Kendi aramızda bir söz mü taksak?

Konusu 'Söz Kesimi' forumundadır ve karisx tarafından 10 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : karisx
  1. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar erkek arkadaşım başka bi şehirde, ben de burda boştaymışım gibi muamele görüyorum, çıkma teklif edenler oluyo, benim sevgilim var falan diyorum ama uzakta olduğunu öğrendikleri zaman siz ayrılırsınız zaten diyolar ama ilişkimizin ciddi olduğuna inandıramıyorum malesef ( bu arada uzun süreli bi beraberliğim var ve gerçekten evlenmeyi düşünüyoruz) acaba diyorum kendi aramızda bi söz yüzüğü felan mı taksak, o zaman da aileme ayıp olmaz mı diyorum bi taraftan da, çünkü hiç onlara sormadan kendi kendimize bi adım atmak doğru olur mu diyorum, kafam karıştı, sizce napim?

2. 10 Temmuz 2010
  3. ececimx

ececimx SEVİLİYORUMM Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    113
    açıkcası yaşını çok merak ettim

4. 10 Temmuz 2010
  5. karisx

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    19 yaşındayım...

6. 10 Temmuz 2010
  7. karisx

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bu arada yaşımı merak etmeniz şaşırttı beni, çok mu çocukça geldi acaba yazdıklarım?

8. 10 Temmuz 2010
  9. ececimx

ececimx SEVİLİYORUMM Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    113
    tahmin ettim bu düşüncelere anca bu yaşta sahip olabilirsin kendi aranızda yüzük takmak pek mantıklı bir düşünce değil kendi aranızda yüzük takınca ne değişicek bu ciddiyetinizi göstermez ki birisine biz sözlüyüz dersiniz kendi aramızda sözlüyüz dediğiniz an zaten herkes sizi dalgaya alır zaten bir yüzük nedir ki anca aileler arasında yüzük takıldığında sizin ciddi olduğunuzu önemserler

10. 10 Temmuz 2010
  11. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım bak yaşın küçük hemen böyle söz falan takıp kendini de karşındakini çok umutlandırma derim. bu yaşlar daha uçarı yaşlardır yani kararınız yanlış olabilir. bence de aile arasında olursa daha iyi olur. onları saymıyormuşsunuz gibi olabilir. her şey yeri ve zamanın da güzel.evleneceğiniz zaman anlı şanlı takarsınız yüzüğünüz.sen yüz vermezsen kimse bakmaz merak etme. ama bence şimdiden takmayın derim. hem yüzük girerse araya beklentiler farklılaşır diye düşünüyorum.

12. 10 Temmuz 2010
  13. karisx

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    yok zaten amacım şu an için ciddi bi adım atmak deil, etrafın sesini kesmek diyelim, en azından parmağımda bi yüzük gördükleri zaman bunu kendi aranızda mı taktınız diye sormaz kimse, sahipsiz olmadığımız bilinir en azından, yoksa evlilik için daha 3 yılımız var, işin ciddi boyutlarını o zaman geldiğinde düşünürüz...

14. 10 Temmuz 2010
  15. karisx

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    umutlandırma boyutuyla ilgili şunu söyleyeyim, zaten belli bi zaman geçti uzun süredir beraberiz ve evlenme teklifini de yaptı ama okulumu bitirmeden evlenmeyi düşünmediğim için bitirene kadar bekleyelim dedik, şu an için ben de erken olduğunu düşünüyorum...

16. 10 Temmuz 2010
  17. iklim

iklim iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    198
    etraftakilere düşünmüyorum dersin olur biter kimsede asılmaz ama istiyosan git alyans gibi bir yüzük al sorana gösterirsin ailende normal yüzük sanar :hulya:

18. 10 Temmuz 2010
  19. karisx

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    beni bu noktaya getiren bazı olaylar yaşadım da o yüzden, yoksa istemiyorum demenizden anlamayan insanlar oluyo malesef...