Kbb uzmanımı yoksa plastik cerrahmı tercih edilmeli

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve neferalem tarafından 1 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1 Kasım 2010
    Konu Sahibi : neferalem
  1. neferalem

neferalem realist Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar kbb uzmanı mı plastik cerrahmı kbb doktorlarıda güsel burun yapabiliyorlarmı:KK76:

2. 1 Kasım 2010
  3. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benim burnumda deviasyon var ve et var her iki tarafta,bunlarda nefes problemi yapıyor bende..
    burnumun seklinize kendimi bildim bileli sevmemisimdir..eğer bır gün ameliyat olursam mutlaka estetikte yaptiricam derdim hep..
    ilk etapta kbb uzmanı düşünüyordum..ama bu olaya girdikte görüntünün önemli olduğunu anladım ve kbb uzmanindansa estetik cerrahin bu isi daha iyi yapabileceğini düşündüm..o yuzden de hiç bır kbb uzmanıyla görüşmeden estetik Dr U aramaya başladım..
    ilk gittiğim Dr bana icini de disinida kendim yaparım dedi..peki dedim nefes problemimi siz çözebilecek mısınız?bana verdigi cevabı aynen yazıyorum; kbb uzmanları isin fonksiyonel yanını yaparlar yani nefes problemini 100% çözerler,ama bunu yaparkende burunun görüntüsüne bizim kadar aldırış etmezler çünkü onlar için önemli olan nefes problemidir.bizler isin görüntüsüne önem veririz,fonksiyon 2. plandadir bu yuzden de 100% çözemem nefes problemini..dedi
    daha sonra gittiğim başka bır estetik doktoru da,bütün bunların aksine hem nefes problemimi cozebilecegini hemde estetik yapabileceğini söyledi :) e haliyle bende secimimi ondan yana kullandım :))) ama henüz ameliyat olmadım yani iyiki de bu doktoru secmisim,hem ici hem dısı harika diyemem daha..
    önemli olan asıl problemin ne olduğu..
    evet benim nefes problemim var ama estetik benim için nefesten bile önemli..zaten ne olursa olsun suanki halimden kat be kat daha rahat nefes alicam çünkü benim nefes problemimin asıl sebebi Et'ler..onları aldığında doktorum zaten rahatlamış olucam..yani bu yuzden ben estetik Dr U diyorum..
    ama sen dersen ki,yok benim nefes problemim asıl sorunum.o zaman kbb uzmanına gitmen lazım..
    ha sunu da soyliyim,bır arkadasım kbb uzmanına ameliyat oldu ve burnu muhtesem oldu:) böyle kbb uzmanları da var yani..iyi araştırır,iyi bır kbb uzmanı bulursan bır tasla iki kuş vurmuş olursun..

4. 2 Kasım 2010
  5. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    675
    Ödül Puanları:
    113
    tabii ki estetik cerrahlari tavsiye ederim canim

6. 2 Kasım 2010
  7. mbildi

mbildi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    bence her iki doktorun girdiği bir ameliyat tercih edilmeli her doktor kendi alanıyla ilgilenir

8. 2 Kasım 2010
  9. riyosan

riyosan Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar benim burnumu plastik cerrah ameliyat edecek,ameliyata kbbci girmesini rica etsem olur dermiki?çünkü artık doğru dürüst nefes almak istiyorum ve çoğu kişi plastik cerrapların burun içini kbbciler kadar bilemediğini ve buyüzden halledemeyeceğini söylüyor.napmalıyımki

10. 2 Kasım 2010
  11. ZuzuLa

ZuzuLa Aykut Efenin, Eylülün Annesi :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    iç kbb dış estetik cerrahı diye özetliyelim ben ikisi bi arada yaptım D:

12. 2 Kasım 2010
  13. neferalem

neferalem realist Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    sağol cnm görüşlerin için.benim de et sorunum var ben de bi kbb doktoruna gittim estetikte yapıyordu ama bana sadece kemiği düzelteceğini söyledi ucuna dokunmuyormuş ama zaten burnumun ucu çok fenaydı benim estetiğe sonderece ihtiyacım var yani anlıcan ben de vazgeçtim ama bu işi ii yapan kbb uzmanıda varmış ama nerden bileceğizki tam güven meselesi yani sonuç şansa kalmış artık

14. 2 Kasım 2010
  15. neferalem

neferalem realist Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    her ikiside girer zaten nefes sorunun varsa cnm sen istemesende bence

16. 2 Kasım 2010
  17. Carina

Carina Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence kendi alanında başarılı olan iki branşda yapabilir...

18. 2 Kasım 2010
  19. riyosan

riyosan Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doktorum gerek olmadığını söyledi.burda ona ameliyat olan bir arkadaşımız var mesela,nefes alışının çok düzeldiğini söylüyor,konkaları falan yoketmiş,eti almış,baya bişeyler yapmış yani