keçiboynuzu ile hamile kalanlar yada kalmaya çalışanlar!!!!

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve xmoye_x tarafından 8 Eylül 2008 başlatılmıştır.

8 Eylül 2008
    Konu Sahibi : xmoye_x
  1. xmoye_x

xmoye_x Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar eşlerinize keçiboynuzu kürünü içirdikten sonra hamile kaldınızmı? kaç ay kullandıktan sonra hamile kaldınız ? kürünü mü içirdiniz ? kendisini mi yedirdiniz ? hangisi daha etkili acaba ? yardım edin kızlar şimdiden teşekkürlerr a.s.
  2. 8 Eylül 2008
  3. nacide48

nacide48 aşkına aşık Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben duymuştum benim büyüüüükkkkkk ananem hamile kalamayanlara bi karişim yapardı hepside kaldı kalmayanı görmedim doğrusu içinde keçi boynuzuda vardı
  4. 8 Eylül 2008
  5. canım ben de eşime uyguluyorum aynı kürü,yani belli süre kaynatıyorum ve suyunu içiriyorum,duymuşsundur tarifini bu kürün,
    gerçekten etkili,meyvesinden ve pekmezinden çok daha etkili kürü,
    eşimin sperm sayısı 15 milyondan 23 milyona çıktı 2 ayda,böyle bir sorununuz varsa mutlaka uygula canım,henüz hamile değilim 3 ay önce boşgebelikten kürtaj oldum,bizde %100 hareketsizlik de mevcut olduğu için biraz zor oluyor,ama faydası çok mutlaka uygula,rabbim yüzümüzü güldürecek inşallah,öptüm.
  6. 8 Eylül 2008
  7. xmoye_x

xmoye_x Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    inşallah cnm en kısa zamanda faydasını görürüz allah bu mübarek ayda bütün isteyenlerin yüzünü güldürür (benimde) eşimde bi sorun varmı yokmu bilmiorum (inşallahhhhhhh yoktur) ama yinede baslicam bu küre inşallah işe yarar cnm...kaynadıktan sonra cıkan keçiboynuzları atılıomu ? a.s.
  8. 8 Eylül 2008
  9. Saboli

Saboli DonmuşBebişim Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    :ecrin_bebek: moyecim bende 20 gündür uyguluyorum kocişime cokacimcoook

onda sorun var mı yok mu bilmiyorum inşallah yoktur dediğin gibi ama işe yaradğı söyleniyor her yerde... gamyoncuiremsu

rabbim bu mübarek ramazan ayında kimsenin kucağını boş bırakmasın
    ikimis aynı ay hamile kalıcas şekercim kaydirigubbakcemile5
  10. 8 Eylül 2008
  11. canım evet atıyorum,ama anlamadığım eşinde problem yoksa neden kullanma gereği duydun anlamadım,şüphen varsa spermiyogram testi yaptırın.şimdiden kendinizi strese sokmayın,öpüldün.Şeniz
  12. 8 Eylül 2008
  13. xmoye_x

xmoye_x Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cnmmmmmmm inşallahh işe yarar bizde bu gece başladık inşallah devamı gelir boşvermeyiz :) senin dediğin gibi olur inşallah cnm bnmm allah bu mübarek ayda yüzümüzü güldürsünnn aminnnnnn :Saruboceq: a.s.
  14. 8 Eylül 2008
  15. xmoye_x

xmoye_x Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cnm sorun olmasa bile spermlerin başında bi kesecik bulunuomus ve o kesecik yumurtayı delerek döllenmeye yardımcı oluyomuş o kesecikte bile sorun varsa hamile kalma sansı düşüomus keçiboynuzu ona da ii geliomuş tabi bunların hepsi birer varsayım :sm_confused: eşimde bi sorun yoksa bile zararı olmaz keçiboynuzunun içsin bakalım bi kaç ay belki işimizi kolaylaştırır :bbo: spermiyogram için 1 yılın dolmasını bekliorum cnm inşallah en kısa zamanda hamile kalırız da gerek kalmaz bunlaradaa a.s.
  16. 9 Eylül 2008
  17. aabeyazmelek

aabeyazmelek YA HAY YA HALIK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Benim eşimin spermiogrami normel dedi doktor ama eşim keçiboynuzu yiyiyor acaba kürü dahami etkili?
  18. 9 Eylül 2008
  19. xmoye_x

xmoye_x Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    evet cnm kürü daha etkiliymiş her yerde öle yazıo benim eşimde kürünü kullanıo cnm hayırlı olsun inşallah en kısa zamanda kavusuruz kelebeklerimize :Saruboceq: