimin sonucunu almak daha uzun surebilir ama kisa kesildigi zaman ve hemen bakima baslanirsa saclarin gurlesme olasiligi daha cabuk olabilir. ama dediginiz gibi köklerle alakasi var bunun icinde kökleri iyi beslemek lazim o yuzden hem bakim hemde sac köklerini besleyici gidalar tüketilmeli.