Keçi boynuzu pekmezi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve yusufcuxgxun annesi tarafından 17 Ekim 2008 başlatılmıştır.

17 Ekim 2008
    Konu Sahibi : yusufcuxgxun annesi
  1. yusufcuxgxun annesi

yusufcuxgxun annesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Ya arkadaşlar bebeğim 6 aylık yaklaşık bir aydır devit üç ü kestim keçi boynuzu pekmezi veriyorum aynı değerde olduğunu söyledi doktor bilgisi olan var mı :KK46:

2. 17 Ekim 2008
  3. denevst

denevst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    devit 3 le pekmezin ilgisi yok benim bildiğim kadarıyla dr nasıl böyle yanlış bir bilgi veriyor. devit 3 güneş eksikliği oldugu için bebeklere 1 yaşına kadar veriliyor. kemik gelişimi için yani. kan ilacı deilki pekmezi öneriyor. ki dr la kan anemisinde bile pekmez son planda önce kan ilacı diyorlar bu yanlış bir bilgi arkadaşım boşuna kesmişsin bebeginin devit 3 ilacını araştırabilirsinde.

4. 17 Ekim 2008
  5. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    devit 3 benim bildiğim bir yaşına kadar verilir...kesme bence...pekmezi de vereceksen, sulandırarak ver ağır gelir bebeğine...

6. 23 Ekim 2008
  7. yusufcuxgxun annesi

yusufcuxgxun annesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    uyardığınız için teşekkürler arkadaşlar. vermedğim zamana üzüldüm şimdi. tekrar vermeye başladım.Dr bilir diye güvenmştim neyse paylaşmnız için tşk..a.s.

8. 3 Aralık 2008
  9. shurabia

shurabia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    88
    benim kızım 4 yaşını doldurdu.ancak kış aylarında güneşten yararlanamadığı için halen d vit veriyorum günde 5-10 damla.bence zararı yok, faydası var.dişleri için kemikleri için çok faydalı.

10. 4 Aralık 2008
  11. bahar_efeege

bahar_efeege kaktüs Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Devid-3 kesinlikle 3 yaşına kadar içirilmeliÇocuklarda raşitizm hastalığına karşı korumak için.
    .Keçi boynuzu pekmezide çok güzel bir kan yapıcı ama onun yanında devam edebilirsn bence.