Kel oldum piskolojim bozuldu

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve baxsx_belasxix tarafından 24 Kasım 2008 başlatılmıştır.

24 Kasım 2008
    Konu Sahibi : baxsx_belasxix
  1. baxsx_belasxix

baxsx_belasxix baş_belası Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben sürekli saçımı bağlayan biriyim ve artık bende serbest bırakmak istiyorum amaaa sorun çu ki tam tepemde bir açıklık yani kellik var saçlarım çok aşırı seyrek ve herkes fark ediyo bu durumumu napıcam bilemiyorum hep bağlayarakmı geçiricem hayatımı :KK43: buna aşırı taktım kafayı:çok üzgünüm:

2. 24 Kasım 2008
  3. kLeoPatRamM

kLeoPatRamM Guest

kendine biraz güven ve bağlamamayı dene bakalım belkide bağlamaktan dökuluo sacın ınce tellı ve narinse toplanmaya gelmıyo olabılr bırazda ac gez bakalım bıraz zor olucak senın ıcın ama belkı duzelır böyle yaparak

4. 24 Kasım 2008
  5. yakamoz_16

yakamoz_16 Guest

cidden kellik problemin varsa ilaçlar var bioksin fln onları dene cnm.

6. 24 Kasım 2008
  7. ela

ela Guest

zeytinyağlı sabun ve sarımsak maskesi öneririm.

8. 24 Kasım 2008
  9. ScHeKeYiM

ScHeKeYiM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canim üzülme herseyin basi stress SIKinti kendine yapiyorsun taktikca daha cok dökülüyor bendede cok dökülüyordu ve benimde tepem acilmisti okadar stressdeydim hergün göz göre göre saclarimi kaybetmek beni cok üzüyordu taki stressi atip kendimle barisana kadar saclarimi göz önüne almayana kadar dökülecekmi yine demeyene kadar ben herseyi denedim faydasini görmedim su sira cinko demir hapina basladim birde ben saclarimi kapatmak icin bir toz halinde icinde ufak ufak saclar olan birsey ismarladim onunla acik yerlerimi kapatiyorum ve cok daha hos görünüyor gür ve derimi tüm kapatiyor türkiyedede var sanirim bundan ismi TOPPIK eczanelerde oluyormus genelde fiyati biraz yüksek ama stressden uzaklasmakicin biraz olsa iyi geliyor bi arastir...

Ha bide ben yilan yagi kullaniyorum baslarda cok döktü ama su siralar artikdökülmem kesildi bazen 2tel dökülüo bazen hic 1tane bile dökülmüyor ins. sende caresini bulursun canim

10. 26 Kasım 2008
  11. baxsx_belasxix

baxsx_belasxix baş_belası Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    off biliimiyorum saaçımı açık gezmek tuaf geliyo sanki herkes o kel yere bakıyo gibime geliyo :KK43:

12. 28 Kasım 2008
  13. olu_gelin

olu_gelin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kıyamam bebeğim sna yaa:KK43: seni çok iyi anlıyorm:KK43: en iyisi bi uzmana git.. en iyi o bilir:KK43:

14. 2 Mart 2009
  15. sevi_87

sevi_87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynı durum bendede var güzelim bende çok kötü hissediyom kendimi ama saçımı bağlamıyorum ozaman daha çok dökülüyo o yüzden aç saçlarını ve sadece açık olan yeri kapattır ozaman sorun olmaz ama mutlaka bi uzmana git tedaviye başla gerçi ilk zamanlar pek bi faydasını görmüyosun ama sonraları sarı ve incecik saçların çıkıyo ben 2 aydır tedavi görüyorum güzelim

16. 18 Haziran 2009
  17. Lys

Lys Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    bioxin düzenli ve uzun süreli kullanım gerektirir....dikkat,,,!!bıraktığınız an dökülmeleriniz eskisnden de fazla olarak geri döner...uzun vadeli kullanım içindir......mevsimsel dökülmeler için kullanılmaz........geçici dökülmeler için kullanılmaz........:kahve:

18. 14 Eylül 2012
  19. ErnestoCheGuevara

ErnestoCheGuevara Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    amacınız saç çıkması ise bir avuç karanfili yarım litre suda 2 hafta bekletin en kısa zaman da dermaroller diye bi alet var ondan 1 yada 1,5 mm alın rollerı uygularken kafanıza yaptığınız bu karanfil suyundan fıs fıs şişeyle sıkın en geç 1,5 ayda saç çıkıyor en azından bana olan bu toppik falan psikolojiyi ne kadar düzeltebilir sonuçta yıkayınca akıp gidiyor aynaya gene boş bakan siz oluyorsunuz 3 yıllık saç dökülmesi hikayem sayfasında aylardır bu konuşuluyor kullanan ve saçı çıkan bir sürü insan var eğer oraya bakarsanız sondan başlayın okumaya sayfanın başı sadece çaresizlik sayfa 15 yada 16 dan sonra uzun bi tavsiye hikayesi var tamamen kel erkeklerde bile saç çıktı