Keçi Sütü

Konusu 'Bebeklerimiz için Ek Besin Öneri ve Tarifleriniz' forumundadır ve Green33 tarafından 24 Haziran 2010 başlatılmıştır.

24 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Green33
  1. Green33

Green33 oğluşunun annesiii Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    mrb arkadşlar konuyu arattım ama daha önce açılmamış sanırım inşallah yanlış yerede açmamışım
    dün bir arkadaşıma keçi sütü getirttim pastörize olarak anne sütüne en yakın süt keçi sütüymüş ama verip vermemk konusunda emin olamadım bebeğim 5 aylık şuan mama veriorum acaba keçi sütünüde versemmi bugün doktorada sorucamda kullanan varsa bilgi almak istemiştim şimdiden tşkler

2. 24 Haziran 2010
  3. benimminikelam

benimminikelam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım bence ver...5 aylık hem..hemde dediğin gibi keçi sütü faydalı...ama pastörize demişsin..
    geçenlerde pastörize sütlerle ilgili bir topic açılmıştı burada..ben okuyunca baya etkilendim ve o günden beri kızıma köyden süt alıyorum kaynatıyorum onu veriyorum...birde o yazıya bak istersen..

4. 24 Haziran 2010
  5. tria

tria mucize meleklerim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    yaw valla artık herşey için bin tane bahane söylüyorlar bizde şaştık kaldık keçi sütünü bende pek sağlıklı diye duydum ama bizim buralarda bulunmuyor .sen dr. öğrendiğin bilgiyi gene burda paylaş arkadaşımda bizimde bilgimiz tam olsun

6. 24 Haziran 2010
  7. neslihang

neslihang Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben keçi sütünü bayadır veriyorum hanımlar çok yararlı en yüksek protein içeren süt keçi sütüymüş keçi peyniri veriyrum bide inek peyniri yerine

8. 24 Haziran 2010
  9. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    benım kızlarda duzeltılmış altı aylık olucak dr onermıyoo ne ınek ne kecı sutu .....bı yasından somnra dıyoo............ama yogurdu kecı sutyle mayala dedı ama ben yedı aylık ols verıcem kecı sutuu .........genellıkle hıç bı dr onermıyoo ama cok kısı verıyoo ınş verıcem bende yarıyarıya sulandıyrıpp

10. 24 Haziran 2010
  11. Green33

Green33 oğluşunun annesiii Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    doktorla görüştüm kızlar malesef oğlum bu ay fazla kilo almamış
    sütle ilgilide 1 yaşından önce süt kesinlikle verme dedi
    mayalarak her sütü verebilirmişim yoğurt yap keçi sütünde ama öyle sadec üst olarak yada sütten çorba yada muhallebi yaparak verme dedi
    keçi sütünü ben çok araştırdım sadece şuan tansaşlarda var ama onunda her şubesinde yok benim müdürü tanıdığımdı rica ettim getirtirdim yoğurt yapıcam öyle vericem artık