Kellogs İndirim fırsatı

Konusu 'Faydalı Linkler' forumundadır ve PamuKSekeR tarafından 6 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    6 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : PamuKSekeR
  1. PamuKSekeR

PamuKSekeR artık anne Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar aşağıdaki linke giriş yapıp 5 tane arkadaşınızın mailini yazınca migrostan alacağınız kelloggsta indirim fırsatı varmış.. ilgilenirseniz diye ekledim.. malum yaz ve diyete başladı herkes belki bi faydası olur ..

http://www.2hafta2ogun.com/

2. 6 Mayıs 2007
  3. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım saol ama ben yazmadım.cunkı once danısmam gerek herkes adresının verılmesını ıstemeyebılır.

4. 7 Mayıs 2007
  5. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    eğer çok sevdiğim bişey olsaydı alırdım hemen 5 tane mail adresi verirdim onları ne olcak:)

6. 18 Mayıs 2007
  7. desperadoz25

desperadoz25 Guest

ben de buradaki tavsiyeyi görünce girdim hemen siteye. 5 arkadaşımın e-mailini yazdım ve onlara güzel bir e-kart gitti. sonrasında bir kaç bilgi girdim ve bir kod verdi. dün cevahir migros'a gittim. girişteki kiosk'ta MigroSMS diye bir yer var, oraya tıkladım. açılan kod yazma bölümüne kodumu girdim ve anına indirim kodunu basıp verdi makine. yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve satın aldığım en hesaplı special k idi. zaten kampanya olduğu için 2,75 liraydı. kasada anında indirim çekini de kullandım ve sadece 2,25 liraya aldım ürünü, yarın bi daha gidip alıcam, belki stoklarım :)
    bu arada, siz nası tüketiyosunuz special k'yı. ben mayhoş meyve sevmediğim için special k kırmızı meyveliyi çok tüketemiyorum. special k sade alıyorum ve içine muz veya çilek doğruyorum. tadı çok güzel ama kalori açısından doğru mu yapıyorum bilmiyorum. yardımcı olabilecek var mı?

8. 13 Kasım 2008
  9. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Konu açılalı baya süre geçmiş, dolayısı ile indirim de çoktan bitmiştir..Bu sebeple konuyu kilitliyorum..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.