Keçiboynuzu Kürü Hakkında Yardım Lütfen

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve turkkahvesi85 tarafından 18 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

18 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : turkkahvesi85
  1. turkkahvesi85

turkkahvesi85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    7-8 aydır bebek istiyoruz eşimin sperm sayısı güzel, 75 milyon, fakat ileri hızlı hareketli olanlar %15 çıktı. ve biraz iltihap var. doktor hareketini ve kalitesini iltihap etkileyebilir dedi ve antibiyotik verdi. bende hızını arttırmak için keçiboynuzu aldım kaynatıp saraçoğlunun aynen dediği şekilde kür yaptım fakat eşim içemedi midesi bulanıyo iğrenç diyo yutamıyor, biliyorum sağlık için ama çıkartırsa da hiç bi faydası olmaz, bizim aklımıza bişey geldi içine keçiboynuzu pekmezi yada bal koysam olurmu acaba bi kaşık? sizce etkisini bozarmı? nolur bi fikir verin o kür çoook iyiymiş faydasını göreceğimize inanıyorum ama öyle içse nolur nolur bi fikir kızlar . bekliyorummmmmmmmmmm. sağolunnn.

2. 19 Mayıs 2009
  3. Duru_

Duru_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Sevgili arkadaşım küre saraçoğlu hocanın reçetesine bire bir uyarak devam etmeniz en doğru olanı,takviye ürünler kürün özelliğini bozacaktır..Eşini bir şekilde kürü orjinal haliyle içmesi için ikna etmeye çalışsan,nefesini tutup içsin önemli olan sağlıklı sonuç almaksa biraz fedakarlık hepimize düşüyor değilmi ...Sevgiler

4. 19 Mayıs 2009
  5. EU3

EU3 Guest

[ı]ılk zamnalda ıÇmesı zor gelıyor ama alısıyor ınsna eŞım alıŞtı artık raht ıÇıyor ılk zÖamlr brıaz sekr koyuyoduk bız sızde pekmez koyabılrsınz ama gecıcı sure ıÇın alıŞması laızm eŞınızın doĞal halıyle ıÇmeye[/ı]

6. 21 Mayıs 2009
  7. sermus

sermus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim eşiminde sayı 70 milyondu ancak ileri hareketlilik %10 du.1 aşılama denedik ancak olumsuz sonuçlandı.en son harnup pekmeziyle keçi boynuzu kürüne karar verdik,ayrıca hersabah ceviz içi yedi,ve one day man vitamin hapı kullandı. keçiboynuzunu tam kürdeki tarfife göre kaynatıp içti ve 2.ay da çok şükür doğal yoldan hamile kaldım,şuan 3 aylık hamileyim..ümidinizi kaybetmeyin ve dua etmeyi eksik etmeyin..allah en yakmın zamanda sizi meleklerinizle buluştursun..

8. 21 Mayıs 2009
  9. Duru_

Duru_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Darısı isteyen herkesin ve de bizlerin başına sermus rabbim sesini duysun...

10. 21 Mayıs 2009
  11. SEVCAN35

SEVCAN35 annesinin bitanesi... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım merhaba.bizde 1,5 yıldır bebiş istiyorduk.1 sene dedik olmadı sonra dr.gittik eşimin sperm sayısı ve hareketliliğinde yetersizlik vardı.eşim 3 ay boyunca hergün taze olarak keçi boynuzu kürü uyguladı.ve 3 aylık süreç biter bitmez hamile kaldığımı öğrendim.hemde bu pazartesi daha yeni öğrendim.4 haftalık.:nazar:canım bence keçi boynuzunu deneyin mutlaka tadı evet kötü ama bence değer....a.s

12. 21 Mayıs 2009
  13. Duru_

Duru_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Senin adına sevindim SEVCAN gözün aydın allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin bizlerdende dualarını esirgeme

14. 22 Mayıs 2009
  15. turkkahvesi85

turkkahvesi85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayyyyyy ne güzel darısı benim ve benim gibi tümmm bebek isteyenlerin başına inşallah.. içime su serptiniz kızlar. yapayım bari de zorla içireyim eşime. ( laf aramızda hakkatten de tadı ve kokusu çok kötüü :) ):roflol:

16. 22 Mayıs 2009
  17. Gokkbb

Gokkbb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba benim eşimde de sorun var varikosel ameliyatı için bekliyoruz ... mart ayından beri bende keçiboynuzu kürü içiriyorum sıcakken tadı çok kötü oluyor. iyice soğumasını bekletip içir ben kocaman bir kupa ile içiriyorum hergün ayrıca ilk hafta sabah akşam içecek sonra sadece yatmadan önce içmesi yeterli oluyor henüz tahlil yaptırmadık ama haftaiçi yaptırcak sonuçlarda değişiklik olursa bilgi veririrm birde kaynatma süresine dikkat et 3 dkkdan fazla kaynattığın zaman tadı daha çekilmez oluyor umarım sonuçlarınız düzelir de bir an önce bebişlerinize kavuşursunuz...

18. 22 Mayıs 2009
  19. hante

hante Yağız Kaan' ım... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herkese hayırlı cumalar... Dilerim rabbim hepimizin dualarına güzel cevaplar verir...
    ben şuan mutluluğumu paylaşmak ve herkese bir umut ısıgı daha olmak için yazıyorum...
    eşimin sperm sayısı 15 mılyon idi ve doktorumuz eşime varikosel amelıyatı olmadan kesınlıkle gebelık beklemeyin dıyordu. 2 ay boyunca keçiboynuzu kürünü düzenli bır sekılde uyguladık. Rabbıme bınlerce kere sukurler olsun ki 19 mayısda hamıle oldugumun müjdesını aldım.Allah'ım hayırlısıyla sonunu görmeyı de nasip eder umarım.. suan yazarken bıle göz yaslarımı tutamıyorum. Yarabbim bu mutlulugu herkese yaşatır inşallah.. Amin....
    sevgilerle... ve dua ile...