kendi hayatimiz´dan pay biciyormuyuz?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve Emine tarafından 31 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Emine
  1. Emine

Emine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hepimizin bildigi gibi tv programlarinda 100´lerce diziler var:1closedeyes:
    hepimiz sevdigi sabirsizlikla bekledigi dizilerhihoyyyt
    bende sizler gibi dizleri izlemesini seviyorum ....
    benim izlediklerimin arasinda "besinci boyut, sirlar dünyasi" var ....cogunlukla besinci boyut´u izlerim ve cok duygulanirim...o diziyi izlediklten sonra düsünürüm, kendi hayatimdan bir pay cikarmaya calisirim
    bir defasinda bir bölümünü izledim ve sanki beni anlatmislar geldi bana...
    sizinde böyle severek izleyipve kendi payinizi cikarttiginiz diziler varmikaydirigubbakcemile5

2. 31 Ağustos 2008
  3. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    Gercekten cok guzel diziler var emme diziler tutku oldu millette yaws
    evde konusma falan kalmadi gibi sanki:sm_confused::1no2:
    neyse
    benim sevdigim dizilerden en cok Yaprak Dokumu, besinci boyut,
    sirlar dunyasi,kalp gozu daha var su an aklima gelmiyor ha bi de olumsuz kahramanlar sengözlerimebaksanab

4. 31 Ağustos 2008
  5. arasıra çocuklardan fırsat bulursam bakarı ama ağlamaklı dizileri çok sevmiyorum.sadece bekarken asmalı konak vardı evliliğimin ilk yılında da.o diziye hayrandım.iyi ki filmine gitmemişim herkes hayalkırıklığına uğramış.ben sadece kızın tedaviye gidiş sahnesini unutamadım

6. 31 Ağustos 2008
  7. PamukPrensesPathem

PamukPrensesPathem 14.02.2011 sözlendik:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    okadardızı varkı
    begendıgım takıp ettıgım dızılersabırsızlıkla bekledıgım dızıler var ve ıllakı ıcınden bana daır bıse bulup dusunuyorum bende muhakakk bıze dokunuyo bence

8. 1 Eylül 2008
  9. sevda_yakar

sevda_yakar aşkımmmmmmmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yani evt bazi yerlerinde kendimle ilgili düşünclere dalmiyor değilim. özellikle aileler ve çocuklariyla ilgili çocuklarinin evlenmesiyle alakali konularda. ​

10. 1 Eylül 2008
  11. BenNazKsK

BenNazKsK Çiçek&Böcük:) Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Benimde kendime yakın bulduğum diziler elbetteki var Eminecim ama en hoşuma giden aile yapısıyla Elveda rumelidir aynı bizim aile gibi birbirine bağlı sıcacık herkeze yardım eden..

Bir araya geldiğimizde şenşakrak gülen hatta koca insanlarız hepimiz düşünün en ufakları benim oyun oynarız..Ne diyebilirimki bu güzel ailede yer ailede yer aldığım için Allahıma binlerce şükürler olsun..Ve bu dizide geçmişten bahsedilmesi sevgi için verilen mücadele hepsi hepsi uyuyor bize bu akşamda başlıyor heyecanla bekliyorum:)

12. 8 Eylül 2008
  13. sessizLik

sessizLik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cok nadir tv izliyorum.. eskiden devamli takip ettigim asmali konak vardi haziran gecesi vardi ve ihlamurlar altinda ilk sezon devamli izliyordum..

simdi ise coook nadir.. :-)

14. 8 Eylül 2008
  15. EU1

EU1 Guest

çok duygusal, acıklı, duygu sömürüsü şeklindeki dizileri sevmem izlemem.
    ama birkere beşinci boyut muydu neydi denk gelmiştim, daha doğrusu zaplarken kedi gördüm kanalda, çokk severim kedileri, adam aldı kediyi, torbaya mı çuvala mı ne koydu, yaktı torbayı. kedi çırpındı falan senağlama kaç gece rüyama girdi, şuan yazarken bile ürperdim. :a015: