KBB doktorları mı yoksa plastik cerrahlar mı?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve ozlemoy tarafından 20 Şubat 2010 başlatılmıştır.

?

KBB doktorları mı ? Yoksa plastik cerrahlar mı ?

1. KBB Doktoru

46,2%
  2. Plastik Cerrah

53,8%
    20 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ozlemoy
  1. ozlemoy

ozlemoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Kızlar

Ben de çok yakın zamanda burnumu estetik ameliyat ettirmek istiyorum ve çok kararsız kaldım.Bazı plastik cerrahlar KBB doktorları için estetik eğitimi almadıklarını ve buruna sadece sağlık müdahaleleri yapmaları gerektiğini söylemişlerdi.Ama burdaki yorumlarda Op.Dr. Yusuf Can'ın KBB doktoru olmasına rağmen çok iyi estetik ameliyatlar yaptığını gördüm ve kendisini dr. listeme ekledim.Siz ne dersiniz,sizce estetik cerrahlar mı,KBB doktorları mı? Bir de Yusuf Can ile ilgili fikirlerinizi de belirtirseniz memnun olurum.

2. 20 Şubat 2010
  3. asilem44

asilem44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben hep söylüyorum:Her plastik cerrah KBB doktorunun yaptığını yapabilir ama her KBB uzmanı plastik cerrahın yaptığını yapamayabilir.Plastik cerrahlık daha geniş bir alan.sağlık sorunununu da içine alabilir.ama KBB doktorluğu biraz daha dar kapsamlı diye düşünüyorum.Tabiki bu işi iyi yapan KBB doktorları da var.Yusuf can da bunlardan biri olabilir.ama her KBB doktoru iyi estetik yapamayabilir.

4. 20 Şubat 2010
  5. snbjk23

snbjk23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yusuf can cok iyi bi doktor estetik konusunda oda kbb uzmani ama cok basarili 3000 tl civari sanirim fiyati

6. 20 Şubat 2010
  7. ozlemoy

ozlemoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yorumlarınız için teşekkür ederim kızlar.Her ne kadar ben de asilem44 ile aynı düşünceleri paylaşıyor olsam da bir görüşme yapmak istiyorum en azından.

8. 20 Şubat 2010
  9. beyzacik

beyzacik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben kbb de ameliyat olmuştum ve var olan burnumun daha kotu olmaya basladı kesinlikle plastik cerrahlar daha basarılı

10. 20 Şubat 2010
  11. kellyr

kellyr Guest

ben de bu ikileme çok düştüm başta, ilk ameliyatımı kbb uzmanı yaptığı için plastik cerraha revizyon olmayı planlıyordum. ancak emre ilhan ve yusuf can kbb uzmanı ve estetik konusunda çok başarılılar. zaten burun estetiği el becerisi istiyor. bu el becerisine sahip doktor kbbci veya plastik cerrah olsun farketmez bence. çünkü inanın prof. plastik cerrahlar tarafından katledilen bir sürü burun resmi gördüm.

12. 20 Şubat 2010
  13. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm arkadaşım özel hatanede kulak burun bogaz doktoruna kapalı ameliyat yaptı..hiç bi değişiklik yok eski burnuyaaaa...kesinlikle güzel yapabilen doktorlar vardır ama ben şahsen görüp begendigim olmadı...sadece estetik dersen plastik cerraha ol derim:)

14. 20 Şubat 2010
  15. ozlemoy

ozlemoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de işini çok iyi yapan bazı KBB uzmanları dışında burun estetiğini plastik cerrahlarının yapması gerektiği kanısındayım.Sizlerin tavsiye ettiği KBB uzmanları dışındakilere yaptırmayı asla düşünmüyorum ve Yusuf Can KBB uzmanı olarak düşündüğüm tek isim.Emre ılhanın ameliyat ücreti biraz yüksek geldi :KK43:

16. 21 Şubat 2010
  17. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ya cnmm valla neden okdr çok para istiolarrr....bide ssk her ameliyatı nerdeyse karşılıyo..bence estetikte öözel indirimler olmalı özel hastanelerde..artık estetik lüx deil saglık problemi haline geldi...insanın ruhsal olarak kendini kötü hisetmesi de çok kötüü ...inş istedigin doktora amlyt olursun:)

18. 21 Şubat 2010
  19. asilem44

asilem44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Nemciğim hemşom sana katılıyorum.anlamıyorum neden bu kadar yüksek fiyatlarla çalışılıyo.Bence de lüx olmaktan çıktı artık,her önüne gelen estetik yaptırıyo:))