Keçiboynuzu Küründen Fayda Görenler

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve Duru_ tarafından 21 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

?

Keçiboynuzu kürü'nün faydasını gördük

1. Evet

67,6%
  2. Hayır

32,4%
    21 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Duru_
  1. Duru_

Duru_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar keçiboynuzu kürünü uyguladık ve güzel sonuçlar elde ettik diyorsanız,moral bulmak için paylaşımlarını bekliyoruz.SEVGİLER.....

2. 21 Mayıs 2009
  3. liva_

liva_ Guest

biz hiç fayda görmedik malesef:1no2: ama çok faydasını görenler var...

4. 22 Mayıs 2009
  5. emel82

emel82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar bizim kürden önceki spermiogramda 5 milyon sperm çıktı.kürden 3 hafta sonra 6 milyon olmuştu.bilemiyorum artık ne kadar faydalı.ama bizim varikosele rağmen artış oldu..hala devam ediyoruz.ameliyattan sonrada devam edicez..

6. 22 Mayıs 2009
  7. nubahar86

nubahar86 kızım abla oldu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba canım eşimde bu kürü içiyor siz nasıl yapmıştınız bide kaç ay uyguladınız beni bilgilendirirseniz çok sevinirim çünkü eşim o kürü içtiğinden beri hiç test yapmadı çok merak ediyorum

8. 22 Mayıs 2009
  9. emel82

emel82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim i.saraçoğlunun sitesindeki kür bu.herkesin kullandığı yani..kür şöyle:
    6-7 adet keçiboynuzunu küçük parçalara ayırıp kaynamakta olan 2 bardak suya atıyosun.3 dak.kaynadıktan sonra 20 dak.dinlendir.sonra keçiboynuzlarını çıkar (süzgeçle)..ılıdıktan sonra 1 bardak sabah aç karna 1 bardak da akşam yatmadan içsin eşin.bunu bu şekilde 1 hafta uygula.sonrasında sadece günde 1 bardak akşam yatmadan içsin.3 ayda böyle uygula.sonra da haftada 2-3 kere uygula..biz böyle yapıyoz.sitede böyle anlatmış..umarım işe yarar.biz faydasını görüyo gibiyiz..ama a ay sonra tekrar test yaptırıcaz..bunun yanında bal yedir..polen falan..bir de bol yeşillik diyolar.her akşam salata yediriyorum.adam inek gibi oldu valla:)

10. 22 Mayıs 2009
  11. nubahar86

nubahar86 kızım abla oldu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    bende aynı yapıyorum ama 3 bardak suyla aynı yazdığın şekilde uyguladık şimdi sadece geceleri yatmadan önce içiyor inşallah eşlerimizin test sonuçları çok iyi çıkar

12. 22 Mayıs 2009
  13. maviumutolsun

maviumutolsun Rabbim Sana Emanetiz ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 ay kullandık inanılmaz artış oldu varikosele rağmen sayı 21 milyondu 1 cc de bugün test yapıldı 96 milyon olmuş öncekinde %77 hareketsiz vardı şimdi %38 hareketsiz sayı sorununu aştık sadece ileri harekette artış yok onun sebebi de varikosel ameliyat olcak yakında.mutlaka deneyin ben çok inanmıştım ve oldu.sayımız yeterli sadece ileri hareket %12 dediğim gibi varikosele rağmen fayda gördük

14. 22 Mayıs 2009
  15. EU3

EU3 Guest

5 Aydır kürü eşime uyguluyorumkaydirigubbakcemile3Ve spermler hiçbir yoll kat edemediii..sırnaşık şey:eek:

16. 24 Mayıs 2009
  17. olymposss

olymposss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    eşim tam 3 ay kullandıktan sonra hamile kaldım.zaten 72 günde etki ediyomuş spermlere.tam o ay test yaptırcaktı eşim ama hamile olduğumu öğrenince yaptırmadı. yani biz çok faydasını gördük

18. 24 Mayıs 2009
  19. espoir_fr

espoir_fr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kizlar. Benim esimde azospermi çikti daha yeni ögrendik. I. Saraçoglunun kürünü gördüm bir sitede "nohut suyu" azospermilere iyi geliyormus. Esime bu kürü uyguluyorum 2 haftadir. Temmuz sonunda ürologda randevumuz var. Bir mucize bekliyorum o güne kadar. Insallah spermler kaçis yollu bulupta çikarlar :))))
    bu kürü 2 ay uyguladiktan sonra. Keçi boynuzu kürünü yaptirmayi düsünüyorum.
    Sizce bir faydasi olur mu önce "nohut kürünü" içerse
    ?