Kendi Balık Olupta, Eşi Koç Olanlar

Konusu 'Balık Burcu' forumundadır ve ASYAA tarafından 18 Mart 2008 başlatılmıştır.

18 Mart 2008
    Konu Sahibi : ASYAA
  1. ASYAA

ASYAA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eşınızle ılışkınız nasıl cok ıyı anlasırmısz yoksa tam tersımı olur koc burcları kaba duz yalın olur ee balık burclaarıda tam tersıı ince duygusal olurlar.

2. 21 Mart 2008
  3. XIXpek Kozasxix

XIXpek Kozasxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tam tersi ben koçum eşim balık
    evet koçlar direk söylerler dolambaçlı yolları pek sevmezler
    ama ailelerine karşı çok sahiplenici ve fedakardırlar
    balıkların yok mu olumsuz özellikleri canımbenneyaptımki
    bir kere çok rahatlar ve vurdumduymaz olabiliyorlar ama bazen bu özelliğini sevyorum sinirli değil ama bazen çekilmez de olabiliyortatlicadiarzu
    iyi kötü birbirimizi idare edeceğiz başka çare yok

4. 21 Mart 2008
  5. XIXpek Kozasxix

XIXpek Kozasxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ayrıca kaba değiliz yasenağlama

6. 24 Mart 2008
  7. ASYAA

ASYAA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yaa arkadasım kaba derken:eek: yanı soylıcegınızi dolandırmadan soyluyonuzyaa ondan bazen ıster ıstemez oyle oluyo :sm_confused::tomato:

8. 10 Nisan 2008
  9. Kraliçe

Kraliçe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    asyaa ben balık burcuyum eşim koç burcu bu iki burç anlaşamaz derler bizde ilk zamanlar pek anlaşamazdık ama zamanla birbirlerimizin huylarını öğrendik geçinip gidiyoruz şimdi evet koç burcu inatçı dediğim dedik ve önder olmayı sever, dolambaçlı olan hiçbirşeyi sevmez.balık burcu da çok narin çabuk kırılan bi burçtur olaylarda mantığını değil de duygularını kullanır, koç burcu da genelde mantıklı konuşturur onun için anlaşmak biraz zor olur ...şimdilik bunları yazabiliyorum

10. 8 Mayıs 2008
  11. ESRAXE

ESRAXE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    benimde eşim koç,e tabi bazen kaba olabiliyor,ama sevgisinden emin olduğum sürece bu beni rahatsız etmez,ben onu böyle kabul ettim,kusurlarını görmek isterseniz herkezin kusurları var,kimse mükemmel değil,iyi tarafından bakmak lazım,a.s

12. 14 Mayıs 2008
  13. DENXIXZ KIZI

DENXIXZ KIZI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende Balik Burcuyum ..eşimde Koç Burcu Ama çokkk Güzel Anlaşiyoruzz..
    Koç Burçlari Sayesinde Aradaki Aşk Hiççç Bitmiyorr..bizlerin Katkisiyla Tabii..
    çok Inatçi Olmalari Kötü Tabi Ama O Kadar Kusurda Olsun..zamanla Nasilsa Emir Demiri Kesiyor...

14. 21 Haziran 2008
  15. EU1

EU1 Guest

ben balığım sevgilim koç.. aslında gayet de anlaşıyoruz.. ben o kadar duygusal diilim, mantıklıyımdır.. o da mantıklı ama benden daha analitik düşünüyo, bu yüzden bazen duygusuz olduu hissine kapıldıım oluyo.. onun dışında gayet memnunum; koçumm benim sırnaşık şey

16. 5 Ağustos 2008
  17. retawkcalb

retawkcalb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben balığım sevgilim koç biz gayet güzel anlaşıyoruz koç erkekleri dürüst ve sahiplenici oluyolar. güven veriyolar. babam da koç burcu ve ideal bir eş.. balık ve koç iyi bi ikili bence

18. 9 Ağustos 2008
  19. fxixndxixk burun1

fxixndxixk burun1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben balığım sevgilim koç evet iyiler hoşlar sahipleniciler hemde çok ama bu bir balık burcu için pekde hoş olmuyor.çünkü balık özgürlüğü sever koç ise fazlasıyla sahiplenici olduğu için özgürlüğü kısıtlıyor..koç zor bir burç ya herşeyi fazlasıyla gerçekçi yaşıyor balık ise kendi hayal dünyasında yaşıyor..bi o benim dünyama giriyor bi ben onun dünyasına giriyorum.geçinip gidiyoruz işde