kemik eğriliği..??kemiğin kırılması=(yardım

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve subat_01 tarafından 11 Şubat 2010 başlatılmıştır.

11 Şubat 2010
    Konu Sahibi : subat_01
  1. subat_01

subat_01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benim ameliyat olmam gerekiyor sebep geniz eti şişmesi iç we dış kemik eğriliği..içte baloncul oluşumu filan warmş..kemiğimin kırılacağı söylendi daha önce bu şekilde ameliyat olan warmı??benim bir arkadaşımda da kemik eğriliği wardı o ameliyat oldu 1 haftada çıkarttılar şimdi burnu sper oldu ama bana aynı dktor yaza ol iyileşemezsin dedi bana yardımcı olurmusunuz her burun ameliyatı aynı şekildemi oluyor.birde burun ameliyatımı plastik cerrahının yapması gerekiyormuş ameliyat olan arkdşların doktorları hep plastik cerrahımıydı :S yardımcı olursanız çok sewinirim

Son düzenleme: 11 Şubat 2010
  2. 11 Şubat 2010
  3. melekkk__

melekkk__ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    cnm forumlara bak konularda var cok dr adıı :KK66:

4. 11 Şubat 2010
  5. subat_01

subat_01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım doktor adı değil nasıl olacağını sordum ben doktorum bellide ben ameliyattan korkuyorum kemik kırılması zormu :s

6. 11 Şubat 2010
  7. subat_01

subat_01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kimse yardımcı olamayacakmı :S

8. 11 Şubat 2010
  9. phrmcst

phrmcst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende aynı dertten muzdarıbım burun kemıgım egrı ımıs :KK43: bende merak edıorum aynı sorulrı

10. 12 Şubat 2010
  11. freetalking2010

freetalking2010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Burun kemiğini neden illede plastik cerrah yapmalı onu anlayamadım. Kulak burun boğaz doktoruda yapabilir. Benimde burnumda eğrilik var, etler vs. Kulak burun boğaz doktoru yapacak ameliyatı. Kırmak dediğin öyle çat çut kırıp dökmek değil. Küçük darbeler ve kesiklerle yapıyorlar. Özellikle eğri burunlarda, kemik eğriliklerinde böyle olmak zorunda. Ameliyatına karar verdiysen bu sorularını doktoruna sor derim ben. Al bir kağıt eline sorularını tek tek yaz. Ben öyle yaptım, elimde kağıtla sordum sorularımı. Nasl yapacağını nasıl kırıp nasıl nerden kemik alacağını falan sordum. Bu soruyu en iyi doktorun yanıtlar. Burda olan kişilerde ameliyat sırasında uykuda :) herkes doktor ne dediyse onu biliyor. Birde burnun eski ve yeni halini.

12. 12 Şubat 2010
  13. asilem44

asilem44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bahseetiğin sorunları KBB doktoru da yapabilir ama estetik yani burun şeklini değiştirmeyi düşünüyorsan tabiki plastik cerraha yaptır derim.çünkü plastik cerrahlar bu işin uzmanı.Her plastik cerrah kulak burun boğazcının yaptığı ameliyatı yapabilir ama her kulak burun boğazcı plastik cerrahın yaptığı ameliyatı yapamayabilir.şeklinde değişiklik istiyorsan kesinlikle plastik cerrah düşün.beimde sağlık sorunum vardı.ben ameliyatımı plastik cerraha yaptırdım.sağlık sorunumu da düzeltti:))

14. 12 Şubat 2010
  15. freetalking2010

freetalking2010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    çok kötü bir yönlendirme var burda bence bende burnumun şeklini yani estetik yaptırıyorum kulak burun boğaz doktoru, doktorum

16. 12 Şubat 2010
  17. senben

senben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben3 ay önce ameliyat oldum.burnumda kemer vardı,açık rinoplasti yapıldı,yani eğri kemik alındı,korkulacak hiçbirsey yok.uyuyorsun ,uyanıyorsun ve hersey bitmiş :) sonrasında da hiçbir ağrı olmuyor. sadece yuzun sisiyor ve morarıyo,ama o da geçici.dediğim gibi hiç korkma ,bu ameliyatların ağrısı sızısı hiç yok

18. 15 Şubat 2010
  19. subat_01

subat_01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kbb doktorum sadece geniz eti alırım kemiğe girmem dedi arkadaşımdada kemer wardı aldılar 1 hafta sonra bitti çıkarttılar herşeyi az birşey şişliği kaldı ama hangi doktora gittiysem bana 2 ayda iyileşemezsin dediler we hepside yani kbb ciler plastik cerrahı dediler geniz etim war iç kemikte uç kemikte we dış kemikte eğrilik war.. benim arkadışmdada geniz eti wardı dediğim gibi ama o çabucak iyileşti onun olduğu doktorda aynı şeyi dedi senin 1 haftada çıkmaz dedi o yüzden sormak istedim :s