Kel kalacam ltfen fikir verin

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve Diana tarafından 16 Mart 2009 başlatılmıştır.

16 Mart 2009
    Konu Sahibi : Diana
  1. Diana

Diana Elhamdülillah Üye

Beğenildi:
    100
    Ödül Puanları:
    93
    arkadaşlar 34 yaşındayım saçlarım döküle döküle yakında bitecek en son doktorum revivogen losyon ve şampuanı önerdi kullanan var mı?lütfen tecrübelerinizi paylaşırmısınız?:enbuyukkk:

2. 20 Mart 2009
  3. tugce32

tugce32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben bioblas şampuan kullanıyorum saçlarım nerdeyse hiç dökülmüyor eskiden avuç avuç dökülür evde her yer benim saçlarımla dolu olurdu kullanmanı öneririm.

4. 20 Mart 2009
  5. dim

dim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    minoksidil adında bir losyon var .Kardeşimin saçı çok dökülmüştü çok iyi geldi

6. 20 Mart 2009
  7. haftada bir sarımsak yağıyla maske yapın saçınıza. emin olun yen saçlarınız çıkmaya başlayacak ve olan saçlarınız dökülmeyecek...

8. 21 Mart 2009
  9. ela

ela Guest

saç dökülmesiyle 1 yıl uğraşan ve kapısını çalmadığı doktor kalmayan bir insan olarak dıştan ne yaparsanız yapın sürün edin boş inanın boş ben bizzat yaşadım bir doktora gidip kan tahlili yaptırın dermatolog öneririm bir vitamin eksikliğiniz yada yakın zamanda doğum yaptıysanız kansızlık demir vs eksikliğinden dökülüyor olabilir ama burda çaresini bulamazsınız mutlaka doktora gidin sorununuz halledilcektir.

10. 21 Mart 2009
  11. arzuca9432

arzuca9432 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Badem yağını önermişti kuaförüm.Birde eczanede satılan vitaminler varmış saça uygulanan..............

12. 22 Mart 2009
  13. Diana

Diana Elhamdülillah Üye

Beğenildi:
    100
    Ödül Puanları:
    93
    doktora gittim demir eksikliği var ve sürekli demir ilaçları kullanıyorum ama düzelmiyo saçlarım psikolojim bozuldu dermatoloğa gittim revivogen losyon ve şampuan önerdi ama çok pahalı olduğu için bi de sonuçtan emin olmadığım için almadım ama artık deniycem mecburen.revivogen kullanan yomuuu????

14. 24 Mart 2009
  15. ela

ela Guest

aynı benim sorunum bende diyet yaptığım için kansızlığa bağlı demir eksikliği çıkmıştı 1 yıl olcak düzenli beslenmeye başlayınca saç dökülmem azaldı ama az miktarda olsada dökülüyor yine taramadan oda gececek zaman herşeyin ilacı içten beslenmene özen göster gerisi gelir.yerimseniben

16. 24 Mart 2009
  17. RoseAngeL

RoseAngeL Bazen Yetmez Sözler... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim tavsiye edebileceğim tek şey HC herbal hair die bi bitkisel yağ ben internetten sipariş verdim fiatı 45 ytl gibi bişey ama mükemmel sonuç alıyorsunuz saçlar hem daha hızlı uzuyor ve dökülen yerlerden tekrar saç çıkıyor ben 1 aydır kullanıyorum çok memnun kaldım alnımın iki yanında açılma vardı saçlarım dökülmüştü ve HC yi kullanmaya başladığım andan itibaren o bölegelerde saçlarım çıktı ve saçlarım o kadar çabuk uzamaya başladıki kuaförüm bile hayret etti normalde bizz bayanlar dip boyalarımızı 1-1,5 ay gibi birzamanda tekrarlarız ve benim sadece 2 haftada dip boyam gelmişti ayrıca bu HC ürününü gece yatarken kaşlarıma ve kirpiklerimede sürüyorum kirbiklerimde aşırı bir uzama ve kaşlarımda dolgunluk başladı umarım yardımcı olabilmişimdir...Sadece bitkilerden yapılan bir yağ olduğu için hiç bir yan etkisi yoktur...

18. 29 Mart 2009
  19. biskobe

biskobe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Revivogen nedense Lacinia saç losyonundan iki maddeyi alıntı yapmış fakat Lacinia saç losyonunun içeriği çok farklı. Dünyada ilk kez yeşil çay ve EGSC maddesini ve folik asiti formülünde kullanan Lacinia losyon, erkekler kadar kadınların da güvenle kullandıkları etkili bir ürün. Ayrıca şampuanını kullanan kadınlar saçlarında şampuanı 2 dakika tuttuktan sonra yıkadıklarında saç çıkardığını da ifade ediyorlar. Ben Amerika'da öğrenim gürdüğüm yıllarda Lacinia kullanmaya başladım ve saç sorunum yok oldu. Hala haftada bir iki kez kullanıyor ve saçlarımı da lacinia şampuanla yıkıyorum. Günde iki kez losyonu kullandığımda ise yeni saçların çıktığını tespit edebiliyorum. Tek sorun eczacım da her zaman bulamıyorum ben söyleyince yarım saat içinde getirtiyor bu yüzden ürünü bulunduran başka eczanelere gitmek durumunda kalıyorum. Bugüne kadar rogein revivogen ve bir sürü başka üürünler ve kocakarı tavsiyesi bitkileri yağları kullandım fakat etkili olmadı. Bu arada beslenme ve stres durumunuzu da mutlaka kontrol edin doğal vitaminler almaya bakın. Laciniacosmetic.com sitesinde bile bulamazsınız bu verdiğm bilgileri :)