kekik ve bal mucizesi heeeey hanımlar buraya!!!

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve HÜZÜN YAPRAKLARI tarafından 16 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

16 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : HÜZÜN YAPRAKLARI
  1. arkadaşlar ben nette okumuştum bunu uyguladım ve 2. hamile kalışımı bal ve kekiğe borçluyum diyebilirim.yumurtalıkları çalıştırarak kistleride önlüyormuş.sadece yapmanız gereken akşamları yatmadan önce bir fincan kekiğin içine bir bal kaşığı kadar bal koyarak karıştırıp için ve eşinizede içirirseniz iyi olur korkmayın faydasını görüceksiniz Allahın izniyle haydiiii hayırlı haberler bekliyorum sizde:1hug::1hug:

2. 16 Temmuz 2008
  3. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    teşekkürederim canım kekiği çay gibimi demliyoruz anlattırmısın

4. 16 Temmuz 2008
  5. tatli.cadi

tatli.cadi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tatlımmm açık tarifi yazarmısın demliyormuyuz yiyormuyuz amlayamadım:uhm:a.s.

6. 16 Temmuz 2008
  7. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106

sanırım bir fincan kaynamış suyun içine bir tatlı kaşıyı kekiği koyup 2-3 dk bekletip süzüpiçine bir tatlı kaşığı bal ekleyip karıştırıp öyle içiyoruz

8. 16 Temmuz 2008
  9. ewt kızlar bir fincan suya bir küçük tutam kekik koyup rengi çıkana dek kaynatıp süzüp sonrada balı ekleyip içiyon yarasın sizede banada şuan kullanıyom bende....

10. 17 Temmuz 2008
  11. betxuxl19

betxuxl19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşım merak ettim sen hamile misin?ya sürekli denemek zor oluyor bu ay olmazsa diğer aya denerim teşekkürler...:1rolleyes:

12. 17 Temmuz 2008
  13. vesta

vesta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu tarif erkeklere nasıl bi etki yapıyormuş bilen var mı?

14. 17 Temmuz 2008
  15. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ya canım ben anlamadım....şimdi bu kekikli ve ballı çaya ne zaman başlayıp ne zaman bırakmamız gerekiyor yada her akşam kullansak bir sakıncası olurmu?

16. 17 Temmuz 2008
  17. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu kekik nasıl kekik bizim bildiğimiz şu baharatçılarda ve marketlerde satılan kekikmi? sanırım yumurtlama gününe kadar içmemiz gerekiyor. gebelik oluşursa bu tip otlar düşüğe sebep olabiliyor diye biliyorum ama hiç denemedim. peki bu kekik suyu var olan kistlerin atılmasına da yardımcı olurmu acaba. yoksa sadece kist oluşmasını mı engelliyor. ben pko luyum. pko lular da kullanabilir mi acaba.

18. 17 Temmuz 2008
  19. ben bir kere böyle denemekle hamile kaldım her akşam olmasada gün aşırı içiyordum tabiii yumurtlama gününüzü biliyosanız o zamana kadar kullanıp kesersiniz.erkeklerede spermle ilgili yardımı oluyomuş herhalde tam hatırlayamıyorum.benim imkanlarım elverişli olduğundan kendim topluyorum pikniğe felan gittiğimde.pkolular kullanabilirmi bilmiom ama sadece yumurtalıkları çalıştırıp kistlerin atılmasınada yardımcı oluyor galiba ama bu kistlerin çapını tam kestiremiyom denemekte fayda var.ben bu ayın 30'da inşallah size yazcam hamile kalırsam