Kebab yerik, Şalgam içerik (Haydi Adanalılar =])

Konusu 'Buluşma Haberleri & Aktiviteler' forumundadır ve Pyenses tarafından 10 Eylül 2010 başlatılmıştır.

10 Eylül 2010
    Konu Sahibi : Pyenses
  1. Pyenses

Pyenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Sayın Lahuti Adana Halkııı =)
    Gelin bir öğle yemeğinde buluşalım, tanışalım, kaynaşalım, fokurdaşalım =) 26 Eylül Pazar günü (Herkesin tatiline denk gelir) Eyvan Kebab Turgut Özal Şubesinde saat 14:00'da öğle yemeği yiyelim. Mersin vb. komşu şehirlerden de katılımlar olursa da güzel olur. Adanalı'nın kalbine giden yol kebabtan geçer [​IMG]

2. 10 Eylül 2010
  3. kasiope

kasiope kalbimin komutanı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım adanam çok özledim, eyvan, kebap yenecek en güzel yer. hep ordan yerdik eşimle. çok özlemişim. iyi bakın adanama.

4. 13 Eylül 2010
  5. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    BURADA BULUŞMALARI AZRA-SILA NE SEVGİLİ MODERATÖRÜMÜZ NİLBERA ORGANİZE EDER ZATEN DEMİRBAŞLAR DA ONLARDIR YOKSA BIRAKIN BULUŞMA OLMASINI AÇTIGINIZ BAŞLIK İLGİ BİLE GÖRMEZ CVP DAHİ YAZMAZLAR bilgilerinize

6. 13 Eylül 2010
  7. Green33

Green33 oğluşunun annesiii Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    :KK70: yani en sonunda bir buluşmaya katılabilirm demiştim onada kimse yanaşmamış yine:KK70:
    iide ayıp değilmi yani kız konu açmış istenilen kişiler açmamış die yorum bile yapılmamış
    bari onlar yazsalarmış

8. 13 Eylül 2010
  9. Yusum

Yusum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    adanada olsam da geldem. başlıkta şalgamı görünce canım çekti zaten.

bir de neden o arkadaşlar başlığı açmayınca cevap bile yazılmaz ki. çook ilginçsiniz valla.

10. 13 Eylül 2010
  11. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ama öyle yine başka bir arkadaşımız iftar teklifinde bulunmuştu degerlendirmeye alan dahi olmadı geriye dönük buluşöalara şöyle bir gözatarsanız yanılmadıgımı sadece tecrübelerimin aktarımı oldugunu görürsünüzaklinialirimsmileaklinialirimsmile

12. 13 Eylül 2010
  13. Yusum

Yusum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    azönce baktım canım :KK1: ben de aynı şeyi farkettim diğerinde de bir tek sen yazmışsın galiba =))

14. 14 Eylül 2010
  15. Poison

Poison tarçınlı kek =) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar bence doğrusu düğündüğünüz gibi değil. Pyenses kendi belirlediği tarih ve saatle kendi belirlediği bir yer ayarlamış ve adanalıların katılmasını beklemiş. ama bunun yerine bir buluşma düzenlemek istediğini ve yuvarlak bir tarih aralığı verip hangisinin çoğunluğa uygun olacağını sorsaydı, bu sırada adanalı üyelerle irtibata geçip bu başlıktan haberdar etseydi tepkiler daha farklı olurdu. yani organizasyon bu şekilde yapılamaz zaten.. çünkü bu bireysel değil grupça yapılan bir olay.
    diğer bahsettiğiniz üyelerle ilgisi olduğunu düşünmüyorum açıkçası, kendi adıma beni etkilemiyor şahsen..

16. 14 Eylül 2010
  17. Yusum

Yusum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    dün sayende şalgam çekti canım. bugün eşime söyledim getirdi 1lt şalgam, hemen içtim =))

18. 17 Eylül 2010
  19. endulus34

endulus34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.769
    Ödül Puanları:
    163
    ay kılzar alakasız,ama aklıma ne geldi,uçak firması prosmosyon yapıyor,benım ıkı arkadaş yıl 2008 14,99 tl uçak bileti alıyor adanaya,sabah bınıyolar,kepap yıyıp akşam dönüyolar:)