Kel kalacağım bu gidişle... :(

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve panikatak tarafından 26 Aralık 2008 başlatılmıştır.

26 Aralık 2008
    Konu Sahibi : panikatak
  1. panikatak

panikatak Guest

kızlar yaaaaaa benim çok saçlarım dökülüyor.bunun tam çaresi varmı bilmiyorum.ama bilenler varsa yazsınlar.banyo yapmaya korkar oldum.tutam tutam dökülüyor.zaten saçlarım öncedende cansızdı.şimdi çookkk daha fazla dökülüyor.napıcam bennn :nazar::sm_confused::çok üzgünüm:

2. 26 Aralık 2008
  3. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benmde çok döklüyo hele banyoda avuç avuç geliyo valla. valla besleyici şampuanları kullan istersen .. bide bebek anneyi tanıyınca dökülürmüş derler di nekadar dogru bilmiyorum :)) ozman sizin bitane bend eikitane var ben tamamen kel kalırım heralde:)))

4. 26 Aralık 2008
  5. panikatak

panikatak Guest

valla bioxin kullanıyorum.daha beter oldum.ne kadar sürecek bu saç dökülmesi acep... bu gidişle yakında ayna gibi parlayacam...

6. 26 Aralık 2008
  7. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    CANIM BENİMDE SAÇIM ÇOK DÖKÜLÜYOR BEN taramaya korkuyorum artık her taraf saç oluyo ne yapacagım ben de bilmiyorum artık

8. 26 Aralık 2008
  9. zeyynoo

zeyynoo zeynepin annesi sefaaa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    alın bendende o kadar ben parlamaya başladım bileeeee :)

10. 26 Aralık 2008
  11. panikatak

panikatak Guest

evet aynı durumdayız.ben doğumdan sonra yine kan demir ilacı olan ferpleks verdi doktor.ama kullanmaya üşendim.onlara devammı etsem acaba...faydası olurmu ki...

12. 26 Aralık 2008
  13. ozlemehm

ozlemehm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aynen benimde çok fena dökülüo adet olduğum gün başladı tutam tutam dökülüo...
    artık doktora gitmeyi düşünüyorum doğum, emzirme, adet derken depo demirimiz azaldı bence...evlenmeden önce de dökülürdü ama bu kadar değil hamilelikte ne güsel gürleşmişti ya seviniodum
    bi tahlil yaptırıp değerlerimize baktırmak lazım

14. 26 Aralık 2008
  15. cicek35

cicek35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynı dert bendede var. çok sinir bozucu saçlarımı taramaya korkar oldum.ne zaman bitecek acaba bu dökülmeler

16. 27 Aralık 2008
  17. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kuaförüm şöyle bir tarif verdi ve yaptım bir cam kovonozun içine hakiki z.yağ koyup içerisine 7 tane sarımsağı dövüp kavonozdaki yagın içine ekleyip karıştrıp agzını kapatım güneş ve fazla ışık görmeyen bir yere koyulacak 1 ay sonra banyodan önce saçlara sürülecek 1 saat bekleyip yıkanacak süper parlak ve gür saçlar olacakmış bunu kullan bak ne oluyo saçların dedi birde ben içine çamesansı badem yağı susuam yagı koydum daha çok beslesin diye 1 ay sonra başlıcam bakalım

18. 29 Aralık 2008
  19. panikatak

panikatak Guest

sonunda saçımı kestirdim.olacak gibi değildi.şimdi memnunum.başka çaremde yoktu.bebek 1 yaşına girene kadar devam edermiş bu dökülme çünkü.şimdi daha haciml
    i duruyor...