kendi evinizde saç boyama hizmeti veriyorum .. .

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve sirinshey tarafından 20 Aralık 2009 başlatılmıştır.

20 Aralık 2009
    Konu Sahibi : sirinshey
  1. sirinshey

sirinshey Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlaar ! saçınızı yıpratmadan baştan aşağı kusturmadan istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz . ister kendi evinizde isterseniz kendi evimdede ağırlayabilirm. 1 buçuk yıldır evlerde saç boyama hizmeti veriyorum hemde çok uygun fiyatlarda ilgilenenler lütfen msj atsın

2. 20 Aralık 2009
  3. nimesaybycn

nimesaybycn Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    38
    saç boyamada ne var ayol

4. 21 Aralık 2009
  5. sirinshey

sirinshey Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sırf saç boyama değil ben istediğin rengi direk tutturmaktan bahsediyorum siz kendi saçınızı oryelle açabilirmisniz?

6. 21 Aralık 2009
  7. sirinshey

sirinshey Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    veya çok koyu bi renkten açık renge yıpratmadan çevirebilir misin ? işte zaman devreye bi uzman girmesi gerekir.

8. 21 Aralık 2009
  9. nimesaybycn

nimesaybycn Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    38
    kuaför müsünüz?

Son düzenleme: 21 Aralık 2009
  10. 22 Aralık 2009
  11. firuze112

firuze112 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    43
    şirinshey lütfen bana yardımcı ol. ben ist. olsam sana saçlarımı boyatırdım ama malesef gaziantepteyim. canım saçlarım şuan koyu kahve açık kumral veya bal köpüğü yapmak istiyrm saçlarımı. açtırmadan olurmu. saçlarım yıpranır mı? lütfen yardımcı ol bana

12. 22 Aralık 2009
  13. axemarie

axemarie Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben yardımcı olayım sana olmaz firuze açtırmak zorundasın ya da palette veya kolestonun yoğun açıcısını alıp evde aç sana tavsiyem illaki kuaförlere bir ton para dökmeye gerek yok

14. 23 Aralık 2009
  15. sirinshey

sirinshey Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım şimdi tavsiyemi dikkatle dinle: önce saçına kumral veya o tonlarda bi renk al ilk etapta çok açılmaz. aldığın boyanın içindeki oksidasyon kremini kullanmak yerine parfümeriden 40 volümlük oksidan al . ve onu boyayla karıştır bulabilirsen içerisine 1 kaşık oryel koy karıştır. onu saçına uçlardan başlalyarak sür uçlarına sür 10 dk bkle sonra diplerinde fazla bekletmiceksin saçın 1, 2 tona kadar kırılacaktır veya kumral rengine yakın tonlarda olur aradan zaman geçince aynı işlemi bal köpüğü alıp yapacaksın sonucu snde çok beğeniceksin bn öyle kaç kez siyahtan döndüm bal köpüğüne yıpranmadan.

16. 23 Aralık 2009
  17. firuze112

firuze112 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    43
    canım peki saçım yıpranır mı ? bide ne kadar bekletecem. ve oryal çay kaşıgıylamı konacak yoksa yemek kaşığımı

18. 23 Aralık 2009
  19. sofia55

sofia55 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yalvarırım bana yardımcı olurmusun?saclarım suan felaket durumda.yazın boyatmıstım kızıl kahve karısımı bır renge denızde turuncu oldu.sonra koyu kahveye (palette 3.0 ) boyadım sıyah gıbı oldu acıldı beyazlarım cıktı dıplerden ama uclarda boya vardı baya.gıttıgım kozmetıkcı bana acıcı verdı rezıl oldum bayram arefesınde kuafore kostum oda acıcı kullanmadan ancak bu kadar acık bır renk elde edebılırız dedı koyu kestane gıbı bısı suanda saclarım fakat dıplerı daha acık kahve kızılımsı gıbı rengarenk kafam.bakım yapıyorum suandada sacımda bır karısım var dıplerden kendı saclarım 1ml kadar acıldı beyazlarım ıse acaıp gorunuyor sakaklarımda.her goren var bı tuhaflık sende ama ne ? dıyor soylemıyrum saclarım dıye ıgrencler ne olur yardım?esmer tenlıyım ben karamel tonları ıstemıstım yogun kalın sarı golgelerde hos olurdu aslında ama sacına bu hıc uygun olmaz sımdı dersen;bronz kahvede guzel duruyor.yapabılırmıyız?